Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

Dobro jutro, nedeljno jutro.

 

Sad sam ustao, vidim da su nam masovno omanula predviđanja? Oh noes, šta ćemo sad :cry: 

 

Reuters kaže da Trump ubedljivo vodi u MI (+4.8 na 81% izbrojanih) i PA (+12.7 na 64%), nešto manje ubedljivo u NC (+1.4 na 94%) i GA (+2.2 na 94%), što mu daje komotnih 280 elektora. Šta od ovoga može da okrene dementor? Može li na preostalih 6% Džordžije da nadoknadi 100k glasova? Ili na 6% Severne Karoline da stigne 77k?

 

Dajte još predviđanja, još! Šta kažu pollsteri, šta kažu Nejtovi?!

 

3 hours ago, Roger Sanchez said:

I sad dobivaju ono što su platili.

 

Pozdravljam ovu re-radikalizaciju Bernie Brata Rogera. Doomer brigade, represent!

 

Link to comment
1 minute ago, Ivo Petović said:

Probudih se...napeto ko na noši.

 

btw u PA Demsi imaju + 1mln više u turn in mailed ballots u najavi.


 

Prihvaceni za brojanje?

Link to comment

Dobro jutro brate uini za tebe i mene, ali loše za socijalizam!

Prošao debelo prop 22 u Marxiforniji, Latinosi u Florida volu Trampa više nego Komandantea Čea, presente

Spasit nas može samo Atlantifa

Link to comment
Just now, Roger Sanchez said:

Dobro jutro brate uini za tebe i mene, ali loše za socijalizam!

Prošao debelo prop 22 u Marxiforniji, Latinosi u Florida volu Trampa više nego Komandantea Čea, presente

 

Ne može da bude loše za socijalizam kad se ovoliko crveni. Biće kao na onoj mapi sveta što je kačio DJ, inshallah!

 

Naravno da je prošao prop 22 kad su ga Uber govna prisilno utucavala u glavu vozačima i mušterijama. 

 

A Gusanos što vole fašistu™ valjda ne treba da te čudi.

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Weenie Pooh said:

Dobro jutro, nedeljno jutro.

 

Sad sam ustao, vidim da su nam masovno omanula predviđanja? Oh noes, šta ćemo sad :cry: 

 

Reuters kaže da Trump ubedljivo vodi u MI (+4.8 na 81% izbrojanih) i PA (+12.7 na 64%), nešto manje ubedljivo u NC (+1.4 na 94%) i GA (+2.2 na 94%), što mu daje komotnih 280 elektora. Šta od ovoga može da okrene dementor? Može li na preostalih 6% Džordžije da nadoknadi 100k glasova? Ili na 6% Severne Karoline da stigne 77k?

 

Dajte još predviđanja, još! Šta kažu pollsteri, šta kažu Nejtovi?!

 

 

Pozdravljam ovu re-radikalizaciju Bernie Brata Rogera. Doomer brigade, represent!

 

 

Onako grubo posmatrano, 6% Gruzije je oko 300k glasova, dok je 6% Severne Kerolajne oko 350k glasova. Ne deluje preterano realno. Micigen bi mogao da odradi prevrat.

 

edit: e i u Pensilvaniji fali jos cirke 3 miliona glasova, iako je 700k razlike za celavog

Edited by goofs
Link to comment
×
×
  • Create New...