Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 minute ago, Ayatollah said:

Može li neko da mi objasni na osnovu čega je AP zvao Virdžiniju za Bajdena, kada na 64% prebrojanih glasova Tramp ima 60.000 glasova prednosti, a u taj rezultat su ušli deo oko DC-ja i Richmond sa 98.5% prebrojanih glasova? Ovo što gledam na Guardianu deluje kao da su ostlai da se prebroje mahom crveni okruzi.

Biden ima 230K prednosti tamo na 75%.

Link to comment
1 minute ago, Ayatollah said:

Može li neko da mi objasni na osnovu čega je AP zvao Virdžiniju za Bajdena, kada na 64% prebrojanih glasova Tramp ima 60.000 glasova prednosti, a u taj rezultat su ušli deo oko DC-ja i Richmond sa 98.5% prebrojanih glasova? Ovo što gledam na Guardianu deluje kao da su ostlai da se prebroje mahom crveni okruzi.

 

cnn na 75% prebrojanih daje bajdenu 200k prednosti

Link to comment
15 minutes ago, Ayatollah said:

Može li neko da mi objasni na osnovu čega je AP zvao Virdžiniju za Bajdena, kada na 64% prebrojanih glasova Tramp ima 60.000 glasova prednosti, a u taj rezultat su ušli deo oko DC-ja i Richmond sa 98.5% prebrojanih glasova?

nisu još brojali NOVA (NOrth VirginiA = predgrađa DCa). tu Bajden dobija ogromnu prednost.

 

sada su krenuli s tim i Bajden dobija lagano.

Link to comment

Arizona je previše flipnula da bi ovo bila toliko loša noć za demonkrate. Treba izbrojat glasove

Ali ako ne dobiju Senat, Biden neće imati kabinet

Link to comment
5 minutes ago, Ivo Petović said:

Izgleda da je Džordžija još otvorena.

neke države prvo broje one koji su izašli juče (tj. 3-ćeg), što daje prednost svinji. moguće da je to slučaj sa Džordžijom!?

Link to comment
×
×
  • Create New...