Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

3 minutes ago, SNARC said:

 

Doni poziva na cirkus..ali se opet malo izletija sa pravopisom

 

 

 

 

El9QPNFUYAEf4cB.jpeg

Vec cujem u komsiluku “kurwa jebana smata” :-)

  • Haha 3
Link to comment
5 minutes ago, Peter Fan said:

... a niti Philly & Pittsburg PA. 

Plus late votes. No trenutno ne znam koliko je ovo wishful thinking, a koliko stvarnost.

Link to comment
10 minutes ago, Далибор said:

image.png.6bae6913a55979e6678e3139aa2c84cd.png

 

Pogledaj na Guardianu, ne mogu/ne znam da to okačim ovde. Broj glasova je isti u glas, a tamo stoji 99.58% reporting. Neko maši ceo fudbal, ili Guardian ili CNN.

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

 

Pogledaj na Guardianu, ne mogu/ne znam da to okačim ovde. Broj glasova je isti u glas, a tamo stoji 99.58% reporting. Neko maši ceo fudbal, ili Guardian ili CNN.

MIlwaukee grad ima skoro 1M ljudi. 200K glasaca mi malo.

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

 

Pogledaj na Guardianu, ne mogu/ne znam da to okačim ovde. Broj glasova je isti u glas, a tamo stoji 99.58% reporting. Neko maši ceo fudbal, ili Guardian ili CNN.

Problem je - izgleda - sto ovde pishe "Milwaukee County" i ima oko 200+ ukupno a tamo je cela WI drzava i ima oko 2 ipo miliona glasova?

Link to comment

Sve se svelo na 6 drzava u kojima Bajden nigde ne stoji dobro  za sada, mada je Nevada suvise rano: Dzordzija, Sev. Karolina, Pensilvanija, Micigen, Nevada i Viskonsin. Svuda Tramp vodi.

Link to comment
6 minutes ago, Fins fleet said:

Plus late votes. No trenutno ne znam koliko je ovo wishful thinking, a koliko stvarnost.

Pa linearna projekcija trenutnog omjera X nebrojeni glasovi - trenutna razlika. 

Link to comment
×
×
  • Create New...