Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

2 minutes ago, Luther said:

 

Izvini, mora da mi se to samo pričinilo.

 

 

 

da, i?

da si bio u autobusu koga milicija prati i pokusava da izbaci s puta mozda bi shvatio. 

nista bolje ne prociscava vidike od usranih gaca.

Link to comment
14 minutes ago, Luther said:

 

Izvini, mora da mi se to samo pričinilo.

 

Ali vidim da se javljaju likovi iz bazena (Minority Report) koji tačno znaju šta bi se tesilo da se nešto desilo. Za to nemam odgovor niti sa takvom vrstom experata mogu da polemišem.

 

Jedno je spekulacija o tome sta moze da se desi i kolika je za to verovatnoca. Drugo je tvrditi da ce se nesto desiti. Svi ovi primeri spadaju pod prvo, ne pod drugo. Uopste ne vidim svrhu natrljavanja na nos bilo kome to sto Trump (ovog puta) nije presao crvenu liniju.

 

Jebote, seiris kao da smo tvrdili da ce biti smak sveta "zona-sumraka" style, majansko prorocanstvo, dzinovski pterodaktil progutace Zemlju, pa dan posle, "eto, vidite kakve ste budale".

Link to comment
15 minutes ago, theanswer said:

 

Kao što je svako iole razuman mogao da očekuje. Nema nereda na ulicama, nema gomile fašista koji uz pomoć vojske preuzimaju vlast, Tramp će da kmeči, ali nema zavere sudova, Bajden će 20.og januara da postane predsednik a oni što su pričali o svemu ovome će od 20og da pričaju o nekoj drugoj temi, kao što su posle Rusije pričali o Ukrajini, posle Ukrajine o izbornoj krađi itd itd itd. 

 

U postu nema većih problema, osim što ne mislim da ga je moguće sastaviti prepotentnije.

 

Nemojte biti kao ovi što se i dan danas podmevaju Y2K bubi. "Haha paničari nadali dreku, a ništa se nije desilo*!" 

(Za one sa jeftinim ulaznicama, "ništa se nije desilo" zato što su hiljade IT-evaca širom sveta radili around the clock. Samo zato.)

 

 

____________

* Ovde bi negde trebalo napomenuti za cinike - vlast je i dalje u rukama DT. "Svako iole razuman je očekivao"... to su reči koje još imaju potencijal da vrlo ružno ostare.

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Indy said:

 

U postu nema većih problema, osim što ne mislim da ga je moguće sastaviti prepotentnije.

 

Nemojte biti kao ovi što se i dan danas podmevaju Y2K bubi. "Haha paničari nadali dreku, a ništa se nije desilo*!" 

(Za one sa jeftinim ulaznicama, "ništa se nije desilo" zato što su hiljade IT-evaca širom sveta radili around the clock. Samo zato.)

 

 

____________

* Ovde bi negde trebalo napomenuti za cinike - vlast je i dalje u rukama DT. "Svako iole razuman je očekivao"... to su reči koje još imaju potencijal da vrlo ružno ostare.

 

Pa to je klasična priča. Drviš o nečemu svaki dan, onda se to ne desi, ali to je zato što sam drvio svaki dan i nikad ne možeš da ne budeš u pravu. 

Link to comment

a kako se to svaki dan drvi od tome kad su izbori bili u novembru, a i dalje smo u novembru. u medjuvremenu su se desila neverovatna ogresenja o temelje demokratskog uredjenja amerike gde se pretilo da nece biti dozvoljena mirna smena vlasti, i stosta drugo. reakcije na to su "drvljenje" i "experti proricu" 

 

nesto tu ne stima

Link to comment
Just now, theanswer said:

 

Pa to je klasična priča. Drviš o nečemu svaki dan, onda se to ne desi, ali to je zato što sam drvio svaki dan i nikad ne možeš da ne budeš u pravu. 

 

Ovaj, ako misliš na moj primer sa Y2K bubom, do katastrofe nije došlo zato što su neki "drvili o tome svaki dan".

 

A ako misliš na Trampovu mirnu predaju vlasti koju je svako "iole razuman očekivao" (koliko si ti samo umišljen čovek, ko god da si...) - elem, još uvek ima vremena.

 

A sad se pridruži ObiW-u na mojoj ignore listi, pošto ja gluposti mogu da čitam, ali drčna spuštanja od strane sveznalica, e za to bi morali da me plate.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, chandra said:

 

Jedno je spekulacija o tome sta moze da se desi i kolika je za to verovatnoca. Drugo je tvrditi da ce se nesto desiti. Svi ovi primeri spadaju pod prvo, ne pod drugo. Uopste ne vidim svrhu natrljavanja na nos bilo kome to sto Trump (ovog puta) nije presao crvenu liniju.

 

Jebote, seiris kao da smo tvrdili da ce biti smak sveta "zona-sumraka" style, majansko prorocanstvo, dzinovski pterodaktil progutace Zemlju, pa dan posle, "eto, vidite kakve ste budale".

 

Što se mene tiče spekulacije o tome da će Tramp i njegove "fašističke horde" uz pomoć vojske nasilno da preuzmu vlast jesu na nivou majanskog proročanstva, bez obzira na verovatnoću koja im se dodeljuje. Kao što je theanswer lepo sažeo : Kao što je svako iole razuman mogao da očekuje. Nema nereda na ulicama, nema gomile fašista koji uz pomoć vojske preuzimaju vlast, Tramp će da kmeči, ali nema zavere sudova, Bajden će 20.og januara da postane predsednik ....

 

Edited by Luther
Link to comment
Just now, Indy said:

 

 

 

A ako misliš na Trampovu mirnu predaju vlasti koju je svako "iole razuman očekivao" (koliko si ti samo umišljen čovek, ko god da si...) - elem, još uvek ima vremena.

 

A sad se pridruži ObiW-u na mojoj ignore listi, pošto ja gluposti mogu da čitam, ali drčna spuštanja od strane sveznalica, e za to bi morali da me plate.

 

Tvoj primer sa bubom veze nema sa ovim, dakle mislim na Trampa. 

 

Što se ignore liste tiče zabole me umišljen kurac tačno. 

 

A sveznalice ste vi svi, sve znate al ništa ne pogodite. 

Link to comment
2 minutes ago, Luther said:

 

Što se mene tiče spekulacije o tome da će Tramp i njegove "fašističke horde" uz pomoć vojske nasilno da preuzmu vlast jesu na nivou majanskog proročanstva, bez obzira na verovatnoću koja im se dodeljuje. Kao što je theansver lepo sažeo : Kao što je svako iole razuman mogao da očekuje. Nema nereda na ulicama, nema gomile fašista koji uz pomoć vojske preuzimaju vlast, Tramp će da kmeči, ali nema zavere sudova, Bajden će 20.og januara da postane predsednik ....

 

 

ti si zaista vrhunski trol. uz ovog koga citiras, koji sada uliva svima razum, a posteriori, na dan kada je konacno jasno da trumpove vragolije sa vojnim vrhom i sudovima nece proci.

 

 

Link to comment
3 minutes ago, 3opge said:

 

ti si zaista vrhunski trol. uz ovog koga citiras, koji sada uliva svima razum, a posteriori, na dan kada je konacno jasno da trumpove vragolije sa vojnim vrhom i sudovima nece proci.

 

 

 

Hvala za komplimenat, lepo je u nečemu biti vrhunski pa makar bilo i trolovanje. Na žalost za tebe ne mogu reći da si vrhunski predviđač budućnosti, oprobaj se na nekom drugom polju.

Link to comment
18 minutes ago, Krošek said:

a kako se to svaki dan drvi od tome kad su izbori bili u novembru, a i dalje smo u novembru. u medjuvremenu su se desila neverovatna ogresenja o temelje demokratskog uredjenja amerike gde se pretilo da nece biti dozvoljena mirna smena vlasti, i stosta drugo. reakcije na to su "drvljenje" i "experti proricu" 

 

 

 

Sva sreća pa anonimne likove sa foruma niko ozbiljan ne uzima u bilo kakvo razmatranje, pa bili oni "svako iole razuman" ili mi koji to, avaj, nismo.

Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

A jel moram birati, ili mogu da vam se podsmevam sa visine? :D

 

Ne izdajem ja ovde dozvole ko šta može, ali ako mene pitaš, možeš apsolutno šta hoćeš. 

 

(Da li ću ja to čitati, ili ne, to je naravno drugo pitanje.)

Link to comment

Svakako, ali moraš priznati kakav je antiklimaks nastupio posle izbora, ako se setimo tih predizbornih doom-scenarija koji su se provlačili po zapadnoj štampi, a i ovde.

Meni to govori jednu stvar, a to je DNC nisu ništa naučili od 2016. 

I da će se tamo desiti novi Tramp vrlo brzo.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
×
×
  • Create New...