Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

2 hours ago, jms_uk said:

 

I kod mene (vec treci dan), ali mogli bi malo i da prestanu...

 

 

Protiv AOC

Ne može AOC 2024, nema dovoljno godina.

1 hour ago, jorma shparga said:

jel bese u usa ako predsednik nije u stanju da obavlja funkciju vp gura do kraja mandata?

ako je tako, onda ovo jeste zaista istorijski dan posto ce za max godinu-dve imati em zenu em nebelca na celu drzave (2 u 1)

sleepy joe je zesca krecana a nesto mu ni motorika bas ne deluje 100 posto ok

I zamisli Tramp uzgubio od senilnog kljakavog Bajdena. Tuga.

Link to comment

u Mississippi u utorak upredo sa izborima bio i referendum za novu zastavu.

72% je glasalo Za da se zameni stara zastava iz 1800 i neke jer je na sebi imala i zastavu konfederacije.

Bazeni su predviđali da će Za glasati 61%. :D Izgleda da je sramota priznati da ne vole konfederaciju ili možda samo da je nova zastava ljepša  :fantom:

Nova zastava prvi put u upotrebi:

 

EmP5L3HXIAEy_ga?format=jpg&name=large

 

Tepaju joj New Mangolia, a ne bi bilo ni mnogo pogrešno ni New Mongolia :D

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, cedo said:

@ObiW ... bez zelje da se uplicem u vasu diskusiju ... nisi podebljao najvaznije za busa juniora:  čovek ograničene inteligencije

Nisam, jer Buš Jr jeste čovek ograničene inteligencije.

  • +1 1
Link to comment
3 hours ago, Forest said:

 

Ako analiziramo detaljno moj prvi post, primeti da sam naveo "gomila sličnih" osobina,

Šta je “slično” ksenofobiji? Rasizmu? Seksizmu? Izazivanju podela u narodu?

 

Ne pravi se blesav, natrpao si tu 10 stvari a onda ih referisao na Buša Jr da bi progurao tezu da #svisuoniisti, #svejetoisto. Jeftine fore za ispred dragstora.

  • +1 1
Link to comment
13 minutes ago, ObiW said:

Nisam, jer Buš Jr jeste čovek ograničene inteligencije.

Da se ne mesham (mnogo) ni ja al' kad god se spominjem Bush Jr treba biti realan pa reci (i) ko mu je bio VP.

Link to comment
12 minutes ago, ObiW said:

Šta je “slično” ksenofobiji? Rasizmu? Seksizmu? Izazivanju podela u narodu?

 

Ne pravi se blesav, natrpao si tu 10 stvari a onda ih referisao na Buša Jr da bi progurao tezu da #svisuoniisti, #svejetoisto. Jeftine fore za ispred dragstora.

 

Ne upražnjavam ispijanje piva ispred dragstora, kao ni posete kafani. Ako pročitaš moje ostale postove sa ovog foruma zaključićeš da definitivno ne možeš da mi zalepiš etiketu koju mi lepiš. Potpuno si promašio fudbal, bukvalno mi uguravaš reči u usta sa kojima se onda raspravljaš. Iz posta u post vređaš i etiketiraš, tako da ću se ovde pozdraviti sa tobom i sa svoje strane zaključiti...ovo sa tobom, šta god ovo bilo pošto definitivno nije diskusija.

Edited by Forest
Link to comment
19 hours ago, Anonymous said:

Ne bih baš želeo da ispadne da branim čoveka koji je i za mene ispao veliko razočarenje, ali račun za nobelovu nagradu ispostavite švedskoj akademiji, šta je on trebalo da odbije tu nagradu da bi ispao šmeker?

 

Akademiji definitivno ne ide sa tom nagradom, barem kada je kategorija "Mir" u pitanju. Evo ga prošlogodišnji laureat, premijer Etiopije, upravo je otpočeo totalni rat protiv federalne jedinice sa kojom ima problem.

Link to comment
×
×
  • Create New...