Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

8 minutes ago, Budja said:

 

Ne kapiram.

 

Ja sto vidim je da je od 84% do 86% smanjena razlika za 30.000 u Pen. Taj tempo nije dovoljan.

To je ono sto vidim na Fox.

Ovi Fins Fleetovi brojevi, ne znam odakle su.

 

Prosto je - nako brojanja election day, PA je bila na 75% i + 12% Tramp. Sad smo na 84%, i +5% Tramp. 

Link to comment
1 minute ago, duma said:

Zna li neko zašto oni ne mogu da prebroje glasove za iole normalno vreme?

Koliko razumem forsira se centralizovano brojanje. Zašto?

O predikcijama da ne pričamo. Todorić je s digitronom izbacivao rezultate posle sat vremena. Uzgred, nije mi jasno šta je on tražio u SRS. Zna li neko?

Valjda da bi mogli da kontrolisu sve sa jednog mesta. Ne znam. U Michiganu su trazili pauzu brojanja da bi mogli sve da prekontrolisu. Kog djavola nisu kontrolisali do sada? Valjda nemaju infrastrukturu i to je mindblowing obzirom da novce koji se spickaju u kampanje.

Link to comment
28 minutes ago, Ivo Petović said:

O tome se i radi - njihova baza hoće M4all (preko 70%), oni ne daju zbog donora. Evo ti juče na Floridi - ubedljiv poraz Bajdena, a ubedljiva pobeda minimum wage koja treba da je osnova Bajdenove politike. Sve politike koje bi Demsi trebali da forsiraju su užasno popularne, a oni opet ne mogu da ih uobliče i prodaju (u nekim slučajevima ni neće).

Koji M4A? M4A sa ukidanjem privatnog osiguranja (Sandersova varijanta) je bio znatno manje popularan od M4A u kombinaciji sa privatnim (Bajdenova varijanta). Sondaže su često bile falične s te strane da nisu jasno definisale šta je taj đavolji M4A.

 

Na Floridi (i ne samo tamo) je otrovna reč "socijalizam". Pa te užasno popularne politike ne znače ništa ako ih kombinuješ sa otrovom tipa socijalizma (ili abortusa, ili LGBT).

Edited by Gandalf
Link to comment

Pensilvanija trenutno. Razlika je 303K, u Fili samoj je ostalo da se izbroji 230K glasova. Tamno crveno je gde je već završeno brojanje i to su uz jedan tamno plavi sve Tramp okruzi. 78862cc84846c8187d6930502aa4eb88.jpg

Sent from my M2002J9G using Tapatalk



Link to comment
17 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

No svet nezadrživo klizi ka idiokratiji. Polovina Amerike glasa za osvedočenog glupog, uskogrudog, arogantnog, bahatog lažljivog retarda.

Bajdena:thumbsup: Zaboravio si da napises i plagijatora,rasiste itd.

Link to comment
No svet nezadrživo klizi ka idiokratiji. Polovina Amerike glasa za osvedočenog glupog, uskogrudog, arogantnog, bahatog lažljivog retarda.
A druga polovina za trampa. Ne zna se sta je gore. Uzas

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока

Link to comment
27 minutes ago, Budja said:

I obratno.

Naravno. Republikanska vrhuška je manje anti-imigrantski ili anti-globalistički nastrojena od baze, što je Tramp iskoristio 2016e.

Link to comment

Bajden je vece zlo za ostatak sveta , ocekujem najmanje tri nova rata da otpocne u svom mandatu , da nastavi putem unistenja Usame Obame,  taj klintonski isprdak ;) 

Edited by Micko8
Link to comment
×
×
  • Create New...