Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

Jebote hleb razani, ja sam vec dva puta spavao - a King jos udara po onom ekranu i to jos jace i brze, cini mi se. 
Drogira se.
Ali razočarao me sad ima ceduljice!

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
44 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ma gde osetljiv, samo se ti sprdaj, no skin off my back. Problem nastaje kad ljudi internalizuju taj pristup i krenu da ga primenjuju IRL. Kad umisle da je kandidat X za naše™ dočim bi kandidat Y da naše™ trpa u konc logore. 

 

To je bežanje od stvarnosti, od vrlo jasnih materijalnih interesa, u pravcu tribalnih seltaških fantazija u kojima Dobro mora pobediti Zlo po svaku cenu. Case in point:

 

Zato što imaš više toga zajedničko sa tim debelim deplorable seljačinama na koje dižeš nos nego sa nekom apsurdno uskom i navodno ugroženom grupicom koju bi kao da braniš.

 

Politički angažman nije boutique selection, ne biraš saveznik na osnovu izmaštanih atributa. Solidarnost mora da ide ka stvarnim ljudima, warts and all, ne apstrakcijama. 

 

aj da zavrsimo

nisu pomenuti skejteri (zapravo je zenska skejt komuna koja okuplja zene od 5-105 god) po sebi ugrozeni da bi se sa njima solidarisala nego dellimo istu solidarnost ka manjinama kojima cesto pripadaju po raznoraznim osnovama (stvarni ljudi, u usa il ovde) i njjihove akcije, uloga, izbor i vrednosti su mi relateble u tom smislu. 

al opet sam ih pomenula kroz zezanje jer mi najvise iskacu na instagramu, nije slucajno sto svi koje inace pratim dele te vrednosti

Edited by InvisibleLight
Link to comment

Svi okruzi u Severnoj Karolini na 100% reporting, a sama država na 94% :blink: i još nije pozvana. Da li i oni imaju mailing ballots pa zato čekaju (i ako imaju zašto oni nisu prikazani na County nivou), ili šta je u pitanju? 

Link to comment
36 minutes ago, Roger Sanchez said:

Da ne govorimo o tome da kad su Rusi potegnuli R2P za Ruse na Krimu i u Donbasu, onda je to bilo komilfo

 

Miki, oni su potegli za Ruse na Krimu i Donbasu, pa i postoji neka logika. 

 

Međutim, oni ne pokušavaju da zavladaju svetom koristeći pri tome bukvalno sva sredstva od novca, preko propagande do oružja, ne bombarduju svakog ko im se suprostavi na bilo koji način (sem onih koji mogu da uzvrate), ne uvode sankcije čitavom svetu čim je bilo kakav njihov interes, makar i najsitniji, ugrožen (ili im se čini da je ugrožen).

 

I tako dalje, i tako dalje, i tako dalje...

 

Amerika je apsolutno najveće zlo koje se ikada pojavilo na planeti kao entitet, odnosno, nikada niko nije bio čak ni blizu tome da svojim postupcima i politikom dovede svet do ivice opstanka.

  • +1 2
  • -1 2
Link to comment

Sjebao ga pokojni Mekejn, tj Tramp sjebao samog sebe što je matorom skakao po kostima i prozivao ga, nisu mu Mekejnovi glasači zaboravili. 

  • +1 1
Link to comment

Ovo će da bude spektakl

 

Quote

“Donald J. Trump for President, Inc. will host a press conference in Philadelphia, Pennsylvania with Eric Trump, Trump 2020 Senior Advisor Lara Trump, Former Florida Attorney General Pam Bondi, and campaign Senior Advisor Corey Lewandowski at 3:30 pm EST,” the campaign said in a press release.

 

Link to comment
CNN proglasio Viskonsin. Ladno ce da bude 270:268. Da Biden nije uzeo taj 1 distrikt... Trampa sjebala Arizona koja nije bila D jos od Bila K.
Pensilvanija ide u plavo siguran sam :) Al može i 270, nije problem :)

Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Jozef K. said:

Nevada po mom mišljenju nije gotova. Pa ni Arizona. 

Nevada je gotova. Arizona je pitanje, ali ja bi vjerovao Fox Desku, ako su se oni usudili, znajuć da im posao možda ovisi o tome, onda...

 

hehehe, Pam Bondi, stručnjak za pravo

Edited by Roger Sanchez
Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:

Nevada je gotova. Arizona je pitanje, ali ja bi vjerovao Fox Desku, ako su se oni usudili, znajuć da im posao možda ovisi o tome, onda...

Gagi Todorovic ne gresiimage.jpeg.b7c8da278c7fbc9e1fd78005aa1479d5.jpeg

  • Haha 1
Link to comment

Ako će odlučivati poštanski glasovi, a po svoj prilici je da hoće, to je onda skoro sigurna pobeda Bajden, s obzirom da su glasači koji su se opredelili za ovaj vid glasanja izvesno u nekom procentu inteligentniji od preostalog dela glasačkog korpusa (a i pismeniji, ne ume svaki hillbilly da izvede tu radnju), a svaki podeok više na IQ lestvici srazmerno znači glas manje za Trampa.

Link to comment
2 minutes ago, Roger Sanchez said:

Nevada je gotova. Arizona je pitanje, ali ja bi vjerovao Fox Desku, ako su se oni usudili, znajuć da im posao možda ovisi o tome, onda...

 

hehehe, Pam Bondi, stručnjak za pravo

Čekamo. I meni se čini da je bliže blue, ali ostavljam mogućnost da se dogodi još jedan preokret. Iskreno se nadam da Bidem okrene Džordžiju ili Pensilvaniju dodatno. Mislim da je Mičigen zakucao.

Link to comment
×
×
  • Create New...