Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

2 minutes ago, koksy said:

pusti ti to, ako nisu navođene, eto neke očas posla na NBg.☹

izuzetno su nenavodjene, toliko da ni stanovnici sremcice nisu bezbedni

Link to comment
51 minutes ago, Fins fleet said:

Biden je uzeo rekordan broj glasova. Bez da znam demografiju, videcemo kasnije - rekao bih da je Sandersova ekipa odradila. Da je dobio latino glasove u Zoni i generalno mlade. Imali smo Rashidu u MIchigenu i Ilhan u Minny koje su oduvale svoje okruge recimo. Tako da, ako mu je Che odneo Floridu, doneo mu je nesto drugo. Sta je trebalo, da bude veci redneck od Trumpa? Pa da je to probao, prosao bi kao bos po trnju.

Vidim cita se PPP

 

 

Link to comment
5 minutes ago, Micko8 said:

Bajden je vece zlo za ostatak sveta

 

Ma šta kažeš? Pa odsad navijam za Trampa, ako je već zlo, neka bude prevashodno za one koji su ga izglasali. Ima to negde smisla.

 

Šalu nastranu, da parafraziram onog nekog sa rahmetli foruma B92, "USA je memento". Kakvi god da budu završni rezultati, ja to brišem s moje mape sveta i ponašam se kao da ih nema... To nije istina, ali tako je lepše.

 

PS. Demokrate, hebalo vas uvlačenje "antitramp republikancima" (i grifterski Lincoln project - namlatiše milione dolara za ništa.) Uživajte sada...

Spoiler

fkucUSA.jpg

 

  • +1 1
Link to comment

 

10 minutes ago, Indy said:

 

Ma šta kažeš? Pa odsad navijam za Trampa, ako je već zlo, neka bude prevashodno za one koji su ga izglasali. Ima to negde smisla.

 

Šalu nastranu, da parafraziram onog nekog sa rahmetli foruma B92, "USA je memento". Kakvi god da budu završni rezultati, ja to brišem s moje mape sveta i ponašam se kao da ih nema... To nije istina, ali tako je lepše.

 

PS. Demokrate, hebalo vas uvlačenje "antitramp republikancima" (i grifterski Lincoln project - namlatiše milione dolara za ništa.) Uživajte sada...

  Reveal hidden contents

fkucUSA.jpg

 

 

Na tu glupost sa "moderate" repubikancima koje su hteli da privuku sam i zaboravio, pola govornika na konvenciji bili bivši republikanci. Nije ti potreban neki iq i analitčke veštine da shvatiš da je republikanska baza = Trump, a ti kvazi normalni republikanci ne postoje, tj to je par hiljada ljudi u DC. Glupani zaglavljeni u 90-im. I opet ništa neće naučiti.

 

Ovde na forumu ima pametnijih ljudi nego što su im ti "konsultanti".

Edited by Ivo Petović
Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Poslednji update u GA

Trump +5.500 glasova

Biden +13.500

 

Razlika smanjena na 68.000

Ima još 334.000 glasova da se izbroji

 

Deluje da uzima Biden

 

57.000 razlika

 

Ostalo još 297.000 glasova

Znači, 13k za Trumpa i 24k za Bidena u posledjih sat vremena

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

Na tu 

 

Na tu glupost sa "moderate" repubikancima koje su hteli da privuku sam i zaboravio, pola govornika na konvenciji bili bivši republikanci. Nije ti potreban neki iq i analitčke veštine da shvatiš da je republikanska baza = Trump, a ti kvazi normalni republikanci ne postoje, tj to je par hiljada ljudi u DC. Glupani zaglavljeni u 90-im. I opet ništa neće naučiti.

 

Ovde na forumu ima pametnijih ljudi nego što su im ti "konsultanti".

To je marketing na nivou stručnjaka Šapera i Krstića koji su Basketašu genijalno osmislili politiku "i Dačić i Evropa" i ostale debilizme, ne bi li se imidž Borisa Broza približio prosečnom Miletu.

Br26TWeIIAAeFKX.jpeg

  • +1 1
Link to comment

Od poslednjih 58k glasova u Pensilvaniji, 42k je za Bajdena, 72%. Ostalo je oko 900k, ako ostane ovaj trend dobija Bajden sa 80k razlike. Inače trenutno je palo vođstvo Trampa na 277k

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Fox News nerd Arnon Mishkin izdržao još jedan desetminutni sustained napad dva news voditelja, Breta Baiera i Foxove Tipične Plavuše™ Marthe, i još jednom odbio povući reč odluku za Arizonu. :ziga:

 

Preskakali su ga svakako, napadali sa svakog položaja, Fox Plavuša™ je čak izjavila da su tu odluku donijeli s 1% izbrojenih glasova, na što je nerd napravio :blink: facu

 

Evo i djelomični video

 

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
×
×
  • Create New...