Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

3 hours ago, Djuro said:

jedan od onih igraca koji sve ima, samo jedno (a najvaznije) nema. 

mozak.

(nedovic, radmanovic)

 

Nadam se da pratiš kako igra Nedović u Panatinaikosu. Uopšte, kad nije povređen (što je nažalost bilo retko), odlično je igrao poslednjih godina, nije zaslužio da ga ovako spominješ. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Nadam se da pratiš kako igra Nedović u Panatinaikosu. Uopšte, kad nije povređen (što je nažalost bilo retko), odlično je igrao poslednjih godina, nije zaslužio da ga ovako spominješ. 

Sve stoji, samo je cinjenica da mu vidno fali kosarkaskog IQ-a...da to ima ostao bi u NBA ili bi bio medju top10 igraca Evrolige

Link to comment
6 hours ago, Djuro said:

(e tu se vidi koliki je DEN krs od ekipe - kad vec ide kukanje "joj, bar da nam je Kampaco bijo...")

 

Ne znam što ljudi i dalje potcenjuju Kampaca

Link to comment
2 hours ago, Djuro said:

Ja ga bas nahvalio, ne razumem. Covek ima sve al' glup ko q.

 

Znači, glup kao kurac ali trpa po 30 u euroligi sa 189cm visine i 80 kila, daj nemoj zajebavati jbt. 

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
51 minutes ago, Time Crisis said:

 

Ne znam što ljudi i dalje potcenjuju Kampaca

kampaco da ima jos 10-15cm bio bio bi all star, veliki car. sinoc bi im znacio za foksa, a i da rola sa jokicem, kapiraju se dobro na terenu.

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Ne znam što ljudi i dalje potcenjuju Kampaca


Kampaco ima svoje limite, ali je bar borac i pokušava da zasmeta u odbrani koliko može. Kako je Moris odigrao odbranu na Foxu u završnici, ono je za zatvor. Nego Jokić nije taj tip koji će da iznapušava nekog, on širi ruke i vrti glavom u fazonu "jbg, ja dajem sve od sebe, al šta ću kad igram sa kretenima"...

Link to comment

Mislim da je Jokicu iznad svega ostalog motivacija da osvoji prsten...sa ovako konstruisanim timom sada je vec svima jasno da je to nemoguca misija...e sad, ne znam gde bi to mogao da ostvari a da je trejd realno izvodljiv...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...