Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

1 hour ago, pasha said:

Za mene najvece razocaranje su ispitivaci javnog mnjenja koji su opet zestoko omanuli u procenama. Stavljati Bajdena na 8-10% prednosti u Micigenu i Viskonsinu a on dodje na 1% i manje je jako lose.

Pre izbora sam bio ubejen da Bajden ubeljivo dobija, sto sam ovde pisao. Ali izgleda da treba vise pratiti kako se ceni trenutni predsednik tj. odobravanje jer je Tramp dosao na 45% bas pred izborni dan i to se pokazalo kao znacajan indikator mogucih rezultata tj. da ce biti tesno. Da je Tramp dosao na oko 50%, on bi verovatno ovo dobio. Doduse on tokom svojeg predsednikovanja nikada nije dosao do 50% i ovih 45% su mu medju najboljim rezultatima.

 

Demokrate ostaju u Beloj kuci 8 godina. Tesko je skinuti predsednika posle jednog mandata. Da Tramp nije imao koronu i ekonomsku krizu on bi lagano dobio Bajdena. Mislim da 2024 nece biti takve apokalipse kao 2020 i da demokrate ostaju unutra 8 godina.

 

Nisu još polsteri kod njih navikli da ljudi skrivaju za koga će glasati, ovde se uvek znalo, ako neko kaže da ga ne zanima politika, da su svi isti i slično, glasaće za Slobu AV 110%

  • +1 5
Link to comment
2 minutes ago, Time Crisis said:

 

Nisu još polsteri kod njih navikli da ljudi skrivaju za koga će glasati, ovde se uvek znalo, ako neko kaže da ga ne zanima politika, da su svi isti i slično, glasaće za Slobu AV 110%


+ 1000

Edited by Moonwalker
Link to comment
4 minutes ago, Time Crisis said:

 

Nisu još polsteri kod njih navikli da ljudi skrivaju za koga će glasati, ovde se uvek znalo, ako neko kaže da ga ne zanima politika, da su svi isti i slično, glasaće za Slobu AV 110%

jos jedno 5 puta istu gresku da naprave i na pravom su putu.

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
25 minutes ago, Joe D said:

jos jedno 5 puta istu gresku da naprave i na pravom su putu.

 

Ako se ovaj stvarno bude kandidovao 2024, imaće već prilike

Link to comment
2 hours ago, cedo said:

sta kazete ... #svejetoisto 

 

Ne znam je li upućeno meni, ali sam se trudio da stavim bar tri rečenice da kažem da uopšte nije isto.

Link to comment
3 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

 

Ne znam je li upućeno meni, ali sam se trudio da stavim bar tri rečenice da kažem da uopšte nije isto.

 

nije ... ponukao me idemo sa slikom i post posle njega ... cini mi se da smo ti i ja tu negde u promisljanju (sa ogradom da ja to prilicno slabo pratim)

Link to comment

banovalo bannona sa twittera jer je predlagao da se fauciju odrubi glava. prokleta cancel kultura ce nas upropastiti

 

 

Edited by Joe D
  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

banovalo bannona sa twittera jer je predlagao da se fauciju odrubi glava. prokleta cancel kultura ce nas upropastiti

 

 


Jbo onoga ko ga je oslobodio uz kauciju. Iskonsko zlo otelotvoreno u toj nakazi od coveka, spolja i iznutra.

Link to comment
5 minutes ago, Joe D said:

banovalo bannona sa twittera jer je predlagao da se fauciju odrubi glava. prokleta cancel kultura ce nas upropastiti

 

 

 

ima covek pravo na svoje misljenje, nema to veze sa fashizmom.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...