Jump to content
IGNORED

NBA 20/21


1n54jd3r

lakers repeat?  

77 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Star is born.  Vise puta ga Bostonovi komentatori uporedjivali sa Pipenom.. Prija oku gledati ga, i pored onog cudnog suta.

 

 

Link to comment
2 hours ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Vise puta ga Bostonovi komentatori uporedjivali sa Pipenom

 

Dobro, vižgljav je ali ostalo nema veze. I dalje mi liči na nešto višeg Andre Milera koji ima i šut spolja. Bilo bi zanimljivo videti šta bi se desilo kada bi njemu dali prenos i organizaciju a Foxa pustili da trpa.

Link to comment
2 hours ago, zorglub said:

 

Dobro, vižgljav je ali ostalo nema veze. I dalje mi liči na nešto višeg Andre Milera koji ima i šut spolja. Bilo bi zanimljivo videti šta bi se desilo kada bi njemu dali prenos i organizaciju a Foxa pustili da trpa.

 

I meni je to padalo na pamet, da vodi ekipu poput C.Pola... 

Nego kad pomenu Foxa... poceo da razmislja (mislio sam da se nikad nece desiti) , ne srlja previse, naucio je da probije pa izbaci nekog ko je sam na 3p line, poboljsao dosta sut, i selekciju suta... 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

a ove odlozene utakmice ce da se odigraju izmedju sezona?

 

igrace se valjda u drugom delu, to je i jedan od razloga zasto nije jos saopsten raspored za drugi deo. treba ocekivati da nece ni sve te utakmice biti odigrane.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...