Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

2 hours ago, Mil@n said:

Čitam malo temu iako me realno zabole ko će im biti predsednik jer verujem da isti ič ne utiče na globalnu pa ni lokalnu politiku u USA, ali me zanima, a pitam ozbiljno, bez imalo malicioznosti - odakle ovoliko interesovanja kod pojedinaca za izbore u USA? 

Vidim da se sve prati temeljno, zna se kako šta funkcioniše, gde ko ima prednost, koje države su čije, zavidan nivo znanja na ovu temu, ali ne uspevam da razumem odakle toliko interesovanje na ovu temu i toliko vremena za posvetiti?

Mogu eventualno i da nadogradim pitanje, sa rizikom da se ode u teorije zavere, šta ljudi oji ovo prate misle, koliko uticaj ima sam predsednik na politiku USA u svakom segmentu i pravcu? 

Malo trol pitanje, ali sam stvarno radoznao. :)

 

Srbi tradicionalno vole da bistre svetsku politiku a kafane su rizicne zbog korone pa je forum dobra alternativa.

  • +1 6
Link to comment
49 minutes ago, Nikodije said:

mozda samo neka egzoticna ostrva tipa vanuatu ne dotice ko ce biti americki predsednik.

Čak i neka egzotična ostrva poput Sejšela dotiče ko će biti američki predsednik. VIdeti pod klimatske promene. 

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Srbi tradicionalno vole da bistre svetsku politiku a kafane su rizicne zbog korone pa je forum dobra alternativa.

Okej je bavljenje time, i jeste zabavno, ali neko ekstremno navijanje za/protiv jednog ili drugog mi je malo smešno.

 

Mislim da se neke stvari precenjuju. Ne stvari same po sebi već razlike između njih dvojice po tim pitanjima, a koje su ipak više do stila nego do suštine.

Edited by Milošica
  • +1 2
Link to comment
35 minutes ago, James Marshall said:

Pa svakako je bitnije od npr. Evrovizije, a i bolje je propraćeno (ovi interaktivni grafici, pizdarije, ovaj lola sa ovim tačskrinom na CNN) i zanimljivije je.

Naravno. Odličan primer. 

 

Plus praćenje američkih izbora (kampanje i brojanja) doprinosi boljem razumevanju samog američkog društva, slojevitosti, razlika, trendova koje se posle po pravilu prelivaju na druge delove sveta. 

Link to comment
29 minutes ago, Sludge Factory said:

Jbg, nece moci da tvrde da je Tramp pokraden, a da u isto vreme dobiju izbore za senat. Morace da se odluce.

 

a zasto da ne? kad je trampu logika bila problem :)

Link to comment

kod trampista kruzi fotka glasova u micigenu 

128000 dodato bajdenu a nula trampu od pristiglih 

123544284_10157341490161493_603964777264

 

 

 

 

koje je objasnjenje? kako bas nula? :D

Edited by InvisibleLight
Link to comment

I kod Marka Rubia na tviteru se vidi koji narativ će republikanci sada koristiti. Ovo "legally" na kraju se odlučuje kako je Tramp najavio.

 

Edited by pacey defender
Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

kod trampista kruzi fotka glasova u micigenu

128000 dodato bajdenu a nula trampu od pritiglih 

123544284_10157341490161493_603964777264

 

 

 

 

koje je objasnjenje?

da je fake

  • Hvala 2
Link to comment
2 minutes ago, InvisibleLight said:

kod trampista kruzi fotka glasova u micigenu

128000 dodato bajdenu a nula trampu od pritiglih 

123544284_10157341490161493_603964777264

 

 

 

 

koje je objasnjenje?

 

glupost. neko se zeza u photoshopu i gruva impressions na twići

na 93.8% prebrojanih glasova imaju ukupno preko 5 miliona glasova, a na ovoj fotki nemaju ni 4.5 miliona

  • Hvala 1
Link to comment
×
×
  • Create New...