Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

17 minutes ago, 3opge said:

otkaci se vise, niti sam ja izabrao Bajdena za kandidata niti sam imao ikakav uticaj posto su izbori bili zivi kurac

Kako nisi?! Hvalio si se kako si glasao na unutarpartiskim izborima, doduse glasao si za Trampa ;)

 

Link to comment
6 minutes ago, x500 said:

Kako nisi?! Hvalio si se kako si glasao na unutarpartiskim izborima, doduse glasao si za Trampa ;)

 

 

pogresno, hteo sam da glasam za Niki da bih zajebo trumpa ali mi nisu dali jer sam bio upisan kao dem.

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Otvorena konvencija, točno ono što štampa voli

 

Jadni Joe, fakat je bio dobar predsjednik s obzirom kakvi su demokrati urođeni luzeri, gube i kad pobjeđuju. On je čak ponekad i realno pobjeđivao

  • +1 2
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
21 minutes ago, 3opge said:

 

otkaci se vise, niti sam ja izabrao Bajdena za kandidata niti sam imao ikakav uticaj posto su izbori bili zivi kurac.

Hoćeš da kažeš da nemate slobodne i demokratske unutarpartijske izbore? 

 

23 minutes ago, 3opge said:

da imamo SCOTUS koji nije religizono-inkvizitorska narandzasta institucija ovo govno iste boje bi odavno camilo u tamnici.

Onda bi Dementni mogao da pobedi i demokratija bi bila spasena.

Pobedio bi jedini kandidat, koji je prethodno unutar partije pobedio na "živi kurac" izborima. Pomisli će neko da se priča o Kini.

Link to comment

@Roger Sanchez

da, bio je dobar predsednik kada se sve uzme u obzir. 

sada ce tek nastati ludilo u jebarniku i narandzasti ce imati veliku erekciju 24/7 kako bi postigao da ih sve ishtrca.

Edited by 3opge
  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Mislite li da nas covek Beni S. ima sanse da bude predlozen za kandidata? Mislim ispunjava uslov za godine :wub:

  • +1 1
Link to comment

Mhm,Joe nije sposoban da bude kandidat ali je skroz u formi da obnasa ulogu predsednika u tako jednom mirnom periodu istorije.Jebote Amerikom vlada ishlapeli starac uz pomoc verne gospodze i sincine koji kao da je iskocio iz Ferrarinog filma samo high society verzija.

 

Edited by askeladden
  • +1 3
Link to comment

Realno, trebao je dati ostavku i dati Kamali da uvjeri plebs da je presidential material

 

Ovo mu je naložila stranka i konzultanti, računaju da je otvorena konvencija raj za gledanost i da će usisat svu pažnju... Nekako mislim da neće

 

 

edit: doduše, ima još vremena da to napravi nakon konvencije ako ona osvoji nominaciju, da spasi od incumbencyja što se spasti dade. Ali Dems su glupi, neće im to past na pamet

Edited by Roger Sanchez
  • +1 2
Link to comment

trumpu su od srece nabrekla jaja da ishtrca po Kamali, najpametnije bi bilo da dem izaberu nekoga od guvernera, mislim da bi lepa Gretchen imala sanse uz dobru kampanju.

Link to comment

Druže @3opge birali su je dva puta za VP, ne mogu je sad baciti u jarak pokraj puta. Što bi to reklo o njima?

Link to comment
×
×
  • Create New...