Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Kec u Nisu ljudi kec uNisu ja bih vam marnuo ovog Holmsa na leto. Nece se desiti naravno jer covek sigurno nije za rezervu i Denveru ne treba toliko skup rezervni centar, ali ta uzivancija da imas ozbiljnog igraca kad se Debeli klupira zvuci odlicno. Mnogo fin igrac, treba da ga zadrzite. 

Edited by Mos
Link to comment
1 hour ago, Mos said:

@Kec u Nisu ljudi kec uNisu ja bih vam marnuo ovog Holmsa na leto. Nece se desiti naravno jer covek sigurno nije za rezervu i Denveru ne treba toliko skup rezervni centar, ali ta uzivancija da imas ozbiljnog igraca kad se Debeli klupira zvuci odlicno. Mnogo fin igrac, treba da ga zadrzite. 

 

Pa pošto Embid tradicionalno propušta dosta utakmica imaće Holms dosta prilike da startuje u Nagetsima :D 

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Pa pošto Embid tradicionalno propušta dosta utakmica imaće Holms dosta prilike da startuje u Nagetsima :D 

 

Pazi ako imas Holmsa a Jokica si trejdovao za Embida, logicno je da onda trejdujes Embida i unovcis njegovu vrednost dok jos mozes. Recimo za Foxa i Haliburtona. Meni to ima smisla! 

Link to comment
3 hours ago, Mos said:

@Kec u Nisu ljudi kec uNisu ja bih vam marnuo ovog Holmsa na leto. Nece se desiti naravno jer covek sigurno nije za rezervu i Denveru ne treba toliko skup rezervni centar, ali ta uzivancija da imas ozbiljnog igraca kad se Debeli klupira zvuci odlicno. Mnogo fin igrac, treba da ga zadrzite. 

 

Jos kad se setim da je dosao da bude rezerva Dedmonu pre nekih godinu ipo....

Odlican igrac, i odbrana i napad, srce, ma sve...ne srlja, tacno zna ulogu i sta ume a sta ne.

Deluje da mu je lepo u Kingsima, i da ce hteti da ga zadrze, a sta ce biti videcemo...mozda zavisi i od toga kako prodjemo u po ;)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...