Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sam si rekao da je talentovan igrač, a sad je odjednom krš sa klupe, sigurno neće trejdovati za njega što je sada već što može biti. A ne vidim da Vašington dobija mnogo dobre ponude za Bila trenutno. I ja bih tražio Mareja ali jebiga ne dobiješ uvek što hoćeš. Na drugoj strani se oslobađaju Bilovog ugovora za sva vremena, nije ni to baš mala stvar. Uglavnom ja da sam Koneli i ako postoji trunka šanse da u ekipi imam Bila, Jokića i Mareja, dao bih im čitav roster preostali da ne trepnem. 

 

A ako baš baš baš ne može drugačije, mada mislim da može, dao bih im Mareja umesto MPJ.

Edited by theanswer
Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

sta sa bealovom platom? lik je instant 30 poena svako vece igrac u prajmu, nije njegova plata nikakav problem. 

 

Pa problem je salary-cap :) ne mogu tek tako da uzmu njegovih 30 miliona, moraju nesto da odbace i prestrukturiraju.

Link to comment

Pa ne bi bilo samo to, uz njih dvojicu bi isla i gomila pikova. To je poenta, Was hoce u rebuilding, a imaju igraca od 30+ miliona na jos tri godine. Haris ce da im ode za dve i da isprazni jos salary-capa.

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

Pa ponuda je smešna jer nema sile da bi Washington to prihvatio, mrtvi Heris i MPJ za čoveka koji trpa 33 po utakmici, van pameti.

 

Podrazumeva se i neki pik. Ali zapamtiću ovaj post pa se čujemo kad vidimo za koga je Bil na kraju otišao. 

Link to comment

ljudi nemaju nikakav pritisak da ga trejduju uopste. u tom scenraiju koji ti zamisljas, denver je taj koji je ocajna strana u trejdu, pa prema tome mora vise i da plati.  ta trgovina "e treba nam vas igrac, dajte ga ovamo a evo vama ova dvojica koji nista ne igraju, ali do jaja vam se uklapaju u buducnost", moze da prodje na vasaru, tesko da ima neko ko je toliko sisao vesla u nba. 

Link to comment

bealu sledece sezone isticce ugovor. kako vreme prolazi samo losije ponude mogu dobijati. 

 

pre sezone uprava denvera je rekla da nece davati mpj-a za beala, pitam se da li im se razmisljanje promenilo.

 

koga bi uzeli kao washington herroa ili porter jr.

Edited by 189-
Link to comment

bolje da trejduju za Oladipa. Ima manju platu od Beala tj Nuggets bi mogli da uzmu taj ugovor samo na osnovu prostora koji su stvorili trejdovanjem Granta.

Imaju mogu da zadrže sve svoje igrače, a da Oladiparu plate samo sa pickovima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...