Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

21 minutes ago, bradilko said:

pogresan odabir kluba.

atlanta upgrade sacramenta.

 

jbg, delovali su kao up and coming tim sa dobrom perspektivom...ali kad su uzeli Galinarija, proslo mi je kroz glavu da moze biti promasaj

 

A i Trej je tek 40. u ligi po broju postignutih trojki, a to mu je jedan od najjacih skilova...

Edited by 1n54jd3r
Link to comment
13 minutes ago, Joe D said:

cetvrti su na istoku ako pobede veceras, o cemu vi to?

neverovatno jbt...

 

plus se radi o jednoj od najperspektivnijih ekipa, zapravo na istoku su u tom smislu vodeci

 

 

a galinari jeste sulud potez, pisao sam x puta od kad je pomenuta ta mogucnost njegovog dolaska

apsolutno mi se nikako ne uklapa njegovo dovodjenje, pogotovo uzevsi u obzir koliko novca su mu dali

jedan od onih poteza koje ne umem racioanlno objasniti sebi nego kazem "jbg u pitanju su profesionalci u svom poslu koji od kosarke znaju daleko vise od mene, valjda oni znaju sta rade"

Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

a galinari jeste sulud potez, pisao sam x puta od kad je pomenuta ta mogucnost njegovog dolaska

apsolutno mi se nikako ne uklapa njegovo dovodjenje, pogotovo uzevsi u obzir koliko novca su mu dali

 

 

Samo 5 miliona je garantovano u trećoj godini ugovora

Link to comment
33 minutes ago, Joe D said:

cetvrti su na istoku ako pobede veceras, o cemu vi to?

pa biti cetvrti na istoku i nije neki epohalan uspeh...jedva su na 50% pobeda a igraju mnogo vise utakmica protiv timova sa istoka koji je neuporedivo slabiji od zapada...da su u zapadnoj konferenciji, verovatno bi bili u zoni play in-a

Link to comment
5 minutes ago, Time Crisis said:

 

Samo 5 miliona je garantovano u trećoj godini ugovora

al u prve dve 40

za igraca sklonog povredama sa punih 32godine koji u karijeri ima 20ak PO meceva, a ni kao mladji na tom nivou nije pravio razliku

i dodatno na poziciji na kojoj imaju mladog igraca koji im je 2ili3 najvazniji, najperspektivniji, najbolji kako god igrac na rosteru

 

ponavljam se i verovatno davim, ali zaista bih voleo kad bi mi neko otvorio oci i ukazao sta previdjam u tom potezu

Link to comment
1 minute ago, 1n54jd3r said:

pa biti cetvrti na istoku i nije neki epohalan uspeh...jedva su na 50% pobeda a igraju mnogo vise utakmica protiv timova sa istoka koji je neuporedivo slabiji od zapada...da su u zapadnoj konferenciji, verovatno bi bili u zoni play in-a

pa sta, trebalo je da budu ispred neke od ove prve tri ekipe? imali su labog trenera i dosta odustvovanja zbog povreda. i sad im fale dva startera.

Link to comment
3 minutes ago, 1n54jd3r said:

pa biti cetvrti na istoku i nije neki epohalan uspeh...jedva su na 50% pobeda a igraju mnogo vise utakmica protiv timova sa istoka koji je neuporedivo slabiji od zapada...da su u zapadnoj konferenciji, verovatno bi bili u zoni play in-a

to za istok sve manje vazi

tu je verovatno po imenima najbolja ekipa lige, plus fila, milvoki, majami, boston, toronto...

daleko od toga da je razlika drasticna kao pre nekoliko sezona

 

i ne manje bitno oni su u uzlaznoj putanji, izasli su iz procesa tankovanja, skupljanja pikova i sad prepuni mladih talenata u odlicnoj situaciji i ako ne naprave nekakvo epohalno sranje u narednih par sezona ce igrati bitnu ulogu u PO

 

po mom misljenju sve sem tog dovodjenja galinarija su extra odradili

zadrzali te mlade talente koje imaju, doveli bogdana, kapelu, ronda i jos nekoliko ovih veterana koji bi im mogli pomoci

 

Link to comment
2 minutes ago, Joe D said:

pa sta, trebalo je da budu ispred neke od ove prve tri ekipe? imali su labog trenera i dosta odustvovanja zbog povreda. i sad im fale dva startera.

i "do juce" su bili na dnu tog istoka, zapravo dosta slabijeg istoka

 

ako je neko u uzlaznoj putanji i na dobrom putu na istoku, to je atlanta

 

ne znam zasto se uvek mora ici iz krajnosti u krajnost i sta se tacno ocekuje od njih

da vec ove godine dominiraju istok i igraju finale?

na osnovu cega jbt

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

al u prve dve 40

za igraca sklonog povredama sa punih 32godine koji u karijeri ima 20ak PO meceva, a ni kao mladji na tom nivou nije pravio razliku

i dodatno na poziciji na kojoj imaju mladog igraca koji im je 2ili3 najvazniji, najperspektivniji, najbolji kako god igrac na rosteru

 

ponavljam se i verovatno davim, ali zaista bih voleo kad bi mi neko otvorio oci i ukazao sta previdjam u tom potezu

 

Zadnje dve sezone (Klipersi i OKC) je odigrao odlično, za 10-15 miliona po sezoni mogao je praktično da bira, svakako bi ga potpisao, nije čudo ako je Atlanta morala da preplati malo. A i imali su viška para ako se dobro sećam.

Link to comment
1 minute ago, Time Crisis said:

 

Zadnje dve sezone (Klipersi i OKC) je odigrao odlično, za 10-15 miliona po sezoni mogao je praktično da bira, svakako bi ga potpisao, nije čudo ako je Atlanta morala da preplati malo. A i imali su viška para ako se dobro sećam.

nije jbg isto 10-15 i po 20 koliko prima ove i sledece

ali opet, najvaznije , zasto oni da ga dovedu?

valjda poslednja ekipa kojoj je trebao

 

msm, ako su hteli rezervu kolinsu tog tipa, mogli su dovesti bjelicu za 3puta manje para

isto su godiste, a ja bi pre verovao bjelici nego galinariju u bitnim momentima, plus je bjelica stilom igre, kosarkaskom inteligencijom i svim ostalim daleko bolji kao dodatak mladoj ekipi nego galinari

 

ne znam, verovatno preterujem, ali bas ne volim galinarija, mekan bzvzan igrac, koji ce propustiti gro utakmica a i kad zatreba trpace na +20, a na bitnim mecevima nije u stanju da napravi razliku

 

mozda preveliku vaznost dajem tom potpisu, ali nekako gledam tu ekipu, bukvalno sklapaju kockice, svaki potez ima itekako smisla i onda dovedu njega po meni bez apsolutno ikakvog rezona

Link to comment

Kako su promovisali McMilana u trenera, vezali su 8 pobeda.

 

I ne slazem se uopste da je potpis Galinarija los pod ovakvim okolnostima, zapravo njegovom dolasku je najvise kumovao ugovor Collinsa i morali su nekako da se obezbede. Hoksi vec imaju plan B za odlazak Kolinsa, a i ne zaboravimo da su draftovali Okongwua. Zadrzavanjem Collinsa na ovakav roster, barem jedan igrac ce da uzima manje suteva od kvote na koju je navikao i imace potencijalno jedan los ugovor. Imaju previse potrosaca lopti.

 

Bez Galinarija bi bili u tezoj pregovarackoj poziciji gde bi im se teze oprostilo kada bi pustili Collinsa, ovako barem imaju nesto i pripremaju se za zivot bez Collinsa. Njegovim odlaskom bi se otvorilo vise prostora za Huntera i rekao bih da njega vide u buducnosti kao jednog od nosilaca.

Link to comment

Galo igra znatno iznad očekivanja trenutno. Njegov problem je što često ne igra. A Atlanta je prošle godine imala 20ak pobeda, najbolje da se očekuje od njih da sad imaju 60. 

 

Inače Smailagić startuje protiv Memfisa večeras. 

Edited by theanswer
  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Ricma said:

Kako su promovisali McMilana u trenera, vezali su 8 pobeda.

 

I ne slazem se uopste da je potpis Galinarija los pod ovakvim okolnostima, zapravo njegovom dolasku je najvise kumovao ugovor Collinsa i morali su nekako da se obezbede. Hoksi vec imaju plan B za odlazak Kolinsa, a i ne zaboravimo da su draftovali Okongwua. Zadrzavanjem Collinsa na ovakav roster, barem jedan igrac ce da uzima manje suteva od kvote na koju je navikao i imace potencijalno jedan los ugovor. Imaju previse potrosaca lopti.

 

Bez Galinarija bi bili u tezoj pregovarackoj poziciji gde bi im se teze oprostilo kada bi pustili Collinsa, ovako barem imaju nesto i pripremaju se za zivot bez Collinsa. Njegovim odlaskom bi se otvorilo vise prostora za Huntera i rekao bih da njega vide u buducnosti kao jednog od nosilaca.

da, to ima odredjenog smisla

cuh i na nekom podkastu slicno razmisljanje, mada opet meni nekako ne pije vodu u potpunosti

prevideh pomenuti i to da da su oni i pik potrosili na viosokog igraca, meni je to samo dodatak vise argumentaciji protiv dovodjenja galinarija

 

hanter je odlican i svakako mora biti jedan od najvaznijih delova njihovog rostera u narednim sezonama

 

bice tu svakako guzve, ima je vec i sad, ali u smislu potpisa tih mladih igraca u narednim sezonama

ali opet, ne vidim kako je galinari tu deo resenja, zapravo cak suprotno

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...