Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

3 minutes ago, pasha said:

Mene zanima u slucaju da odnos bude 270-268, da li je Trampov tim i Republikanci napravili semu za obaranje rezultata u Micigenu, Viskonsinu, Nevadi ili Arizoni.

 

tramp ce sedeti na stiroporu i strajkovati gladju

  • Haha 2
Link to comment
4 minutes ago, pasha said:

Mene zanima u slucaju da odnos bude 270-268, da li je Trampov tim i Republikanci napravili semu za obaranje rezultata u Micigenu, Viskonsinu, Nevadi ili Arizoni.

 

Ne vidim na osnovu čega

Link to comment

Last night I was leading, often solidly, in many key States, in almost all instances Democrat run & controlled. Then, one by one, they started to magically disappear as surprise ballot dumps were counted. VERY STRANGE, and the "pollsters" got it completely & historically wrong!

Link to comment

GOP ce da slavi veceras.

 

Em su se otarasili Trumpa, em je poraz minimalan, em su zacementirali Senat. Bidenu ostaje go kurton od moci, godina recesije i problemi za naredno predsednikovanje. 

 

Biden prvu stvar koju treba da uradi je da ode u Arizonu i licno se zahvali udovici McCaina na podrsci. Verujem da mu je to donelo Arizonu, a cini se i pobedu. Trump overall razbio jace nego sam ocekivao, ali podbacio u Dzordziji i Arizoni... heh

  • +1 2
Link to comment
Just now, pasha said:

Neke procene govore da bi do 30% glasova postom moglo biti oboreno na sudovima i da R imaju ogroman tim advokata koje spremaju vec par meseci samo za taj posao.

 

da, procene marice koja se razume u krivi kurac

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...