Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

da,vidim da je tramp to retvitovao i da je osporio tviter

sad kuka kako ce mu i u pensilvaniji ukrasti 500k glasova prednosti, kao sto su i u micigenu, kaze . show. nadam se da nece biti ulicnih nereda ako ovako nastavi.

Link to comment
26 minutes ago, Mos said:

^Kad Vini vidi ovo prevrnuce ocima tako jako da ce mu ostati pozadi. 

 

Da mi neko uživo kaže "Glasam iz solidarnosti sa kalifornijskom skejt zajednicom, njima su životi ugroženi, znate, treba to imati u vidu", tačno bi mi eksplodirala glava. 

 

Posle se pitaju što cca 50% populacije nikad ne glasa. Privilegovana lumpen bagra, ne motiviše ih skejterska muka pregolema... 

  • +1 1
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

Da mi neko uživo kaže "Glasam iz solidarnosti sa kalifornijskom skejt zajednicom, njima su životi ugroženi, znate, treba to imati u vidu", tačno bi mi eksplodirala glava. 

 

Posle se pitaju što cca 50% populacije nikad ne glasa. Privilegovana lumpen bagra, ne motiviše ih skejterska muka pregolema... 

tako j,e ocistite ovaj presveti topik od anegdotsko saljivog tona. sto je najgore i ostali 'ozbiljni' razlozi 'navijanja' za il protiv  su u velikoj meri za sprdnju, sto si toliko osetljiv

Link to comment
14 minutes ago, Milošica said:

Okej je bavljenje time, i jeste zabavno, ali neko ekstremno navijanje za/protiv jednog ili drugog mi je malo smešno.

 

Mislim da se neke stvari precenjuju. Ne stvari same po sebi već razlike između njih dvojice po tim pitanjima, a koje su ipak više do stila nego do suštine.

zapravo jako je bitno 

na stranu svi pobrojani razlozi koje je nekoliko forumasa pomenulo

 

ono sto je meni najvaznije je da tramp izgubi, bajden mi je potpuno nebitan

u nekom normalnom drustvu tramp bi morao izgubiti svake izbore pa makar mu protivnik bila stolica

 

tramp je svakako posledica, ali zbog svega sto amerika jeste, kao njen predsednik i uzrok  

delom zbog njega takvog civlizacija nastavlja da srlja  u glib iz kog ce se tesko iscupati

 

tako da, iz moje perspektive, pobeda bajdena lako se moze ispostaviti da ne donosi nista posebno znacajno, ali poraz trampa donosi makar nekakvu nadu da nismo potpuno i nepovratno otisli u kurac

  • +1 7
Link to comment
1 minute ago, Mos said:

Upravo, mozda je troje ljudi na celom forumu navijalo™ za Bajdena, velika vecina ne zeli vise da gleda ovog drugog svaki dan. 

 

Da sam baš morao da glasam juče, glasao bih za tranparu, odvratni su mi ovi mufljuzi spletkaroši poput Bajdena, Čejnija što su ceo život u politici. Ali kad vidim koliko će psiho i njegovi buljaši patiti zbog pobede Bajdenare, bude mi manje žao ako on pobedi.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

tramp je svakako posledica

+1

Simptom, a ne boljka.

A neizbor Trampa ce samo da pridrzi iluziju da se metodom samo da ne dodje toma skinemo Trampa moze bilo sta bitno da promeni.

Sistemtm skripi, trokira...

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

Da sam baš morao da glasam juče, glasao bih za tranparu, odvratni su mi ovi mufljuzi spletkaroši poput Bajdena, Čejnija što su ceo život u politici. Ali kad vidim koliko će psiho i njegovi buljaši patiti zbog pobede Bajdenare, bude mi manje žao ako on pobedi.

To je bio rezon 2016. Novo lice koje nije politički establišment.

 

U međuvremenu, Tramp je pokazao kakav je kao političar, kao najmoćniji čovek u Americi. Sasvim dovoljno pokazatelja postoji za zaključak o kvalitetu vladavine. 

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, namenski said:

+1

Simptom, a ne boljka.

A neizbor Trampa ce samo da pridrzi iluziju da se metodom samo da ne dodje toma skinemo Trampa moze bilo sta bitno da promeni.

Sistemtm skripi, trokira...

Pa dobro, sta je rjesnje? 

Da dobije Trump, da ubrzamo raspad svega, pa da na razvalinama napravimo neki bolji svijet? 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Da mi neko uživo kaže "Glasam iz solidarnosti sa kalifornijskom skejt zajednicom, njima su životi ugroženi, znate, treba to imati u vidu", tačno bi mi eksplodirala glava. 

 

Posle se pitaju što cca 50% populacije nikad ne glasa. Privilegovana lumpen bagra, ne motiviše ih skejterska muka pregolema... 

A što ne glasati na primer iz solidarnosti sa kalifornijskom skejt zajednicom? Inače postoje neki mnogo važniji delovi populacije sa kojima se treba solidarisati, na primer debeli hillbilly redneckovi i njihove još deblje žene i deca, koji su isfrustrirani jer ne mogu da legalno kupuju artiljeriju i usput kao u stara dobra vremena vešaju crnce, što bi im narandžasti fašista rado omogućio kad bi mogao.

Link to comment
×
×
  • Create New...