Jump to content
IGNORED

Bajden - jedno staro i očekivano presidency?


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Tutankamon said:

A da tim evropejcima ipak vlada neki Evropejac za promenu.

 

Ah, stara KGB prica o evropskim marionetama Amerike - btw. drustvo, tu propagandu su KGB-ovci uzeli direktno od nacista da Jevreji vladaju Zapadom. Lepo sto sirite dalje taj sentiment.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
2 minutes ago, Anduril said:

 

Pa, mozda za tebe nije, ali za sve te Korejce, Japance i Evropljanje koji znaju sta duguju Americi i koji su izgradili najbolja drustva za svoje gradjane na planeti, je sigurno bolje nego da njima vlada neki Kim, Putin, Staljin ili Xi. Idi njima objasni kako ti znas bolje. Ovi ostali, itekako imaju pravo da se zale na americke gluposti - samo, ne treba gubiti siru sliku iz vida.

 

Prethodni citat se odnosio na Bliski Istok i slažem se da ne znamo kako bi izgledalo da su pod ruskim uticajem, verovatno bi se takođe ubijali novinari neistomišljenici, npr satarom ili bi se neometano vršio genocid nad jednim narodom. Srećom, pa toga nema.

 

Opet se vraćamo na onu staru iluziju kako je izabrano manje zlo, a u stvari bi bilo isto, ali sa drugačijom šminkom.

 

  • +1 2
Link to comment
Just now, copkillah said:

Prethodni citat se odnosio na Bliski Istok i slažem se da ne znamo kako bi izgledalo da su pod ruskim uticajem, verovatno bi se takođe ubijali novinari neistomišljenici, npr satarom ili bi se neometano vršio genocid nad jednim narodom. Srećom, pa toga nema.

Opet se vraćamo na onu staru iluziju kako je izabrano manje zlo, a u stvari bi bilo isto, ali sa drugačijom šminkom.

 

Pa da, svejetoisto, Staljin ili Amerika. Objasni to Severnoj i Juznoj Koreji. Na pravom si tragu.

Link to comment
5 minutes ago, Anduril said:

 

Pa da, svejetoisto, Staljin ili Amerika. Objasni to Severnoj i Juznoj Koreji. Na pravom si tragu.

 

Važi, kad ti objasniš Nikaragvi, Čileu, Libiji, Iraku itd itd... :thumbup:

 

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Tutankamon said:

Ne preteruj.

 

Ne preterujem uopste - generalni talking point nemackih neonacista i sire upravo jeste da Amerika vlada Nemackom i da je sadasnja nemacka drzava ilegalna marioneta.

Link to comment

Ovo sa apoteozom USA je kao kad ljotićevac 43. objašnjava srpskom pučanstvu da je Nemačka Die Beste i na braniku Nove Evrope. Ili u vreme dahija kada poturice objašnjavaju raji da je Osmnansko carstvo carstvo nad carstvima.

 

Perverzija Stokholmskog sindroma balkanskog blata

  • +1 2
Link to comment
2 hours ago, Anduril said:

Ja se zalazem da se tamane veoma specificne neo-fasisticke organizacije poput IRG-a ili KGB-a koje nisu vise pod drzavnom kontrolom nego terorisu i svoju i druge drzave. 

 

Jednom da se složim s Plamenkom, s tim što bih listu proširio na cije, dije i ostale nsaove. Tamaniti ih gde god ih se stignetm - van matice. Što jes', body countom bi suvereno trpele američke neo-fašističke organizacije, ali bitna je doslednost.

Link to comment

Plačete nad sudbinom koljača koje podržava iranska revolucionarna garda? :D 

Pa jebo te, šta sve internet trpi :isuse:

Link to comment
1 minute ago, dragance said:

Plačete nad sudbinom koljača koje podržava iranska revolucionarna garda? :D 

Pa jebo te, šta sve internet trpi :isuse:

 

neke od tih koljacha podrzava Iran, neke USA, koliko ja vidim narod bezi preko pola planete da umakne i jednima i drugima. Neshto se ne secam tolikog talasa iz arapskih zemalja dok nije krenula demokratizacija, ispade da su vishe bezali od demokratije nego od Moamera i Asada pre toga, ali shta ja znam...

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
6 minutes ago, zorglub said:

Jednom da se složim s Plamenkom, s tim što bih listu proširio na cije, dije i ostale nsaove. Tamaniti ih gde god ih se stignetm - van matice. Što jes', body countom bi suvereno trpele američke neo-fašističke organizacije, ali bitna je doslednost.

 

Slazem se - recimo, CIA tokom osamdesetih po Latinskoj Americi. Njih je trebalo ciljano ubijati. Te organizacije se inace onda kriju iza cele drzave ili cak naroda i zavise od homogenizacije sukoba. 

Link to comment
7 minutes ago, Mel said:

 

neke od tih koljacha podrzava Iran, neke USA, koliko ja vidim narod bezi preko pola planete da umakne i jednima i drugima. Neshto se ne secam tolikog talasa iz arapskih zemalja dok nije krenula demokratizacija, ispade da su vishe bezali od demokratije nego od Moamera i Asada pre toga, ali shta ja znam...

Jašta. Sve je to isto. Niko pre nije bežao. Ajde bre, ne laži barem sebe.

Link to comment
17 minutes ago, Anduril said:

Slazem se - recimo, CIA tokom osamdesetih po Latinskoj Americi.

 

Ili sve, uvek i svuda - ili ništa.

Link to comment
×
×
  • Create New...