Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

14 minutes ago, Fins fleet said:

Pa ne znam da l bi bio veci. Nije da su se ovi proslavili.

Naši bi verovatno hteli da se dodvore Najvećem, pa bi glasalo 11,72 miliona građana Srbije, od kojih 7,95 miliona poštom...

Link to comment
3 minutes ago, jms_uk said:

Zasto tako sporo ide brojanje u Nevadi?

Valjda su otišli na spavanje i dogovorili da im je danas day off. Sutra nastavljaju sa radom.

Link to comment

 

Dosta je klimava ta Arizona.

 

 

 

 Linkovani članak je u međuvremenu ažuriran, sad stoji 600k, a ne 400k.

Quote

At least 600,000 ballots remained to be counted in Arizona as of 11 a.m. Wednesday, according to an Arizona Republic survey of country recorders.

 

Edited by vememah
Link to comment
8 minutes ago, Budja said:

 

Nego, Arizona.

 

Juce je na nekih 80%, bila  na +5 za Bajdena.

Danas na 86% je na +3.4% za Bajdena. Ostao Feniks.

 

U glasovima ovako to izgleda:

image.png.9fc38417e991e284dd2ff0b0b02bd5a7.png

 

Feniks je 2016 glasao ovako:

image.png.36703e8df2e189eb9adb85975ad959db.png

46:43 za Trampa, +45.000 glasova.

 

Stanje sada je ovakvo:

image.png.55406a936a44031de650e81b028cb4b4.png

 

Ako se ne varam, Arizonini postanski glasovi su bili  u onih 74% juce.

 

Dakle, pretpostavljam da ce se Arizona kretati ka Trampu.

 

Da bi Tramp imao neke sanse treba u ostalih 14% u Fenisku da dobije 2/3 glasova. Sa tim bi bio jeddnak sa Bajdenom u Feniksu.

 

Deluje mnogo. Realnije: razlika izmedju Bajdena i Trampa na kraju na nekih 1.5-2% u Arizoni.

 

Da, gledajuci ostale okruge, preborjane skroz, deluje da swing nije bio bas toliki.

 

Recimo:

2016

image.png.01517e29247d8bc4d53eb85781a17f2c.png

+35.000 za Trampa

 

Sada:

image.png.b0ddfdf9db336328dd87a7c9d6a0274d.png

+37.000 za Trampa

Link to comment
15 minutes ago, mustang said:

Kakva besramna kradja

 

Jutros kad srcani udar nisam dobila. 

 

Dno dna

 

Dno dna i za sve srbe koji su glasali za bajdena. Jutros mi se bas bliska prijateljica smeje u lice, salje poruke, likuje. Nasa....mislim da se "otreznila" posle moje poruke. 

 

Ovo je svetska sramota. Usa je sprdnja drzava kojom vlada sacica ljudi zadnjih 50godina. 

Tramp ce za mene uvek biti pobednik. Dao je sve od sebe. Ima previse neprijatelja u vashingtonu, pocev od republikanaca. And it's okay. Ako preda ove izbore, I wish him all the best. Evil prevailed, za nas sitnu ribu i dalje znaci da smo go kurac i ne pitamo se nista. Postacemo kineska kolonija a vi preko bare cuvajte glave. 

Nasli coveka koji ne moze da sastavi dve normalno niti je imao ozbiljnu kampanju od grada do grada da bude nov usa predsednik! Hello! Pa ko je ovde lud?!?!

Verovatno ni voznju ne bi mogao danas da prodje a ne da bude predsednik amerike. Za kamalu sam rekla jos davno zlo i naopako. Sada cete imati prilike da osetite tog genija na svojoj kozi 

Obe stranke spaliti do pepela. 

Zakljucih i da su republikanci picke. Demokrate su psihicki nestabilne a ovi su sise i jajare. 

 

I svim anti trampovcima koji su ga vredjali, omalovazavamovazavali zelim budjav kurac. Ne moze se sa vama normalno. Progrrsivno idemo u ljudsku psihicku, emotivnu, fizicky destrukciju....so let it be then. 

 

Za mene se barem dok sam ovde nista nece promeniti drasticno. 

Svaka ti ka Njegoševa!

 

Nego, još mi ne reče šta misliš o klovnovih 750 dolara godišnjeg poreza...

 

Iskreno tvoj,

Ponosni vlasnik budjavog kurca

Link to comment

Sta smo imali od prometa:

 

-----

Voters Back Legalized Drugs, Higher Wages, Voting Restrictions

 

With the approval of Measure 110, Oregon became the first state to eliminate criminal penalties for possession of hard drugs. Possessing small quantities of heroin, cocaine, methamphetamine, LSD, MDMA (ecstasy) or psilocybin (the psychedelic ingredient in magic mushrooms) will be a civil violation carrying a small fine that can be waived upon completion of a health assessment with an addiction-treatment professional. The measure, which also reduces criminal penalties for possession of larger amounts of illicit drugs, won close to 60% of the vote. Selling and manufacturing drugs is still a crime.

Separately, Oregon voted to increase its cigarette tax from $1.33 per pack to $3.33 per pack and to establish a tax on e-cigarettes.

Four more states—Arizona, Montana, New Jersey and South Dakota—voted to legalize recreational marijuana. They join 11 other states, along with the District of Columbia, that have made it legal for adults to possess limited amounts of pot for personal use.

....

In Florida, voters overwhelmingly backed a significant minimum wage hike. Amendment 2 raises the state’s minimum wage incrementally from $8.56 to $15 by September 2026. Florida is the eighth state to adopt a $15 wage, but the first to raise the wage floor that high through a ballot measure.

Voters split on two abortion measures. Colorado rejected a measure that would have made it a misdemeanor to perform abortions after the gestational age of the fetus reaches 22 weeks, with safety exceptions. Seventeen other states restrict abortions at the same point in pregnancy, according to the abortion research group Guttmacher Institute. Colorado remains among a handful lacking a law linking fetal age to restrictions.

...

In Louisiana, voters supported adding constitutional language stating that “nothing in this constitution shall be construed to secure or protect a right to abortion or require the funding of abortion.” The amendment could make it harder for Louisiana judges to strike down abortion restrictions in the event that the U.S. Supreme Court give states more latitude to regulate the procedure.

 

...

https://www.msn.com/en-us/news/politics/voters-back-legalized-drugs-higher-wages-voting-restrictions/ar-BB1aH3pF?ocid=Peregrine

 

image.png

Link to comment
22 minutes ago, mustang said:

Kakva besramna kradja

Kako je to odrađeno na terenu tamo? Pokušavam da proniknem u mehanizam, ako je problem u tim poštanskim glasovima. Ima li među tim brojačima glasova Trampovih birača pa da su nešto snimili ili nekako dokumentovali kako se krade za Bajdena?

 

Kod nas ima te tehnologije, pa kad se krade tu i tamo se barem snimi ponešto, na primjer kako tetka privodi građane do paravana i pokazuje im koga da zaokruže ili kada potpisi na rezultatima iz različitih okruga imaju isti rukopis i boju olovke..

 

Je li tamo sve digitalno pa demokrate kontrolišu enter na tastaturama ili tako nešto?

Link to comment
Just now, autsajder said:

 

Je li tamo sve digitalno pa demokrate kontrolišu enter na tastaturama ili tako nešto?

Ma mozgove kontrolišu... Odmah direktno u mozak uđu i onda moraš kako oni kažu... Nisi ni svestan...

 

Zato se nosi ovako nešto, da se odbraniš...

 

tin-foil-hat_2000x.jpg?v=1542393503

 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Najinteresantniji komad informacije iz Gruzije za sada (county koji je 60-38 za Trampa, mail in je glasao 55 za Bidena). Ako je ovo trend, Biden uzima Gruziju.

 

 

Link to comment
×
×
  • Create New...