Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

4 minutes ago, bags said:

Biden izgleda kao tipicni loser presednickih izbora jos od momenta kad sam ga video na prvoj debati.

 

On bi izgubio od bilo kog drugog rep kandidata jos vise.

 

Plus jean, uvek je izgledao kao mediokritet, a sad je još i omatoreli mediokritet, neverovatno da je to najbolje što su imali da ponude

Link to comment
Just now, Time Crisis said:

 

Plus jean, uvek je izgledao kao mediokritet, a sad je još i omatoreli mediokritet, neverovatno da je to najbolje što su imali da ponude

Naravno da su imali bolje da ponude, Bernie i Warren ovo dobijaju lagano. No oni resili da posalju Klintonku ponovo, nisu naucili nista prosli put.

 

Naravno, nije gotovo, nadam se da cu sutra da jedem svoje reci.

  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Fins fleet said:

I oni kao guardian pokazuju da je u Milwaukee county-ju prebrojano 99% i to pokazuju vec neko vreme, iako broj glasova tamo raste. Reuters pokazuje taj county na 40% i tu se ocekuje da se istopi razlika.

 

Pa pokazuju jer su vise podataka ubacili od rojtera. Oni su na 92% a rojter na 81% Ne kazem da nisi u pravu samo mi je logicno da imaju vise prebrojanih glasova po okruzima.

Link to comment
Naravno da su imali bolje da ponude, Bernie i Warren ovo dobijaju lagano. No oni resili da posalju Klintonku ponovo, nisu naucili nista prosli put.
 
Naravno, nije gotovo, nadam se da cu sutra da jedem svoje reci.
Bernie bi izgubio Floridu za 14%, ne 4, ono, let's not go uini on dis

Mislim, možda bi to nadoknadio negdje drugdje, ali nemojmo fantazirati sad o Corbyn lendslajdu, jebogaotac

To su sve Murdoch countries, dok ta neman ne krepa i njegov okot, nema tu inglsoca
  • +1 4
Link to comment
12 hours ago, chandra said:

Ja imam odvratan gut feeling da Trump pobedjuje. Totalni dejavu od pre 4 godine.

 

Meni izgleda da je gotovo ovo. Na cemu se uopste zasnivaju bilo kakve nade da Biden moze da preokrene?

 

Bukvalno iskopirani izbori, iskopirani kandidat, jebali smo jeza u ledja. Fasizam koji ce ovaj da instalira sa samopouzdanjem koje sad ima i picvajz koji ce da napravi bukvalno ce trajati dok nasa generacija ne poumire.

  • +1 3
Link to comment
Just now, pasha said:

 

Pa pokazuju jer su vise podataka ubacili od rojtera. Oni su na 92% a rojter na 81% Ne kazem da nisi u pravu samo mi je logicno da imaju vise prebrojanih glasova po okruzima.

Nisu, gledaj absolutne glasove. 146K Biden, 93K Trump na oba mesta.

Link to comment

Ako pretpostavimo da su podaci za Milvoki sa CNN dobri, i ako se ovaj trend u Milvokiju nastavi, on sam neće biti dovoljan da izvuče Viskonsin za Bajdena. Sada je razlika na nivou države oko 110k glasova, sa 60:40 podelom na nivou Milvokija, Bajden može da nadoknadi oko 70k.

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Ako pretpostavimo da su podaci za Milvoki sa CNN dobri, i ako se ovaj trend u Milvokiju nastavi, on sam neće biti dovoljan da izvuče Viskonsin za Bajdena. Sada je razlika na nivou države oko 110k glasova, sa 60:40 podelom na nivou Milvokija, Bajden može da nadoknadi oko 70k.

Da, sa tim da su preostali glasovi koji treba da se broje late votes, tako da se ocekuje da su vise dem od prethodnih.

Link to comment
×
×
  • Create New...