Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

Jedino sto je jasno  posle ovih izbora je to da je Amerika duboko podeljena zemlja, 70 plus milona ljudi je glasalo za dva kandidata, a radikalnih budala  ima i na jednoj i na drugoj strani, ocekujem jos veci porast hate crime  slucajeva u Americi, masovnih pucacina itd. u buducnosti, republikanci su u sustini odlicno prosli na ovim izborima ali se nece lako moci odreci Trumpovog nasledja , ovo je mnogo veci fenomen od tea party-a,  morace da balansiraju kako ne bi izgubili glasace u narednim izbornim ciklusima.

Edited by Micko8
Link to comment

Ja npr. nemam iluziju da su republikanci i demokrate totalno razlčiti, no ovaj narandžasti je zaista "ispod svakog nivoa". I velika štetočina na mnogo više nivoa, zato što ono što on sa sobom nosi i privlači je dno dna. Zaista mnogo gore od svega ostalog...


.... Shiit has hit the fan!

  • +1 8
Link to comment
1 minute ago, Micko8 said:

Jedino sto je jasno  posle ovih izbora je to da je Amerika duboko podeljena zemlja, 70 plus milona ljudi je glasalo za dva kandidata, a radikalnih budala  ima i na jednoj i na drugoj strani, ocekujem jos veci porast hate crime  slucajeva u Americi, masovnih pucacina itd. u buducnosti .

bila je podeljena i pre cetiri godine. i prizivana apokalipsa  i svasta predvidjase al sistem skrese razna krila.

 

Link to comment
5 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ja npr. nemam iluziju da su republikanci i demokrate totalno razlčiti, no ovaj narandžasti je zaista "ispod svakog nivoa". I velika štetočina na mnogo više nivoa, zato što ono što on sa sobom nosi i privlači je dno dna. Zaista mnogo gore od svega ostalog...


.... Shiit has hit the fan!
 

ma, bajden je sam blizi republikancima nego demokratama po mnogo cemu, ali nije to ni posebno bitno. ovaj je morao da ode, i to je bila tema ovih izbora. 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...