Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jbg dzaba mi ovde krecimo i pravimo neke mvp projekcije a oni ne mogu Zajona da reše

 

sva sreca pa je trade deadline za cetiri dana, ako do tada ne rese probleme pisi propalo

Link to comment

mislim da su izgubili utakmicu kad je jokic odlucio da ne sutira onu otvorenu trojku na -1 nekih 2 minuta do kraja

cini mi se da maltene nista nisu odbranili posle toga, a tu su ispustili priliku da povedu 2 razlike i dovedu protivnika u situaciju da sustize rezultat a ne obrnuto 

Link to comment

izgubili su utakmicu jer su igrali ko najvece babe. protiv Bullsa su se provukli, sada nije islo. da nisu dozvolili 345 ofanzivna skoka dobili bi sa 10, da su odigrali sa minimumom energije dobili bi 20 razlike

  • +1 1
Link to comment
mislim da su izgubili utakmicu kad je jokic odlucio da ne sutira onu otvorenu trojku na -1 nekih 2 minuta do kraja
cini mi se da maltene nista nisu odbranili posle toga, a tu su ispustili priliku da povedu 2 razlike i dovedu protivnika u situaciju da sustize rezultat a ne obrnuto 
+1 baš me iznervirao tu. Preskočiš otvorenu trojku sa mesta odakle si 3 puta pogodio da bi jebeni Barton šutnuo neki flouter sa 4 metra... Inače, delovalo je na poluvremenu kao najgora partija Jokića u sezoni, a on ipak završi sa 27p i td.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment

Generalno je loša priča da uđeš u utakmicu bez šutnute lopte za prvu četvrtinu a ubedljivo si najbolji igrač u oba tima. Razumeo bih da je neka specifična situacija gde za to vreme ekipa igra super i nema potrebe za tim, vodiš 10,15,20 razlike. Ovde je malo drugačije jer ideš iz minusa i jednom se izvučeš, drugi put jebiga neće ti Nju Orleans pokloniti ono što je Čikago pre neki dan. Isto ko što je jasno da nikakva serija od ne znam koliko pobeda u koliko mečeva ne može da prikrije činjenicu da ovaj tim nije na najvišem nivou gde može da se bori za titulu i da samo trejdom mogu da poboljšaju situaciju. 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

Generalno je loša priča da uđeš u utakmicu bez šutnute lopte za prvu četvrtinu a ubedljivo si najbolji igrač u oba tima. Razumeo bih da je neka specifična situacija gde za to vreme ekipa igra super i nema potrebe za tim, vodiš 10,15,20 razlike. Ovde je malo drugačije jer ideš iz minusa i jednom se izvučeš, drugi put jebiga neće ti Nju Orleans pokloniti ono što je Čikago pre neki dan. Isto ko što je jasno da nikakva serija od ne znam koliko pobeda u koliko mečeva ne može da prikrije činjenicu da ovaj tim nije na najvišem nivou gde može da se bori za titulu i da samo trejdom mogu da poboljšaju situaciju. 

valja reci i da nisu kompletni, nisu im igrala dva igraca, od kojih jedan onaj ciji je (ne)igranje njima u proslom PO pravilo razliku izmedju ispadanja u prvom krugu i finala zapada :fantom:

dizu formu, do PO ima da budu nepobedivi

mada ok, ne bi bio los neki trejd cisto da se titula ne dovodi u pitanje

48 minutes ago, Djolle said:

Adrian Wojnarowski

@wojespn

·

3h

Charlotte guard LaMelo Ball -- rookie of the year frontrunner -- is expected to miss the rest of the season with a fracture to his right wrist, source tells ESPN. He's seeking a second opinion to confirm the diagnosis.

e jbg

 

 

sta dalas pocini portlandu

vrate bobana na parket i odmah su nezaustavljivi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...