Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

2 minutes ago, borris_ said:

Smorilo me ovo pracenje izbora. Sve ocekijem da ce proglasit pobjednika (ma bilo ko bio) a kako stvari stoje njega necemo znati sve do januara. 

 

Pametni su bili ti ocevi nacije kada su ostavili 2 mjeseca izmedju izbora i zakletve.

 

Moras znati da ovo mnogo znaci medijima. Njima rejtizni idu u nebo sada. Sto duza neizvesnost to bolje za njih.

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Čekaj, neko je rekao da u Pensilavniji Bajden ima 1M prednosti u poštanskim glasovima, koji nisu još ubačeni?

 

AKo je tako onda je Pensilvanija suštinski plava, ili nisam nešto razumeo?

 

Imaju 1 mil više, ali je 22% od toga prebrojano već (to sam malopre saznao, zato i rekoh da će PA vrv Trampu), a ne znamo odakle, gradovi, sela..procenti...

Link to comment
1 minute ago, Roger Sanchez said:

Pa dobro je i reko ovim Bernie hermanos kad ispada da većina njihovih paysanos i ŽELI DA DOĐOŠOSE DEPORTIRAJU

 

Ko nije znao da su mnogi Latinos anti-imigrantski nastrojeni, taj nije obraćao pažnju.

 

Ali evo, Speech Bitch se slaže sa tobom - nije kriva stranka, krivi su birači:

 

 

Link to comment

Ako Tramp uzme Dzordziju, Sev. Karolinu i Pensilvaniju bice sigurno preganjanja. Zato se sada vracamo na Pensilvaniju jer ako je Bajden uzme to ce biti kraj. Slicna je prica obrnuto. ako nekako Tramp uzme Viskonsin.

Link to comment
Suštinski Bajden dobija ako zadrži sve što se plavi i bar jednu od Michigen, Pensilvanije, Severna karolina ili Gruzija[emoji769]...
Pod plavim si mislio i na WI ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Ayatollah said:

Jesu li našli toner za štampač u Green Bay-u?

Jesu prije vise od sat vremena, sve istampali i onda otisli kod Clerc-a da on javi rezultat. Et tu su negdje nestali.

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Ko nije znao da su mnogi Latinos anti-imigrantski nastrojeni, taj nije obraćao pažnju.

 

Ali evo, Speech Bitch se slaže sa tobom - nije kriva stranka, krivi su birači:

 

 

Da, da, uini, ovi što ekšli okreću države, recmo Arizonu, sve odreda sami firebrand ljevičari, samo što im nije petokraka na čelu

Link to comment
×
×
  • Create New...