Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, dragance said:


I jedno i drugo. Neki mediji forsiraju Gavina Newsoma, ali sumnjam da bi on imao ikakvu šansu. Usput, tokom kovida je imao ispade (iako sumnjam da bi mu to nanelo preveliku štetu). Fun fact: njegova bivša je Kimberley Guilfoyle, današnja verenica Don Jr Trampa :D 

 

Gretchen Whitmer bi bila moj izbor, ali ona nema preveliki nacionalni profil koji bi mogla da popravi za par meseci. Besprekorna i iz Michigana, ide na nerve MAGA idiotima, ali to nije dovoljno za neopredeljene širom SAD-a

kama nista?

Link to comment

Bukvalno prikazuju starachku deterioraciju kakvu ponekad imamo prilike da vidimo medju porodicom i u okruzenju, live na TVu, sa chovekom koji sam ne zeli da pristane na to da je 'gotov' - ali nije im smetalo dok nje krenula kampanja pa je sad malo sasavo kako to sve izgleda a  idaje bezrazlozno Trampu pa suludu prednost.

  • +1 4
Link to comment

Verovatno su mislili da neće trebati puno da se pobedi osuđeni kriminalac, ali i to "ne treba puno" je izgleda nedostižno, s obzirom na to u kakvom je stanju Bajden

Link to comment

To što je osuđeni kriminalac po izuzetno tankoj i navučenoj optužnici mu samo diže rejting, celo suđenje je prilično delovalo kao politički obračun.

 

A siguran sam da su mogli mnogo gora nepočinstva da iskopaju, npr. veze s onim pedofilom, ali tu bi i neko njihov najebao.

  • +1 8
  • -1 1
Link to comment
30 minutes ago, Sammael said:

po izuzetno tankoj i navučenoj optužnici


Kako je tanka i navučena, leba ti?

  • +1 2
Link to comment
7 hours ago, Peter Fan said:

MIslim da se trazi neki face-saving mechanism da se Biden povuce

Dzo moze da se povuce kad hoce, cak i ne mora da da obrazlozenje - skoro svima, osim onih najzadrtijih, je jasno zasto se povlaci.

 

Problem sto je sada kasno, predugo su se oslanjali na Dzoa i ignorisali njegove zdravstvene probleme.

 

Po mene, ukoliko budu pametni, trebaju brzinski da naprave izbore.unutar partije/sledbenika i to sa nekim solidnim kandidatom iz kongresa/senata. Ovako ce pokusati nesto sa Misel Obamom, sto opasno vuce na nepotizam. Ona je, koliko znam, super osoba, ali nije pravi politicar. Imaju sve uslove da upropaste izbore.

 

  • +1 1
Link to comment
55 minutes ago, dragance said:


Kako je tanka i navučena, leba ti?

 

koliko bi tek dobio da je fbi dosao do laptopa dona juniora u kojem trazi od kineza 10% for a big guy...qq

  • +1 1
Link to comment
On 13.7.2024. at 8:29, Filozof manijak said:

Jebem ti planetu kad najmoćniju državu svetav (i njenog arhineprijatelja) vode likovi od 75+ godina. 

 

 

 

Realno, ovaj treba da jebe Melaniju, a ne narandžasta izdrkotina

 

Link to comment

Previše idealizujete te rok zvezde samo zbog harizme u javnom nastupu i muzike koja im je super :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Milošica said:

Previše idealizujete te rok zvezde samo zbog harizme u javnom nastupu i muzike koja im je super :fantom:

 

Pa kad slušaš ova dva klingonca, Džeger je doktor profesor za obojicu. Jedina nevolja što nije Amerikanac.

Link to comment
4 minutes ago, April said:

 

Pa kad slušaš ova dva klingonca, Džeger je doktor profesor za obojicu. Jedina nevolja što nije Amerikanac.

Stonse sam tek skoro počeo da slušam. Bitlse još od početka srednje.

 

Podložno je promenama, ali sad su mi Stonsi uz Čolu i Desingericu omiljeni.

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, dragance said:


Kako je tanka i navučena, leba ti?

Gledao sam nekoliko pravnih analiza koje se time bave, plus imamo činjenicu da tužilac originalno nije hteo da je podigne.

 

Da li su dokazali da je radio što je radio? Da. Da li mnogi delovi zvuče kao nešto za šta bi drugom white collar kriminalcu bilo ponuđeno da se nagodi i izbegne presudu? Apsolutno.

Edited by Sammael
Link to comment
1 hour ago, April said:

Realno, ovaj treba da jebe Melaniju, a ne narandžasta izdrkotina

 

Nije narandžasti video Melanijinu…znaš šta… već godinama. 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Sammael said:

Gledao sam nekoliko pravnih analiza koje se time bave, plus imamo činjenicu da tužilac originalno nije hteo da je podigne.

 

Da li su dokazali da je radio što je radio? Da. Da li mnogi delovi zvuče kao nešto za šta bi drugom white collar kriminalcu bilo ponuđeno da se nagodi i izbegne presudu? Apsolutno.


Kako da se nagodi, ako ne priznaje da se bilo šta dogodilo? Tako ide nagodba, a ne “ej, aj da te pustimo i nikom ništa”, naročito što je već uhvaćen i optužen za finansijske malverzacije i lažiranje knjiga u sopstvenoj kompaniji.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...