Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 hour ago, Indy said:

Izgleda da je u pitanju fake tan kombinovan sa znojenjem (farba za kosu to ne radi.)

moguce, mada kod nas na radiju jutros zakljucili da je ipak u pitanju farba, tacnije neki od novijih proizvoda za pokrivanje sedih. kazu ima tih nekih sprejeva sto zene koriste da pokriju sede na brzinu dok ne stignu da se ofarbaju. a to nije trajna farba i vrlo lako se skida vodom pa misle da je to u pitanju. voditeljka delovala kao da se dobro razume u materiju. :)

 

 

 

 

  • +1 2
Link to comment

Možda... mi smo oko 1 dan ispred sveta, pa smo imali vremena već puno to da bistrimo :D

Eto neki misle da nije farba za kosu, mada je to naravno sasvim nebitno 

Btw za full disclaimer, ja se farbam :D i tako nešto nisam video.

Link to comment
3 minutes ago, Indy said:

Možda... mi smo oko 1 dan ispred sveta, pa smo imali vremena već puno to da bistrimo :D

Eto neki misle da nije farba za kosu, mada je to naravno sasvim nebitno 

Btw za full disclaimer, ja se farbam :D i tako nešto nisam video.

i ova zena kaze da normalna farba za kosu to ne moze proizvesti al kaze da ima da se kupi neki sprej, puder, maskara za kosu, sto namalas/naprskas za jednokratnu upotrebu i sto moze i laksa kisica da spere. pa ako tako nesto ima, nekako mi deluje moguce. ten se valjda razmaze svukuda pa bas ne moze tako tamno da curi?

 

ne prepirem se nego razmisljam kuckajuci. i naravno da nije bitno al ne da mi djavo mira. a ne razumem se ic - nit se farbam, nit se tamnim.

 

a sliku moram da stavim, odlicnija je od one prve :tongue:

Mr. Giuliani speaks to the press.

 

  • +1 1
Link to comment
On 3.11.2020. at 11:28, Indy said:

 

Uglavnom se na ovom delu foruma slažem s tobom, ali mislim da ovde treba ostaviti ono "watch this space".

 

Uini bio u pravu, ja jok...

 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Indy said:

Uini bio u pravu, ja jok...

sviranje qrcu. "progresivni" tripuju da mogu galamom dirigovati koga Bajden bira u kabinet i krenuli su đonom. ne ide to tako, Bajden je potukao njihovog kandidata (Sandersa), dobio izbore kontra svinje, i većina u kabinetu će biti ljudi bliski njemu. tako i treba.  

 

da li će Bajden gurati neke mere koje su njima bliske, ostaje da se vidi.

Edited by Gandalf
Link to comment
1 hour ago, Indy said:

Lepši govori će dolaziti iz Bele Kuće, ali realnost neće biti ništa bolja, ako se nastavi sa ovakvim stvarima.

za sada je ipak samo galama. dati Mekkejb je jedan od 12 članova EPA tranzicionog tima, šef tima je žena iz nekakve NVO. većina su provereni dem. operativci.

 

a primer date galame je recimo ovaj spisak želja. na spisku je Rašida Tlaib, koja je odbila da podrži Bajdena kontra svinje. kanda su hteli Bajdenovim ljudima prstom u oko.

 

 

edit: pri tome, bar što se tiče Sunrise Movement koji se pominje u NYT članku i u članku koji je citirao Higins, njih valja ignorisati koliko god je to moguće.

Edited by Gandalf
Link to comment
49 minutes ago, Gandalf said:

za sada je ipak samo galama. dati Mekkejb je jedan od 12 članova EPA tranzicionog tima, šef tima je žena iz nekakve NVO. većina su provereni dem. operativci.

 

a primer date galame je recimo ovaj spisak želja. na spisku je Rašida Tlaib, koja je odbila da podrži Bajdena kontra svinje. kanda su hteli Bajdenovim ljudima prstom u oko.

 

 

edit: pri tome, bar što se tiče Sunrise Movement koji se pominje u NYT članku i u članku koji je citirao Higins, njih valja ignorisati koliko god je to moguće.

https://www.middleeasteye.net/news/rashida-tlaib-joe-biden-donald-trump-michigan

 

Congresswoman Rashida Tlaib wants people in Michigan to vote for Joe Biden like their lives depend on it. 

 

Ovako je odbila da ga podrzi? Koji su tacno bili rezultati u njenom Detroitu?

  • +1 1
Link to comment
26 minutes ago, Fins fleet said:

Ovako je odbila da ga podrzi? Koji su tacno bili rezultati u njenom Detroitu?

skoro svuda je Bajden dobio više glasova od demokratskih kandidata za Kongres, prilično sam siguran da je to slučaj i sa Detroitom. što će reći, ili je Bajden popularniji od lokalnih demokrata ili su mnogi glasali kontra svinje a lokalne demokrate su im asimpatične. 

 

https://www.newsweek.com/rashida-tlaib-who-wont-endorse-biden-hails-kamala-harris-vp-nominee-1524474

Rep. Rashida Tlaib of Michigan praised Democratic vice presidential nominee Sen. Kamala Harris, even though she has said she will not endorse presidential nominee Joe Biden.

Edited by Gandalf
  • +1 1
Link to comment

OK, nije ga zvanicno podrzala, al mu je donela Michigan.

 

Uzgred, uzela je 78% u svom distriktu. Ne znam koliko je BIden, ali tesko bih rekao da nije simpaticna svojim glasacima.

Edited by Fins fleet
Link to comment
5 hours ago, Gandalf said:

sviranje qrcu. "progresivni" tripuju da mogu galamom dirigovati koga Bajden bira u kabinet i krenuli su đonom. ne ide to tako, Bajden je potukao njihovog kandidata (Sandersa), dobio izbore kontra svinje, i većina u kabinetu će biti ljudi bliski njemu. tako i treba.  

 

da li će Bajden gurati neke mere koje su njima bliske, ostaje da se vidi.


Mislim da si se malo zaneo. Levica je s razlogom agresivna jer su sistemski problemi ogromni - sto ukljucuje i desno krilo Demokratske partije koje, kao i GOP, zivi od legalizovane lobi korupcije. Levica treba samo da gura za reforme sistema bez lobi para gde god moze, a Bajden i ekipa treba da odluce da li ce glasove Kongresa pokupiti od GOP-a ili levice. Ako bude isao na GOP, neka se oprosti sa reizborom i to ce biti to za kandidate poput njega i u buducnosti. 
Bajden i politicari poput njega su deo trulog sistema koji je na kraju rezultirao Trampom - kao iskusni igrac, on moze sada da iskoristi to iskustvo da pogura reforme uz legitimnu galamu, ili da izigrava ujedinitelja sa kriminalcima u ovoj banana US demokratiji. U razvijenim demokratIjama bi GOP i pola DNC-a vec zaglavilo corku za ovaj nivo korumpiranosti. To sto su oni to legalizovali ne znaci da je legitimno i da ih ne treba podsetiti gde je problem na svakom koraku. 

  • +1 3
Link to comment
×
×
  • Create New...