Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

35 minutes ago, Mos said:

1. Lejkersi su bolji tim, sa boljim trenerom i Lebronom koji svakog saigraca čini boljim i sigurnijim. 

 

2. Jokić je odigrao ni za kurac + su ga branili onako kako Jokić treba da se brani.

 

3. Ako imaš jednog igrača oko koga ti se vrti igra bolje nadji rešenje za situacije kad ga napune faulovima, što će se dešavati protiv top 3 tima ili kada se dotičnom otkači daska u glavi.

 

4. Verovatno ni Jabbar ne bi mogao bolje sa Bartonom i Milsapom kao saigračima.

 

5. Slučaj MPJ moraju da reše, nek sednu i dogovore sa da li žele da im igra ili ne vide budućnost sa njim. Ovako su ni tu, ni tamo i situacija je debilna iz utakmice u utakmicu.

 

6. Kad se uzme u obzir da je Koneli ziheraš kome oba sigurica plana nisu uspela, teško je zamisliti kako će on u budućnosti sprovesti neke velike promene za koje treba rizik i vizija. 

 

I posle svega, Denver je i dalje vidjen za 4-5 mesto na zapadu i prvo/drugo kolo PO. Što je daleko od lošeg, Freak će znati bolje ali ova era Nuggetsa je san za njihove navijače. Pre nego što krenu odgovori tipa ništa im ne fali - gore napisano je za tim koji želi da igra finale ili da bude top 3 tim lige svake godine tokom Jokić/Marej prajma. Oni to nisu i sve 5.

sve tacno, a mogli su da jokica brane kako treba, nakon sto su skapirali da milsapa moze i parket da sacuva, a da je mpj integrisan u igru denvera otprilike koliko i ja.

Link to comment
2 minutes ago, precog said:

sve tacno, a mogli su da jokica brane kako treba, nakon sto su skapirali da milsapa moze i parket da sacuva, a da je mpj integrisan u igru denvera otprilike koliko i ja.

Ovo mi je misterija.

 

Da li je Meloun ne zna da ga koristi ili je problem u njemu.

Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Ovo mi je misterija.

 

Da li je Meloun ne zna da ga koristi ili je problem u njemu.

i jedno i drugo. meloun voli da igra sa proverenom ekipom, a upad u proverenu ekipu je odbrana. plus sto je klinac zaglavio kovid i nije igrao.

sada je presija oko rezultata, a onda klinjo ne dobija prilike da se uigra. verovatno je i da postoji neka govedina sa debelim i marejom. 

trebalo bi da se cuju sa hjustonom da vide sta ima tamo za poneti.

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, Mos said:

1. Lejkersi su bolji tim, sa boljim trenerom i Lebronom koji svakog saigraca čini boljim i sigurnijim. 

 

2. Jokić je odigrao ni za kurac + su ga branili onako kako Jokić treba da se brani.

 

3. Ako imaš jednog igrača oko koga ti se vrti igra bolje nadji rešenje za situacije kad ga napune faulovima, što će se dešavati protiv top 3 tima ili kada se dotičnom otkači daska u glavi.

 

4. Verovatno ni Jabbar ne bi mogao bolje sa Bartonom i Milsapom kao saigračima.

 

5. Slučaj MPJ moraju da reše, nek sednu i dogovore sa da li žele da im igra ili ne vide budućnost sa njim. Ovako su ni tu, ni tamo i situacija je debilna iz utakmice u utakmicu.

 

6. Kad se uzme u obzir da je Koneli ziheraš kome oba sigurica plana nisu uspela, teško je zamisliti kako će on u budućnosti sprovesti neke velike promene za koje treba rizik i vizija. 

 

I posle svega, Denver je i dalje vidjen za 4-5 mesto na zapadu i prvo/drugo kolo PO. Što je daleko od lošeg, Freak će znati bolje ali ova era Nuggetsa je san za njihove navijače. Pre nego što krenu odgovori tipa ništa im ne fali - gore napisano je za tim koji želi da igra finale ili da bude top 3 tim lige svake godine tokom Jokić/Marej prajma. Oni to nisu i sve 5.

ako ti kazem da si ti jedan od mirnijih i pribranijih navijaca Nuggetsa, onda ti jasno kolko su zadovoljni :lol: 

 

vidi, meni je ovo super. proslogodisnji playoff je bio savrsen. znam da nije uzeta titula, ali realno, u ovom momentu me bas nesto i ne tangira. svi koji odu malu juznije na razne sportove podforum znaju da sam veliki navijac Bucse. Bucsi su uzeli SB pre 18 godina. u nedelju igraju opet. to je onako, super. problem je sto Bucsi izmedju nisu pobedili nijednu playoff tekmu a 13 godina nisu odigrali playoff utakmicu. znas sta je 18 godina bez playoff pobede? (navijaci Kingsa znaju, lol) ne postoji titula koja to moze da obrise. Nuggetsi su imali za to vreme onaj izlet sa Melom, Chaunceyem, i AI. ali to je bio one and done tim, ostatak Melovog primea je unistio George Karl, a generalno u timu su mogao da gotivis Chaunceya i to je to. 

ovaj tim raste iz godine u godinu, svi likovi su gotivni, i uzivanje je gledati ih. sada, da li ce ikada uzeti titulu, a jbg, i Barkley je nikad nije uzeo pa ja najveci car. tako ja to gledam.

 

ostatak navijaca je pred nervnim slomom :D 

tri su najveca problema. Murray igra ko probusen kurton, svi bi da pobedjuju i da MPJ ima 30ppg dok bi Malone prvo da pobedjuje, i svi mrze TCa jer su Nuggetsi izgubili Granta, Craiga i Plumleeja(kolika god da je rupa, covek je igracina na kvadrat za Hartensteina) a dobili kurac na biciklu. ono, Green je dobar, ali nije bolji od Granta. i to je to. svi su ocekivali da Nuggetsi sada dominiraju a polako postaje jasno da su oni overachieved zadnje dve sezone, samo sto to nece bas da dodje iz guzice do ratio dela mozga

  • +1 3
  • Wub 1
Link to comment
17 minutes ago, freakns said:

ostatak Melovog primea je unistio George Karl

Ostatak melov prajma je uništio Melo sam. Ne postoji precenjeniji igrač od njega u smislu košarke kao timskog sporta, kancer nad kancerima za svaki tim gde je igrao.

  • +1 4
Link to comment

KD ne igra veceras...upao u contact tracing protokol...btw, ne znam da li je neko preneo ovde ali LBJ se javno pokenjao po ovogodisnjem all star-u...mozda se zakotrlja neki bunt igraca iz toga i bojkot

Link to comment

All star je dogovor između lige i NBPA, nema to nikakve veze sa prodatim tv pravima tako da svoj gnev treba da usmere prema Roberts i CP3. Da nema smisla nema, ali nema mnogo smisla ni 72 utakmice u reg sezoni u sred pandemije pa se igra. 

Edited by theanswer
Link to comment

Treba da ga pomere u pre-season revijalnu utakmicu. Tad igranje preko kurca najmanje smeta. ne ugrozavaju raspored lige i ljudi su zeljni gledanja bilo kakve kosarke posle par meseci pauze. 

Edited by Mos
Link to comment

all star bukvalno moze da im usere ostatak sezone...na istom mestu igraci iz toliko klubova, samo im treba da se eksponencijalno udje u neki contact tracing ukoliko nekome izadje pozitivan test...

Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Treba da ga pomere u pre-season revijalnu utakmicu. Tad igranje preko kurca najmanje smeta. ne ugrozavaju raspored lige i ljudi su zeljni gledanja bilo kakve kosarke posle par meseci pauze. 

 

to se neće nikad desiti. :) npr All-Star je prošle sezone imao veću gledanost nego nekoliko utakmica finala. To je bila specifična situacija, ali uvek će all-star biti veoma značajan za NBA.

sad su zbog onih christmas utakmica su na frku počeli sezonu posle užasno kratkog offseasona, a te utakmice nisu ništa gledanije od all-star tekme.

Još kad se dodaju i ratings iz inostranstva onda je jesno koliko je ta utakmica i ceo vikend značajan.

ove godine je liga verovatno trebala da se pomiri sa gubitkom i zaprimi 1 za tim, ali očigledno je da misle da će sve to, uz gomilu testiranja, biti ok.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...