Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

Just now, Zed said:

Gotovo je, nije mi jasno zašto Trump ne proglasi pobedu nego sere o krađama.

 

11 minutes ago, theanswer said:

dobija ovo bajden

 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Gotovo je, nije mi jasno zašto Trump ne proglasi pobedu nego sere o krađama.
Toe moderno, gledao kako to profesionalci rade u Srbiji 2012.
Mora se zakuka malo...

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Lezilebovich said:

Kad pominjemo Srbiju, deluje krajnje neverovatno da se Vučić kladio na onog ko će izgleda pobediti

 

pratio je kvote na kladionicama.

izgleda se bukmejkeri bolje razumeju u politiku nego strucnjaci analiticari :D

  • +1 3
Link to comment

Zato sto je cela startegija Demokrata bila da se glasa tako a Trumpa da se glasa na dan izbora. I statistika do sada izbrojanih tih mail early glasova u svim drzavama je iznad proseka za Bidena.

Link to comment
1 minute ago, Ros said:

zasto se misli da su early/email votes masovno za bajdena?

Jer se maga debili ne plase korone pa im je OK da se guraju na biralistima zadnjeg dana. To je zvanicno objasnjenje, no ja mislim da je to prosto jer su takve bile kampanje. Demokrate su tako pricale svojim biracima, idite ranije, ako se plasite pisite postom.

Link to comment

Jedini nacin kako bi Bajden mogao da pobedi sada je Nevada+Wisconsin+Pensilvanija (ili neko potencijalno cudo mudo u Dzordziji). Strepnja mi je dublja od nade, ali verujem ansveru na rec. 

Link to comment
13 minutes ago, barrcode said:

sve na jednom mestu, tj s čim raspolažemo

 

 

U WI Tramp ima 100k prednosti na 93% a i ukuono je to nekih 3.000.000 glasova. Nema sanse da je preostalih 7% 700.000 ljudi...

Link to comment
Just now, Mos said:

Jedini nacin kako bi Bajden mogao da pobedi sada je Nevada+Wisconsin+Pensilvanija (ili neko potencijalno cudo mudo u Dzordziji). Strepnja mi je dublja od nade, ali verujem ansveru na rec. 

 

Nevadu ce da uzme. Viskonsin mozda, mada mi se ne cini na 94% da je to moguce ali hajde. U Pensilvaniji gubi u nekim okruzima koje je Hilari uzela 2016.

Link to comment
2 minutes ago, Tutankamon said:

U WI Tramp ima 100k prednosti na 93% a i ukuono je to nekih 3.000.000 glasova. Nema sanse da je preostalih 7% 700.000 ljudi...

 

84% je WI, al opet to je oko 500-550k glasova jos. Od toga je oko 300k Milvoki.

Edited by nick1986
Link to comment
×
×
  • Create New...