Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

8 minutes ago, Roger Sanchez said:

Fascinantni rezultati na Rio Grande, mehikanska ekipa koja se oTeksasila i zaradila pravo glasa ŽELI da novopridošle Mehikance stavljaju u logore kao životinje i tjeraju natrag preko rijeke, mrzi i prezire ih više od sotone, neće oni dati da neki mexican upstarts njima uzmu petparačke poslove, mamu im seljačku....

jedan od faktora i tu i na Floridi je možda rasizam, latinosi baš i nisu posebno oduševljeni BLMom. rasistički latino vic koji sam čuo: "Kako dokažeš da nisi crnac? Glasaš za Trampa."

Link to comment
2 minutes ago, Gandalf said:

jedan od faktora i tu i na Floridi je možda rasizam, latinosi baš i nisu posebno oduševljeni BLMom. rasistički latino vic koji sam čuo: "Kako dokažeš da nisi crnac? Glasaš za Trampa."

kažu demokrate na Floridi da ih je ubilo Defund the Police i ona nekolicina sa Che Guevara zastavama. Poslednje što kubanci, venecuelanci i sl. vole da vide.

Link to comment

Otišao sam na spavanje oko 3, probudio se oko 7, i video istu scenu - King drlja po medžik uolu nesmanjenom energijom.

 

Nema ovde leba, ako se sada hvataju za Džordžiju. 

Link to comment

Moja konačna ocjena, ako ovo visi na Pennsylvaniji i Wisconsinu, obje su prepped for Court, blizu je rezultat, dakle, 4 more years, ako ne sutra onda za dva tjedna.

 

The game is rigged, trebao je samo prići blizu, prišao je, demonkrati mogu tuliti na ulicama, ali they've been schooled. Again.

 

Čekamo Alexandriju 2024., ako ona ne uvjeri Meksikance, Kubance etc. da je Ingsoc zapravo dobar, nitko neće

 

  • +1 2
Link to comment

Ima brdo demokratskih glasova oko Detroita koji tek treba da stignu, da li je to dovoljno da se okrene ko zna.

 

Ali Trump je dobio sta je hteo, too close to call pa da moze da gura ovu steal the elections pricu.

Link to comment
×
×
  • Create New...