Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

"Ne znam tačno al da vam kažem, uzorak od 92% nije bitan, bitno je kako će glasati poslednja petina glasača u Atlanti, to je presudan faktor, da vam ja kažem".


Ne ide ti matematika - ako je 2% razlike a 8% za brojanje, a odnos tih glasova je 75:25, onda ce biti tesno. 

Link to comment

 

3 hours ago, Nikodije said:

 Otprilike poslednji relativno normalan kandidat na us izborima je bio brat Grk Dukakis

 

3 hours ago, iDemo said:

Kad je to bilo, brt mili... Pre milion godina.

 

"I voted for Mike Dukakis."
"Who the hell is that?"


:lolol:

 

Spoiler

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Weenie Pooh said:

 

I mene tako svaki put. 

 

Ali realno, drastično su više omašili ovog puta nego 2016. Nismo mi krivi.

 

Bukvalno.

 

Aj da kažeš da su omašili Floridu, to je razumljivo, pa i latinose generalno, ali su omašili sever opet, čak i da Bajden dobije.

Link to comment

Generalno, ovo su prvi izbori od kada ja pratim pomnije ('92) da nikakvi trendovi i logika ne važi. Arizona za demse (skoro preslikani polovi), Nevada trend ka GOP, Teksas za GOP daleko više od polova; Džordžija neizvesna i naginje Dem, više nego NC, koja je već GOP, Florida blowout, sever Tramp žestoki ouperform.

 

btw, Bajden će vrv imati preko 4 miliona glasova više, možda i svih 5, a mogao bi izgubiti izbore. Let that sink in.

Link to comment

Pa bila je tu negde i u WI.

  

3 minutes ago, Anduril said:

Ne ide ti matematika - ako je 2% razlike a 8% za brojanje, a odnos tih glasova je 75:25, onda ce biti tesno. 

 

Naravno da je tesno ali to ne menja stvar, i dalje se hvataš za slamke. Razlika je 2.3% na ogromnom uzorku, tebi je potrebna 3:1 prednost u preostalim glasovima pa si odlučio da je učitaš na osnovu do sada izbrojanih glasova samo u Atlanti. Ničim izazvan optimizam.

 

Bolje gledaj kako će PA ili MI da okrene, to bi bilo dovoljno a veće su šanse nego dole.

Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa bila je tu negde i u WI.

  

 

Naravno da je tesno ali to ne menja stvar, i dalje se hvataš za slamke. Razlika je 2.3% na ogromnom uzorku, tebi je potrebna 3:1 prednost u preostalim glasovima pa si odlučio da je učitaš na osnovu do sada izbrojanih glasova samo u Atlanti. Ničim izazvan optimizam.

 

Bolje gledaj kako će PA ili MI da okrene, to bi bilo dovoljno a veće su šanse nego dole.

 

Nije to bas uzorak onako da je to ravnomerno rasporedjeno, to je problem.

Pogledaj sta se desilo u Viskonsinu, samo jedan okrug prebojan i promenio trend.

Edited by pasha
Link to comment
3 minutes ago, Weenie Pooh said:

Pa bila je tu negde i u WI.

  

 

Naravno da je tesno ali to ne menja stvar, i dalje se hvataš za slamke. Razlika je 2.3% na ogromnom uzorku, tebi je potrebna 3:1 prednost u preostalim glasovima pa si odlučio da je učitaš na osnovu do sada izbrojanih glasova samo u Atlanti. Ničim izazvan optimizam.

 

Bolje gledaj kako će PA ili MI da okrene, to bi bilo dovoljno a veće su šanse nego dole.


Sta ja gledam i sta me zanima je moja stvar. Setaj.

Link to comment

Inace lude na medije sto ne zele da priznaju pobedu Trampu pa onda navode kako mediji nisu hteli da daju Floridu Trampu iako su je ubedljivo uzeli.

Edited by pasha
Link to comment
1 minute ago, Anduril said:

Sta ja gledam i sta me zanima je moja stvar. Setaj.

 

Tvoja je stvar sve dok ne počneš da smrdiš ovde. Onda tvoja stvar postaje fair game :fantom:

Link to comment
×
×
  • Create New...