Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 hour ago, nautilus said:

ali kakav medjed moras biti da dva puta igras na americke izbore i odaberes gubitnika. ali epski tupsoni.

 

1 hour ago, Filozof manijak said:

Zato što je on mnogo pametan

 

Molim lepo. :sleep:

 

1 hour ago, Nikodije said:

najjaci polster™ na svetu, siguran si da ce promasiti, nema greske.

 

+1

Link to comment
1 hour ago, Mil@n said:

Čitam malo temu iako me realno zabole ko će im biti predsednik jer verujem da isti ič ne utiče na globalnu pa ni lokalnu politiku u USA, ali me zanima, a pitam ozbiljno, bez imalo malicioznosti - odakle ovoliko interesovanja kod pojedinaca za izbore u USA? 

Vidim da se sve prati temeljno, zna se kako šta funkcioniše, gde ko ima prednost, koje države su čije, zavidan nivo znanja na ovu temu, ali ne uspevam da razumem odakle toliko interesovanje na ovu temu i toliko vremena za posvetiti?

Mogu eventualno i da nadogradim pitanje, sa rizikom da se ode u teorije zavere, šta ljudi oji ovo prate misle, koliko uticaj ima sam predsednik na politiku USA u svakom segmentu i pravcu? 

Malo trol pitanje, ali sam stvarno radoznao. :)

 

Vec mesecima traje besomucna kampanja na svim nacionalnim televizijama da su americki izbori nesto sto je bitno i sto treba da se poznaje, forum samo prati te trendove.

Srbija je srce Amerike

Link to comment
6 minutes ago, Fins fleet said:

36K razlike u MIchiganu, nece biti ni blizu. Ako nesto rep hoce da obaraju, to moze da bude samo WIsconsin.

 

Pa ako je 10% ukupno glasova doslo postom onda obaranje 10% tig glasova u Micigenu menja situaciju u korist Trampa.

Edited by pasha
Link to comment
1 minute ago, ultra plasticni said:

 

Vec mesecima traje besomucna kampanja na svim nacionalnim televizijama da su americki izbori nesto sto je bitno i sto treba da se poznaje, forum samo prati te trendove.

Srbija je srce Amerike

da, bas je potrebna kampanja da bi se shvatilo da su americki izbori bitni. 

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

da, bas je potrebna kampanja da bi se shvatilo da su americki izbori bitni. 

 

Po cemu su tebi licno bitni?

Link to comment
2 minutes ago, ultra plasticni said:

 

Vec mesecima traje besomucna kampanja na svim nacionalnim televizijama da su americki izbori nesto sto je bitno i sto treba da se poznaje, forum samo prati te trendove.

Srbija je srce Amerike

 

Neka me neko ispravi ako nisam u pravu, ali mi se cini da je na pocecima PPP postojala jos veca ekipa ozbiljnih poznavalaca americke politike. 

  • +1 1
Link to comment
Just now, ultra plasticni said:

 

Po cemu su tebi licno bitni?

 

pa ja imam dosta ralzoga, koji su licni, ali ulaziti u raspavu zasto su izbori u americi bitni ljudima u svetu je potpuno sumunato, to kao da si pao sa marsa. 

  • +1 3
Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pa ja imam dosta ralzoga, koji su licni, ali ulaziti u raspavu zasto su izbori u americi bitni ljudima u svetu je potpuno sumunato, to kao da si pao sa marsa. 

Pa, ja sam i pitao o licnim, posto ne verujem da se radi o profesionalnim pa da razumem.

No, dobro da ne trolujem

Link to comment

Ponovno brojanje i proceduralne greske,

 

Lydia Moynihan at Fox reports that Trump getting ready to send in attorneys and contest remaining states. He wont concede w these numbers, they are telling @FoxBusiness.
 
"Good chance we wont know president for another month. Still odds are long for Trump winning, they add."
Edited by pasha
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

mozda samo neka egzoticna ostrva tipa vanuatu ne dotice ko ce biti americki predsednik.

 

Pa, ja nisam pitao Nikodija kao predsednika egzoticnog ostrva vanuatu, vec Nikodija obicnog coveka sa ostrva vanuatu, kako je njemu licno bitnije, da iz sata u sat i danima prati desavanja oko izbora neke trece drzave, a nema s kim da prozbori o tome da je npr Lorens Ferlingeti i dalje ziv, da je bila frka kod prvog zatvaranja da li ce knjizara preziveti, da je prevedna jos jedna njegova knjiga na neki nas jezik i uopste takve neke tricarije koje obogacuju duh

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment
×
×
  • Create New...