Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

9 minutes ago, Gandalf said:

paaa... ne baš. ne mogu oni prosto da odluče šta valja prodati narodu, već im se valja prilagođavati bazi. nije Bajden mahao zastavama sa Gevarinim likom i galamio kako valja ukinuti policiju, ali on tu baš i nije imao nekog uticaja.

 

O tome se i radi - njihova baza hoće M4all (preko 70%), oni ne daju zbog donora. Evo ti juče na Floridi - ubedljiv poraz Bajdena, a ubedljiva pobeda minimum wage koja treba da je osnova Bajdenove politike. Sve politike koje bi Demsi trebali da forsiraju su užasno popularne, a oni opet ne mogu da ih uobliče i prodaju (u nekim slučajevima ni neće).

Link to comment
3 minutes ago, Gandalf said:

ma ok... ali neka proba neko da dobije na dem preliminarnim ako je npr. protiv kontrole naoružanja. bivanje za jaču kontrolu naoružanja onda postane problem kada valja oteti glasove republikancima.

 

I obratno.

 

Nije logicno da nesto sto je problem za demokrate u podeljenoj zemlji nije problem i za republikance.

 

Link to comment
3 minutes ago, jms_uk said:

FoxNews na 264

Samo fali da priznaju Nevadu i prvi ga izdali njegovi najmiliji :sad:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
6 minutes ago, Ivo Petović said:

Sa ovim tempom kakav je sada, Pensilvanija neće čak biti ni blizu. 

 

Ne kapiram.

 

Ja sto vidim je da je od 84% do 86% smanjena razlika za 30.000 u Pen. Taj tempo nije dovoljan.

To je ono sto vidim na Fox.

Ovi Fins Fleetovi brojevi, ne znam odakle su.

Link to comment
1 minute ago, Dankan Ajdaho said:

No svet nezadrživo klizi ka idiokratiji. Polovina Amerike glasa za osvedočenog glupog, uskogrudog, arogantnog, bahatog lažljivog retarda.

 

 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Budja said:

 

Ovi Fins Fleetovi brojevi, ne znam odakle su.

Rekla Arizona State secretary na CNN.

 

Inace poetska pravda da se ceka na Vegas. Sou program.

Link to comment

Zna li neko zašto oni ne mogu da prebroje glasove za iole normalno vreme?

Koliko razumem forsira se centralizovano brojanje. Zašto?

O predikcijama da ne pričamo. Todorić je s digitronom izbacivao rezultate posle sat vremena. Uzgred, nije mi jasno šta je on tražio u SRS. Zna li neko?

Link to comment
×
×
  • Create New...