Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jokić je neoisivi i neverovatni bog košarke, ali Denver je teška kurčina od ekipe. 

 

Biću srećan ako ih budem gledao u jednoj play off seriji, makar i ispali.

Link to comment

dugo nisam bio ovako razocaran posle tekme... Millsap i Barton vise ne mogu da igraju, Morris i Green su dobri za klupu i ostanes sa Jokicem, Murrayom i Garrisom kao jedinim regularim starterima...

 

za MPJa nisam pametan... ne razumem

 

RJ Hampton ce morati dobijati minute.

Link to comment
44 minutes ago, 1n54jd3r said:

Zivo me zanima hipoteticka situacija da je Jokara npr diva tipa Hardena ili Dejvisa...koja bi bila destinacija/-je gde bi trazio da bude trejdovan

 

Mogao bi bukvalno da traži gde god hoće, Balmer bi platio tri tovara blaga

  • +1 1
Link to comment
7 hours ago, precog said:

to, holmes je snazan i ne moze da ga ugura pod kos, a onda udvajanje. ne pomaze ni sto je barton u kurcu, a moris nekarakteristicno glup. steta sto se faku povredio.

 

da, bas steta, inace bismo brojali do 50 i za Foxa.

 

(e tu se vidi koliki je DEN krs od ekipe - kad vec ide kukanje "joj, bar da nam je Kampaco bijo...")

 

7 hours ago, Have_Fun said:

MPJ mi se sve manje dopada, jeb'o ga Keselj

 

jedan od onih igraca koji sve ima, samo jedno (a najvaznije) nema. 

mozak.

(nedovic, radmanovic)

Link to comment

Jbt,

ladno imamo igraca u NBA, koji ubacuje 50 poena,

eeej,

zajebavajuci se,

pri tome.

 

I niko nista. Ni haila, ni spomenika - nista.

Apsolutno niko se ne uzbudjuje.

 

Mnogo smo se bre razmazili.

  • +1 3
Link to comment

Zato sto je lestvica ocekivanja na nivou da ce nekada voditi tim do sampionskog prstena...slicno kao i sa ocekivanjima u vezi Novaka, kad dodje do finala GS i izgubi, onda je to nekako njah

Link to comment

Fox-Haliburton-Holmes je super osnova. Ne volim Barnesa, ali je odličan ove sezone.

 

Fali tu jedan all star igrač za ozbiljnu Plejof tuču, a deluje mi da je i klupa tanka. Da je Begli na primer ispunio ono što se očekivalo...A ne verujem da će još mnogo napredovati. Kao šesti igrač je dobra opcija.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment

Holmsu istice ugovor, pitanje je da li ce biti tu i nadalje... A Bagli...jedini napredak mu je sut za 3p.  

Ali trenutno , po meni, za njihove dugogodisnje standarde igraju odlicnu kosarku.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...