Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

17 minutes ago, JozoMujica said:

 

:zalosna:

Uh, ja sam veliki protivnik ovoga, eventualno u sportu iz zezanja. Bice da je do mene, ali ocekujem da se ovo mesto razlikuje od B92 i slicnih komentara. 

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

 

:zalosna:

 

OK, da ti prevedem - losa karma i za nas u Srbiji.

 

A za radikalska govna je sjajna svakako.

Edited by Caligula
  • +1 1
Link to comment
Just now, Caligula said:

 

OK, da ti prevedem - losa karma i za nas u Srbiji.

 

 

Je l' znaš ti šta znači reč karma?

I zašto misliš da je ubeđivanje američkih glasača da Bajden nije senilan loše za nas u Srbiji, ozbiljno pitam?

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, copkillah said:

 

a inače sve kipti od njihove dobre karme :fantom:

 

 

Ma naravno :D

 

Nego gledam iz svog coska, prosto se stvari nekako same namestaju i tamo i ovamo.

 

Evo upravo se selim u stan duplo skuplji i duplo dalji od skole u koju mi ide dete - a sve zahvaljujuci Putinu i njegovim kompleksima malog KGBovca. Rat u Ukrajini je podigao stanarine u nebo, kao i cenu kvadrata u BG, stanodavci izbacuju nas starosedeoce bez grize savesti ili zakona koji regulise stanarska prava i stanarine i to je samo jedan mali aspekt cele papazjanije sa diktatorom midzetom a ima ih koliko hoces ovde u Srbiji na mikronivou.

 

Tramp na celu USA svakako nam nece doneti nista dobro, kao ni amerima.

 

Odatle moj komentar.

 

@JozoMujica brt ne mogu ti objasniti zivot™

 

Ako sam ne kapiras zasto je Tramp na calu USA nesto lose za nas, dzaba da ti pisem carshafe ovde i crtam do sutra.

Edited by Caligula
Link to comment
4 minutes ago, Caligula said:

Evo upravo se selim u stan duplo skuplji i duplo dalji od skole u koju mi ide dete - a sve zahvaljujuci Putinu i njegovim kompleksima malog KGBovca.
 

Ako sam ne kapiras zasto je Tramp na calu USA nesto lose za nas, dzaba da ti pisem carshafe ovde i crtam do sutra.

 

Česta je pojava da ljudi svoje neuspehe racionalizuju tražeći uzrok u nekom drugom.

 

A za ovo drugo, ne kapiram i ne moraš da se trudiš da pišeš čaršafe, nije vredno.

Edited by JozoMujica
  • Hvala 1
Link to comment

A nije skočilo zahvaljujući tome što Ruse koji su protiv rata i koji beže od mobilizacije druge države ne primaju zato što su licemerne?

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Kme kme

 

Pa to sam i rekao, samo ne mesam "licemerni zapad" u ovo jer imam vise od 16 godina.

 

Rusi beze od rata tamo gde mogu, meni skace kirija - o ostalim posledicama rata u zbiru sa nasom politickom elitom da i ne zapocinjem. Nego pomeni Djilasa licemerni zapad ako hoces, nema veze sto je van pameti.

 

Da ne trolujem dalje temu, moze da se prebaci ovo i na "zasto je zapad kriv za sve" topik

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

izgradiće trampov zet puno novih stanova biće mesta i za starosedeoce

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment
6 minutes ago, Caligula said:

Kme kme

 

Pa to sam i rekao, samo ne mesam "licemerni zapad" u ovo jer imam vise od 16 godina.

 

Zamisli tek koliko će da porastu stanarine kad bogati Ameri krenu da se naseljavaju ovde bežeći od Trampa.

 

Uzgred, taj skok cena stanarina zbog priliva izbeglica iz Ukrajine i dezertera iz Rusije se slabo oseća van Beograda a ne mora da se živi u Beogradu.

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
30 minutes ago, Caligula said:

Evo upravo se selim u stan duplo skuplji i duplo dalji od skole u koju mi ide dete - a sve zahvaljujuci Putinu i njegovim kompleksima malog KGBovca. Rat u Ukrajini je podigao stanarine u nebo, kao i cenu kvadrata u BG, stanodavci izbacuju nas starosedeoce bez grize savesti ili zakona koji regulise stanarska prava i stanarine i to je samo jedan mali aspekt cele papazjanije sa diktatorom midzetom a ima ih koliko hoces ovde u Srbiji na mikronivou.

 

Ali nisu ti Putin i rat u Ukrajini podigli stanarine, podigli su ih stanodavci, alavi stanodavci.

 

Da te je stanodavac izbacio iz stana jer ga pretvara u AirBnB, da li bi ti bili krivi turisti ili on?

 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...