Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

2 hours ago, copkillah said:

 

Hajde opet, niko tim stanodavcima nije zavrtao ruku da izdaju stanove Rusima po 2,5x većoj ceni. To je bio njihov IZBOR. Hoćeš ti da prodaš svoj auto samo zato što je povećana potražnja za polovnjacima?

 

I opet se vraćamo na brojne stanodavce koji nisu izbacivali dugogodišnje stanare, iako su to mogli da urade i da uzmu veće pare. Zašto to nisu uradili? Zato što je to bio njihov IZBOR da ne urade. Dakle, do stanodavaca je.

 

 

To je bio izbor - koji ne bi imali da nije bilo Rusa, dakle ta opcija uzimanja veće kirije ne bi ni postojala da se drastično nije povećala tražnja za rentiranjem stanova u Beogradu.

 

Da je svaki stanodavac u Beogradu zadržao svog stanara opet bi Kaligula danas platio tu Pregrevicu 900 evra (ako ne i više) jer bi mu konkurencija bili Rusi koji iznajmljuju nešto u Vojci, Ugrinovcima, Dobanovcima i sl. i gledaju oglase tražeći stan bliže centru. 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Razlike se u američkoj demokratiji rešavaju pomoću borbenih kutija, kaže Bajden.

 

Nije fejk, evo i snimaka s drugih televizija:

Spoiler


 


 

Edited by vememah
Link to comment

Pakao, najgore je što je fakat sitna omaška...ballot/battle, a totalni gaf u trenutnom kontekstu.

Link to comment
18 hours ago, Mel said:

Naravno, konkretno u Beogradu na delu je kombinovan efekat povisavanja stanarina usled takvog visegodisnjeg trenda plus inflacije, dodatno uvecan ogromnim prilivom Rusa u samo 2 godine koji su platezno sposobni i koji su dosli u dovoljnom broju da znachajno dignu potraznju i dodatno napumpaju cene.

Nije realno da se pricha iz ILI/ILI perspektive. Kirije bi svakako bile vishe ali ne ovoliko vishe.

Mada ne znam ni sto Rusi gledaju taj BG, u tolikim brojevima mogli su pikirati i gradice naokolo i staviti koji dinar sa strane za te kirije. Ionako ih dosta/vecina radi remote.

 

Pa nece biti.

 

Zivim u stanovima 70+ kvadrata

 

2007 - 2011 placao sam 250e (nbg 65ti blok)

2011- 2014 drugi stan 400e (centar Zemuna)

2014 - 2023 treci stan 450e (bolji stan, centar Zemuna)

2023 do danas vlasnik podigao na 600e jer rusi.

Ipak sam dobio otkaz jer je i 600e malo i netrzisno, nasao sam slican stan ali na pregrevici za 900e. Ispod 800 za 80kvm je krsh, tako kaze trziste.

 

Bukvalno od rata do danas placam duplo vise evara koji stoje na istom kursu a petnaest godina unazad su cene uglavnom stajale.

 

Ne nisu rusi i rat, drekavac je.

 

 

 

Edited by Caligula
  • Tužno 3
Link to comment
38 minutes ago, Caligula said:

 

Pa nece biti.

 

Zivim u stanovima 70+ kvadrata

 

2007 - 2011 placao sam 250e (nbg 65ti blok)

2011- 2014 drugi stan 400e (centar Zemuna)

2014 - 2023 treci stan 450e (bolji stan, centar Zemuna)

2023 do danas vlasnik podigao na 600e jer rusi.

Ipak sam dobio otkaz jer je i 600e malo i netrzisno, nasao sam slican stan ali na pregrevici za 900e. Ispod 800 za 80kvm je krsh, tako kaze trziste.

 

Bukvalno od rata do danas placam duplo vise evara koji stoje na istom kursu a petnaest godina unazad su cene uglavnom stajale.

 

Ne nisu rusi i rat, drekavac je.

 

 

 

 

Pa ja i kazem da je na delu dupla doza - i rast cena i Rusi. Sto me ne chitash pazljivo, propushtash esenciju mudrosti :sleep:

  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
19 hours ago, Mel said:

Mada ne znam ni sto Rusi gledaju taj BG, u tolikim brojevima mogli su pikirati i gradice naokolo i staviti koji dinar sa strane za te kirije. Ionako ih dosta/vecina radi remote.

 

Što misliš da ne pikiraju gradiće? Bilo je na YouTube dosta "moj život u Srbiji" kanala, iznajmljuju ljudi kuće po vojvođanskim/šumadijskim malim mestima.

 

Poslednji put kad sam pogledao (autotranslate na engleski je dosta loš), žalili su se da je Beograd previše skup i da je vazduh katastrofalno zagađen. 

 

Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Što misliš da ne pikiraju gradiće? Bilo je na YouTube dosta "moj život u Srbiji" kanala, iznajmljuju ljudi kuće po vojvođanskim/šumadijskim malim mestima.

 

Poslednji put kad sam pogledao (autotranslate na engleski je dosta loš), žalili su se da je Beograd previše skup i da je vazduh katastrofalno zagađen. 

 

 

Nemam pojma. Daj neki kanal ako imas da je zanimljiv. Ja imam minimalna saznanja o ruskim imigrantima u BG, vidjam ih po parkicima i ulicama itsl i to je to.

Link to comment

Vidis, Hilariju niko ne bi otpuzio da bi bila niko i nista da nije bilo Bila Klintona. Mada svako bi bio niko i nista da nije bilo ovoga, onoga i ko zna koga...

 

  • +1 3
Link to comment
14 hours ago, Mel said:

Vidis, Hilariju niko ne bi otpuzio da bi bila niko i nista da nije bilo Bila Klintona. Mada svako bi bio niko i nista da nije bilo ovoga, onoga i ko zna koga...

 

 

Ne vidim, Hilari Klinton je supruga Bila Klintona, Kamala Haris je na ovim slikama gore ljubavnica Vilija Browna. Za to vreme je Brown imao zakonitu suprugu.

Edited by Lord Protector
  • Haha 2
Link to comment
On 15. 7. 2024. at 8:38, Roger Sanchez said:

Jednog dana predsjednica, ako demokracija preživi

 

 

 

 

Moguce. U svojih 55 goina ce proslavljati 100 godina NATO-a, slaveci americku izuzetnost i podrzavajuci aneksiju Zapadne Obale uz opasku da treba da dodje do mirnog dogovornog resenja na Bliskom Istoku.

  • +1 1
Link to comment
11 hours ago, Lord Protector said:

 

Ne vidim, Hilari Klinton je supruga Bila Klintona, Kamala Haris je na ovim slikama gore ljubavnica Vilija Browna. Za to vreme je Brown imao zakonitu suprugu.

 

Kako mu se zvala zakonita supruga? Stormy Daniels?

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...