Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

Pa nećemo sad u političkoj bici filigranski vagati samo svaku Demonkratsku riječ.

 

Border crossings go down. Rinse & Repeat. Ad nauseam.

Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:

Border crossings go down

Dzo resio problem masovne ilegalne imigracije 

:covid19:

 

Link to comment
Just now, x500 said:

Dzo resio problem masovne ilegalne imigracije 

:covid19:

'Nuff said.

Link to comment
14 minutes ago, Roger Sanchez said:

Pa nećemo sad u političkoj bici filigranski vagati samo svaku Demonkratsku riječ.

 

Border crossings go down. Rinse & Repeat. Ad nauseam.

 

Posle ćete kmečati kad bude "fake news lying media, u stvari karavani migranata nadolaze!"

 

Biće, "Wherefore art thou retardirani populista?"

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

Čega se pametan stidi, to budala rifrejmuje.

 

Tako "migrant apprehensions decline" postaje "border crossings go down".

Ako pogledaš chartove kojima se Trump diči o većem broju izbeglica za vreme Viđena - videćeš da takodjer predstavljaju aprehensions. I meni bilo čudo, ali valjda računaju da su u korelaciji sa brojem uspešnih ulazaka... Svakako preciznije nego procenjivali stvarne ulaske...

  • +1 2
Link to comment
5 hours ago, vememah said:

 

GTSLVjcWMAAx5-W?format=jpg&name=large

 

 

Obama je pizda i pimp, verujem da je hteo da progura svoju Michelle ili ovog astronauta.

Jedan od najgorih predsednika ikada i masovni ubica iz daljine.

 

  • -1 1
Link to comment
On 25. 7. 2024. at 15:21, Spooky said:

Ako pogledaš chartove kojima se Trump diči o većem broju izbeglica za vreme Viđena - videćeš da takodjer predstavljaju aprehensions.

Mislim, kako ćeš uoptje mjeriti koliko ih je al zaista prešlo granicu? Vidjelicama? Nepostojećom senzornom mrežom? Čipiranjem u Meksiku?

 

Ali @Weenie Pooh je imao spreman riposte, ko da je član Trump War Rooma :fantom:

Edited by Roger Sanchez
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
On 27. 7. 2024. at 15:42, Roger Sanchez said:

Ali @Weenie Pooh je imao spreman riposte, ko da je član Trump War Rooma :fantom:

 

Brate Rođere, da ja imam spreman riposte na svaki tvoj retardirani predlog na temu američkog političkog marketinga (plasiran na srpski forum of all places), ne bih ništa drugo u životu stizao da radim.

 

Mislim, nije ni ovako da stižem, ali to malo energije i vremena što preostaje mora se prištedeti.

 

Dakle samo napred: "Border crossings go down, GOP weird, rinse & repeat ad nauseam."

Link to comment
42 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dakle samo napred: "Border crossings go down, GOP weird, rinse & repeat ad nauseam."

You got that right, MF! Object permanence is the goal.

 

Republikanci znaju znanje i uspjelo im je u bezbroj primjera. Za Demonkrate ne znam, ali prvi put se čini kao da nešto pokušavaju.

Link to comment

Object permanence :lol: Sklobodno lupi termin koji si negde usput čuo ali te mrzelo da izguglaš šta tačno znači, nemoj da se ustručavaš, tu je negde. Reifikacija!

Link to comment

Gle, ti sad radiš deflekciju, pokušavaš radit catch-and-kill ko da si onaj vlasnik National Enquirera, ali Hannity je jučer izvukao Stevu Millera da umlati "weird" , dakle jebeš ti to, ne možeš me uvjeriti da im nije squeaky bum time bar sad

 

 

Link to comment

Kakvu sad deflekciju kad je Frum na tvojoj strani? :blink:

 

Hannity pišti oko svega i svačega, kao nekad O'Reilly oko toga da li ljudi smeju da kažu Merry Christmass ili Sharia Law diktira da bude Happy Holidays. 

 

Meriti efikasnost strategije po intenzitetu reakcija izazvanim na Fox News nije baš, kako da ti kažem... grounded in reality.

Link to comment

zamlacujete se glupostima dok one narandzaste svinje iz SCOTUSa uzivaju obasipani legalnim mitom i spremaju javna odsecanja spolovila za svaki ishtrc koji nije upucen u visokofertilnu rodnicu

 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...