Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

ne kontam zasto kamala ima manje sanse od bidena ako se vec svi slazu da je ovaj drugi postao potpuna sprdnja. sta jel postoje takvi hardcore biden glasaci koji ce pre apstinirati ili glasati za trumpa umesto harris?

  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, 189- said:

ne kontam zasto kamala ima manje sanse od bidena ako se vec svi slazu da je ovaj drugi postao potpuna sprdnja. sta jel postoje takvi hardcore biden glasaci koji ce pre apstinirati ili glasati za trumpa umesto harris?

Zato ste se izbori dobivaju ili gube na glasovima neodlucenih/nezavisnih u tzv. swing states. A takvi su veoma manje izvjesni da bi glasali za Kamalu.

 

U stvari za nju nebi glasala ni vecina demokrata.

  • +1 1
Link to comment

 

Quote

toward what they see as muted support from Pres. Obama, and toward Dem leaders who one source says are “hiding” behind statements. If they want him out, they’ll have to push, source adds. Feels disrespected. Still, a fluid moment and no one has figured out an effective way to quiet this drift of nervous Democrats away from Biden and know many Dems want Biden to just break at some point soon.

 

Link to comment
8 hours ago, 189- said:

ne kontam zasto kamala ima manje sanse od bidena ako se vec svi slazu da je ovaj drugi postao potpuna sprdnja. sta jel postoje takvi hardcore biden glasaci koji ce pre apstinirati ili glasati za trumpa umesto harris?

Zato što još sada nije stvarni kandidat. Sačekaj da bude ozvaničena pa onda postavi pitanje. Ljudska psiha.

  • +1 4
Link to comment

Da je Bajden u ovom stanju a da ima recimo još dve godine mandata, niko ne bi tražio od njega da se povuče. I to je po meni prilično tragično.

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, dragance said:

Zato što još sada nije stvarni kandidat. Sačekaj da bude ozvaničena pa onda postavi pitanje. Ljudska psiha.

A i poprilično je bila fikus, plus stvari kojima se bavila nije odradila baš najidealnije.

 

Međutim mislim da ima šanse realno samo da se ovaj nesretni senilni starac skloni.

Link to comment
4 minutes ago, Sammael said:

A i poprilično je bila fikus, plus stvari kojima se bavila nije odradila baš najidealnije.

 

Međutim mislim da ima šanse realno samo da se ovaj nesretni senilni starac skloni.

 

Da, ima sanse u Pensilvaniji, Micigenu i Viskonsinu kao i Hilari.

 

 

Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Da, ima sanse u Pensilvaniji, Micigenu i Viskonsinu kao i Hilari.

 

 

Ne mislim da ima omraženost koju je Hilari imala, odnosno mislim da ima šanse da nešto od toga preokrene.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...