Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

47 minutes ago, Ivo Petović said:

Ako je nešto jasno nakon ovih izbora, to je da su politički konsultanti i polsteri najprecenjenije profesije na svetu. I jedni i drugi treba da rade za minimum wage, a ne za milione.


A da nema tu neke taktike? Nije prenaduvano da se svi njihovi opuste, pa da se ne cimaju,  ali onako blago optimisticno dovoljno da se motivisu? Ako je to cilj pa uspeli su.

 

Mislim ovo je uzajamni hejt na mnogo primalnijem nivou koji je sada pukao kao cir naocigled svih.

 

Nista sto su ova dvojica sustinski i uradila ili nisu, ne bi promenio broj onih koji se uzajamno ne podnose. Zapravo sa ovolikom izlaznoscu dobije se preciznija slika.

 

Nemam pojma nista o toj vrsti zanimanja i kako rade, nego tako mantam bez veze.

 

Sta je u stvari ciljna funkcija polova?

Edited by Moonwalker
Link to comment

Trumpov okot, surogati, Kayleigh, Stepien i ostali proglašavaju na twitteru i gdje im god daju da su dobili Pennsylvaniju

 

Michigan, kojeg je CNN sad pribrojao Bidenu, /zasad/ ne spominju

 

Dakle, taktika se sad kristalizira, Wisconsin na recount, Pennsylvanija na Vrhovni sud, Sturmabteilungen na Detroit.

Link to comment
1 hour ago, sherman said:

meni drago sto je narandzasti lizard ispushio samo zato sto ce ovaj nas slinavi lizard nocas da se usere u sebi

 

 

ivn dou, želimo ti buđav qrac!:dry:

Link to comment
51 minutes ago, Ivo Petović said:

Ako je nešto jasno nakon ovih izbora, to je da su politički konsultanti i polsteri najprecenjenije profesije na svetu. I jedni i drugi treba da rade za minimum wage, a ne za milione.

Za polstere se slazem. Ali, zasto isto kazes za konsultante? 

 

Gomila njihovog posla ostaje nevidljiva pa nemamo dovoljno informacija da kazemo da su fulali. Mislim, neko sigurno jeste fulao, ali kao struka™ mozda jesu, mozda nisu, ne mozemo znati. 

Link to comment
4 minutes ago, 3opge said:

odlican Bajdenov govor

 

 

Quote

Biden je započeo zhvalivši medijima jer su došli ali i Amerikancima koji su glasali.

"Jasno je da smo pobijedili u dovoljno država da osvojimo 270 elektorskih glasova", rekao je.

Dodao je kako neće prorglasiti pobjedu prije nego što se preboje svi glasovi, ali kako je jasno da će imati pobjedu nakon što se prebroje.

"Ovo je vladavina naroda i za narod. Prebrojano je dovoljno da vidimo da ćemo na kraju mi imati dovoljno za 270, dovoljno za pobjedu. Uskoro će biti prebrojan Michigan, osjećamo se dobro oko Pennsylvanije, osvojili smo Arizonu, a meni je posebno važno da smo osvojili glasove većine Amerikanaca", rekao je.

"Senatorica Harris i ja smo na putu toga da osvojimo više glasova nego itko ikada u kampanji. Na to smo jako ponosni. Samo tri kampanje su svrgnule predsjednike nakon jednog kampanja, ako Bog da mi ćemo biti četvrta i to je veliko psotignuće", dodao je Biden.

 

Kaže kako će njegova pobjeda biti pobjeda američkog naroda

"Kada sve ovo prođe, smanjit ćemo tenzije, slušati jedni druge, opet se čuti, poštivati i brinuti jedni za druge. Ujediniti, izliječiti, biti skupa kao nacija. Nisam naivan, znam da to nije lako. Znam kolike su podjele u našoj zemlji. Ali znam da je za progres potrebno da više ne gledamo protivnike kao neprijatelje", rekao je i dodao da se on kanidira kao demokrat ali da će vladatti kao američki predsjednik.

"Jako ću raditi za one koji su glasali za mene kao i za one koji nisu", rekao je i dodao kako će svaki glas biti prebrojan.

"Nitko neće ugroziti našu demokraciju. Mi, narod, nećemo se utišati, nećemo se predati. Ovo će biti pobjeda američkog naroda", rekao je.

"Bog vas blagoslovio sve, bog blagoslovio Ameriku i naše vojnike", zaključio je.

 

Može li neko da zamisli da onaj retard izgovori nešto slično?

Link to comment
5 minutes ago, Moonwalker said:


A da nema tu neke taktike? Nije prenaduvano da se svi opuste, pa da se ne cimaju,  ali onako optimisticno da se motivisu? Ako je to cilj pa Uspeli su.

 

Mislim ovo je uzajamni hejt na mnogo primalnijem nivou koji je pukao kao cir.

 

Nista sto su ova dvojica sustinski i uradila ili nisu, ne bi promenio broj onih koji se uzajamno ne podnose. Zapravo sa ovolikom izlaznoscu dobije se preciznija slika.

 

Nemam pojma nista o toj vrsti zanimanja i kako rade, nego tako mantam bez veze.

 

Sta je u stvari ciljna funkcija polova?

 

Jedna od glavnih funkcija je da partije znaju gde da bace pare na kampanje, tj gde su kompetitivni. :)

 

Naravno, polovanje je mnogo veća nauka, jer se rade po raznim starosnim/klasnim/rasnim parametrima i politička poruka prema tome koriguje / usmerava.

Link to comment
6 hours ago, freakns said:

GOP ce da slavi veceras.

 

Em su se otarasili Trumpa, em je poraz minimalan, em su zacementirali Senat. Bidenu ostaje go kurton od moci, godina recesije i problemi za naredno predsednikovanje. 

 

Biden prvu stvar koju treba da uradi je da ode u Arizonu i licno se zahvali udovici McCaina na podrsci. Verujem da mu je to donelo Arizonu, a cini se i pobedu. Trump overall razbio jace nego sam ocekivao, ali podbacio u Dzordziji i Arizoni... heh

 

Ma kakvi, Bajdenu je Arizonu donela promena demografije ko što mu je donela najlakši flip Nebrasku 02, jednostavno demografija tu ne pogoduje Trampu.. 

 

Pogledaj Atlantu i okruge oko Atlante. 

Link to comment
Just now, Ivo Petović said:

Jedna od glavnih funkcija je da partije znaju gde da bace pare na kampanje, tj gde su kompetitivni. :)


A OK partije su direktne musterije za fidbek, a ne potencijalni glasaci. Onda razumem smisao komentara. 

Link to comment
6 minutes ago, Roger Sanchez said:

Trumpov okot, surogati, Kayleigh, Stepien i ostali proglašavaju na twitteru i gdje im god daju da su dobili Pennsylvaniju

 

Michigan, kojeg je CNN sad pribrojao Bidenu, /zasad/ ne spominju

 

Dakle, taktika se sad kristalizira, Wisconsin na recount, Pennsylvanija na Vrhovni sud, Sturmabteilungen na Detroit.

 

Recount u Viskonsinu neće ništa da promeni, to svi znamo

Link to comment
3 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

Ovo Buđav kurac zvuči kao super ime za post punk band.


Suvise vuce na Budjav lebac. “Zelim vam budjav kurac” vec radi posao!

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
×
×
  • Create New...