Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

5 minutes ago, Mr.Mxyzptlk said:

cekam to kao ozeblo sunce..

 

A što, naopako?

Link to comment
8 hours ago, braca said:


Bajden više manje, kad je pri svesti 

 

Kažu da su najzadrtiji Jill i Hunter, i da ga njih dvoje najviše forsiraju i filtriraju ko ima uopšte pristup do njega… 

Ko formira njegovu svest? On njima najviše veruje. Za njih i ekipu je najgori scenario da neko drugi pobedi Trampa. Oni će Bajdena gurti do kraja. 

Bila je njegova žena svena kako je on prošao na debati. To joj nije smetalo da ga ubedi da je bio odličan. U tu priču je samo on poverovao. Pitanje je da li je uopšte svestan da se traži da odustane.

Ostaje i činjenica da je svako ko je podržao Bajdenovu kandidaturu odgovoran za to  što je on kandidat. 

Svakom normalnom bilo jasno da je on dementan i da za četiri godine neće znati kako se zove.

Svima koji su više imali kontakt su dobro znali u kakvom je stanju. Ipak, su gurali priču da je on najbolji i da su svi koji ga kritikuju za Trampa. 

 

  • +1 2
Link to comment

ali dal je realno da ne mogu da ga sklone nekim glasanjem, nego mora on sam da donese odluku 🫠

 

@Amos ne previse ali na vreme

Link to comment
Just now, Mr.Mxyzptlk said:

ali dal je realno da ne mogu da ga sklone nekim glasanjem, nego mora on sam da donese odluku 🫠

 

@Amos ne previse ali na vreme

 

pa mozda je malo i nezgodacija jer ako nece sam da se skloni, onda sta - ides na argument da nije sposoban da se kandiduje jer je dementan? Ok, ali on je i tekuci predsednik, onda ga znachi odmah neshto i opozivash jer kako ces imati poslovno nesposobnog predsednika, a mozda nikom nije bas do tog scenarija, a i kako da ga sprovedes i koliko ce da traje to sve? Onda upadas u situaciju da ako se on ne slozi sa tim, imas predesdnika koji moze da lose odreguje i pravi 'skandale' u tom prepucavanju koje bi sledilo.

Ne znam sto ne daju neku ponudu koja se ne odbija toj Dzil, i odmah zavrte nekog dobrog kandidata a ne one fore da ne potrose ovoga ili onoga... valjda ima puno da se dogovori i ispregovara a satic kuca...

  • +1 1
Link to comment

Ja pričam odavno da bi revanš za 2016. bio apsolutno najluđi scenario, i kao takav realno najverovatniji.

 

Samo ne znam da li bi HRC, u slučaju da i po treći put ispuši, najzad prestala da pokušava? Ili bi opet bio neko drugi kriv, Kina recimo, ili eventualno Srbija?

Link to comment
23 minutes ago, 3opge said:

bullshit, fake news, to za Hilari

 

Bukvalno isto si donedavno pričao za Bajdenovo prsnuće.

Link to comment
×
×
  • Create New...