Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

jebemti imam osecaj kao da na Ameriku slecu milioni biseksualnih narajcanih Marsovaca sa velikim kurcevima

 

  • Haha 4
Link to comment

Cekaj, znaci ima sanse da Tramp uzme ovo?

Mada kako je krenulo ja samo chekam sledeio veliki obrt.

Toliko je sasavo i nerealno sve, da ne zivim na planet earth ovi americhki izbori su odlichan materijal za :eat:

Link to comment

Bajden je jedini fosil koga Tramp može da dobije. Važi i obrnuto, Tramp je poslednji idiot koga Bajden može da dobije. 

 

Amerima kao da je Putin lično birao kandidate. 

  • +1 5
  • Vojvodo,serdare 2
Link to comment
3 hours ago, Lezilebovich said:

 

 

što je lepo kada postaneš dementan pa ne možeš da prikrivaš više onaj svoj izvorni rasizam :happy:

  • +1 1
Link to comment
Posted (edited)
7 minutes ago, copkillah said:

 

što je lepo kada postaneš dementan pa ne možeš da prikrivaš više onaj svoj izvorni rasizam :happy:

Kao moj deda potencijalni ex udbaš kad bez pardona i sažaljenja priča da će svi njegovi gresi stići meni na naplatu.

Edited by Milošica
  • Haha 5
Link to comment
1 minute ago, Milošica said:

Kao moj deda potencijalni ex udbaš kad priča da će svi njegovi gresi stići meni na naplatu.

 

bogami Bajdenari je tako deo grehova već naplaćen dosta skupo

 

 

Link to comment

Šta ja znam...

 

Kapiram poentu izbora Trampa kao predsednika i ponovnog kandidata za predsednika.

 

Ne kapiram izbore demokrata u zadnjih 3 izborna ciklusa (za predsedničke kamdidate).

Link to comment
15 hours ago, namenski said:

POTUS-The-Economist.jpg

 

:fantom:

 

 

Meni ovo bezveze.

Secamo li se Sojblea u kolicima? Secamo li se slepog Dejvida Blanketa?

 

Jedno je fizicki problem a drugo mentalni. 

Link to comment
1 hour ago, Budja said:

Meni ovo bezveze.

Secamo li se Sojblea u kolicima? Secamo li se slepog Dejvida Blanketa?

 

Jedno je fizicki problem a drugo mentalni. 

:cry:

Zaboravio si paraliticaratm Ruzvelta...

Takozvana politicka ili kakva vec moderna korektnost gde joj ni vreme ni mesto nije.

Uradak je, BTW, iskoriscen na naslovnoj strani nekog od izdanja The Economist-a sto, naravno ne znaci nista i ni malo ne dodaje autoritetutm poruketm...

Kakva god ona bila i sta god kome znacila...

Secamo se pomenutih, ima primera koliko 'oces, samo, bice da u dobi od skoro 90 ili tu negde godina fizicko i mentalno idu zajedno, ako ih uopste ima smisla razdvajati.

Jos manje potezati ih kao argument: to je tako, mada ima i bilo je i matorijih ljudskih bica koja su odrzala, sacuvala bistrinu duha, pa donekle i tela, ali - pod #2: radi se o polozaju najmocnijeg coveka na Planeti, broja 1 najvece i najmocnije nacije sveta, luconose napretka i demokratije.

Coveka na cijem vrhu kaziprsta, i bukvalno i figurativno pociva sudbina, pa, bogami covecanstva u celini, coveka cije odluke manjegtm znacaja uticu na sudbine ne samo Amerikanaca, nego i prakticno cele Planete Zemlje.

Tako da, bice, ovaj фотошоп metaforisetm ne samo licnost nego i samu danasnju Ameriku...

Tako da - ko ih jebe, obojicu: mogu da jeduci sladoled, isti guraju sebi u uvo, pisaju u gace, nose pelene..., ali ne mogu niti bi smeli da se kriju (ili da ih neko krije, sto je tek jadno) iza hendikepa bilo koje vrste.

Amerika koja znamo je koliko do juce brojala krvna zrnca svoji predsednika, s punim pravom zapitkivala neprijatna pitanja oko ma i najmanje ogrebotine, belezila svaki gaf, bdela nad seksualnim zivotom i dogodovstinama..., spala je danas na teturanje, fizicko ili psihicko svejedno, dve matore olupine, bez da znamo ko stvarno i gde vodi Ameriku.

Svi dosadasnji predsednici, kakvi god bili, a bilo ih je raznih, su mogli, a bogami i hteli, da proguravaju i stoje iza neke, kakve god politicke koncepcije, manje ili vise prepoznatljive, obaska sto se nekima zalomilo da budu - u itekakvim krizama - izlozeni itekakvim stresovima.

Danasnji svet je u itekakvoj krizi, krizi koja trazi resenja ne za danas, nego za juce: ako se od bilo koga ocekuje da mrtav 'ladan posmatra teturanje i budalastine ove 2 ljudske olupine - neka hvala...

 

:fantom:

 

Link to comment
28 minutes ago, namenski said:

Svi dosadasnji predsednici, kakvi god bili, a bilo ih je raznih, su mogli, a bogami i hteli, da proguravaju i stoje iza neke, kakve god politicke koncepcije, manje ili vise prepoznatljive, obaska sto se nekima zalomilo da budu - u itekakvim krizama - izlozeni itekakvim stresovima.

Danasnji svet je u itekakvoj krizi, krizi koja trazi resenja ne za danas, nego za juce: ako se od bilo koga ocekuje da mrtav 'ladan posmatra teturanje i budalastine ove 2 ljudske olupine - neka hvala...

 

Istina, zamišljam moju  kevu na poziciji, sa diskrecionim pravom na crveno dugme. 

 

Pri tome je moja keva obrazovanija od obojice, ali joj to ne pomaže kad treba da utiša tv. 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...