Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

6 minutes ago, Lancia said:

Jebote, King na CNN-u jos drlja po ovim mapama, ako nije otvorio svaki county bar sto puta, nije nijednom.

snimljeno unapred pre ko zna koliko meseci 🙃

  • +1 2
  • Haha 3
Link to comment

Videlo se da je popizdeo kad su ovi iz Nevade rekli da će u subotu ili nedelju da završe.
Ono u fazonu:
Hoću ja da vrtim do besvesti ovo?
[emoji23][emoji23][emoji23]

.... Shiit has hit the fan!

  • Haha 1
Link to comment
44 minutes ago, Lancia said:

Jebote, King na CNN-u jos drlja po ovim mapama, ako nije otvorio svaki county bar sto puta, nije nijednom.

Toliko je bio dobar da bi ga trebalo angazovati da non stop nesto tako drlja i prica, sta god da je tema bilo bi ultra uzbudjivo za gledanje. :)

Link to comment
menjao ga je jedan mladji pola dana u sredu. posle nisam gledao, zaglupeo sam, iste recenice u krug 2 dana.
Da da menja ga taj mlađi noćom. Po njihovom. Mislim, noću posle glavne noći

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

ali ljudi su prebrojali malo preko milion glasova do sad. mogli su nama na forumu da daju taj posao, zavrsili bismo do do sad.

Dogovaraju se reptili ko je bolja opcija za Ameriku i svet.

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment
11 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Ko je vas moderisao ni serbiancafe mu neće teško pasti.

 

 

He he moja prva ljubav. Tamo sam i dalje moderator, mada nisam išla mesecima. Sakrivala sam samo one sto pricaju sami sa sobom, toliko od mog posla. Krv je padala al dodje sve na svoje mesto

Edited by mustang
Link to comment

je l znate da je džon king oženio onu danu bash što radi kao pundit sa tapperom 

 

imao je neki kiks kao reporter oko bostonskog maratona pa su ga bacili na politics

Edited by theanswer
Link to comment
×
×
  • Create New...