Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

Vratiće se Tramp za četiri godine još jači, brži, bolji ( i luđi). Svaka sličnost sa nekim drugim je slučajna...

I da, još jednom, jadna Amerika sa ovakvim kandidatima ( i mi ostali sa njom)

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Hto isto da primetim... Jel moguce da se sa njim nije srela?

Queen Elizabeth II never met President Lyndon Johnson during his presidency and was unable to attend John F. Kennedy's funeral because she was pregnant with Prince Edward.

  • +1 1
Link to comment
Just now, chandra said:

Queen Elizabeth II never met President Lyndon Johnson during his presidency and was unable to attend John F. Kennedy's funeral because she was pregnant with Prince Edward.

 

Ahahahaha kakvo instant opustanje kad postujemo o fuckin' Lyndonu i Elizabethi. Jedva cekam da se tako sto desi i na nasoj politici....

  • +1 1
Link to comment

Trump je bio najstariji izabrani predsednik (70 godina), pre njega Reagan (69 godina). 

Medjutim Trump izlece iz Bele kuce u svojoj 74-toj godini, a Raegan se zadrzao tamo do svoje 77.

Biden, ako pozivi do tada ulazi u Belu Kucu sa 78 godina.

 

 

Link to comment
4 hours ago, Forest said:

 

Buš mlađi* je svojom ukupnom nedostojnošću za mesto predsednika USA bio sjajan kandidat za konstantno brutalno ribanje po iole nezavisnim medijima, sa mnogim argumentima za ismevanje sličnim onima koji su primenjeni u slučaju Trampa, sve sa default slikama majmunolike zbunjene "fool me twice..." face. Čovek koji je bio na čelu sistema koji je dozvolio grupici islamskih fanatika da ih onako unakaze 11. septembra. Dakle, da su mediji hteli da apostrofiraju ovu nedostojnost, na način na koji su apostrofirali Trampovu (očiglednu) nedostojnost - čovek ne bi bio reizabran 2004. godine.

 

Ništa od ovog što si napisao nema ama baš nikakve veze sa onih 5 stvari koje si mu imputirao, a u kojima je navodno isti kao Tramp.

 

 

  • +1 2
Link to comment

Mogla bi ta, recimo bumerska generacija da sjaše malo više, sa sve Trumpom, Bidenom, Klintonovima, Sandersom i ostalima... Obama najmlađi od njih, a i on ima 60 godina...

Edited by Ayatollah
  • +1 6
Link to comment
14 minutes ago, arkonada said:

Vratiće se Tramp za četiri godine još jači, brži, bolji ( i luđi). Svaka sličnost sa nekim drugim je slučajna...

 

O, da. Jedino je pitanje da li će da mu VP kandidat bude Ivanka ili Jr.

Link to comment
7 minutes ago, Ayatollah said:

Mogla bi ta, recimo bumerska generacija da sjaše malo više, sa sve Trumpom, Bidenom, Klintonovima, Sandersom i ostalima... Obama najmlađi od njih, a i on ima 60 godina...

 

Biden je 4 godine stariji od najstarijeg bumera. 

 

Ja ne isklj Ivanku kao kandidata, i to ozbiljnog, u bliskoj budućnosti. 

Link to comment
4 minutes ago, ObiW said:

 

Ništa od ovog što si napisao nema ama baš nikakve veze sa onih 5 stvari koje si mu imputirao, a u kojima je navodno isti kao Tramp.

:blink:

 

Ja sam najpre napisao ovu rečenicu:

16 hours ago, Forest said:

Ali, ako je to razlog zašto ga svi mrze i zašto ga sada jurimo - gomilu sličnih osobina prepoznajem kod prethodnog republikanskog predsednika, pa čovek uredno bio reizabran i pored očigledne nedostojnosti za jednu takvu funkciju.

 

Ti si na to odgovorio sa:

 

14 hours ago, ObiW said:

Ma kako da ne. Familija Buš su za Trampa engleski Lordovi lično. Reći za njih da su rasisti, ksenofobi, muški šovinisti i ženomrsci koji su podelili naciju može samo neko ko je jako neobavešten ili jako zlonameran. #nisusvioniisti

 

To je već bilo žestoko netačno interpretiranje toga šta sam napisao, ali reših da za svaki slučaj probam da pojasnim na šta sam mislio, pa sam napisao:

 

4 hours ago, Forest said:

Buš mlađi* je svojom ukupnom nedostojnošću za mesto predsednika USA bio sjajan kandidat za konstantno brutalno ribanje po iole nezavisnim medijima, sa mnogim argumentima za ismevanje sličnim onima koji su primenjeni u slučaju Trampa, sve sa default slikama majmunolike zbunjene "fool me twice..." face. Čovek koji je bio na čelu sistema koji je dozvolio grupici islamskih fanatika da ih onako unakaze 11. septembra. Dakle, da su mediji hteli da apostrofiraju ovu nedostojnost, na način na koji su apostrofirali Trampovu (očiglednu) nedostojnost - čovek ne bi bio reizabran 2004. godine.

  

I ti se onda javljaš na to pojašnjenje rečenicom da sam ja imputirao Bušu da je isti kao Tramp.

 

Ne, nisam to imputirao. To si ti imputirao svojom netačnom interpretacijom toga šta sam napisao. A napisao samu svom pokušaju dodatnog objašnjenja da su i Buš i Tramp nedostojni pozicije koju su zauzimali, i da je Bušova nedostojnost značajno manje apostrofirana u odnosu na Trampovu, što je omogućilo Bušov reizbor.

 

 

Link to comment

Aj jos jednom ceo post:

 

16 hours ago, Forest said:

 

Uvek je lakše odlučiti se da postaneš deo jedne grupe i slepo veruješ u njenu ispravnost ma šta grupa radila. Ono što je teško je postavljati pitanje o "svojima", zato što na taj način dobijaš neprijatelje u svakoj grupi. "Tvoja" grupa te uvalja u katran i perje i protera te kao tuđina i nevernika, "tuđoj" grupi nikada nisi ni želeo da pripadaš.

 

Dakle, hajde samo da definišemo šta naša grupa sada radi: mrzimo Trampa zato što je konzervativni retard, rasista i ksenofob, muški šovinista i ženomrzac, jedač brze hrane, negator globalnog zagrevanja, čovek ograničene inteligencije, koji deli svoju naciju i razbija sve dobro u sistemu? Kada on ode, zemlja će biti manje podeljena, okrenuće se ekologiji i održivom razvoju, dijalog će biti kvalitetniji, manjine će dobiti veća prava, žene će se više poštovati, 

 

Ako je tako - I'm in, obesite ga visoko...naglavačke...za muda, dok ne istruli.

 

Ali, ako je to razlog zašto ga svi mrze i zašto ga sada jurimo - gomilu sličnih osobina prepoznajem kod prethodnog republikanskog predsednika, pa čovek uredno bio reizabran i pored očigledne nedostojnosti za jednu takvu funkciju.

 

U svakom slučaju, rekoh, tema je previše osetljiva i klizava šta god čovek da kaže, nadam se da ćemo se svi zajedno za 4 godine radovati Bajdenovom reizboru.

...

vidis ova dva bolda u prvom pasusu? Nabrojao si 10 negativnih Trampovih osobina. Ja sam podebljao 5. To je polovina od tih tvojih 10.

 

Bold u cetvrtom pasusu kaze da se "gomila" od tih 10 ("gomila" je valjda vecina) moze odnosti na Busa.

 

Ne moze. Bus nije bio nista od ovoga sto sam ja podebljao. Ne samo on, nego cela familija nije nikad bila takva. 

 

To ne znaci da je Bus bio pozitivan, nego samo znaci da ne mozes da mu natrpas negativne osobine koje nije imao da bi pobedio u internet diskusiji. 

Link to comment
×
×
  • Create New...