Jump to content
IGNORED

Biden / Trump - Americki izbori 2020


vememah

Recommended Posts

17 minutes ago, askeladden said:

Nema sta da se zamislja.Tako se i radi,samo sto te ispred glasackog mesta ceka neko sa vec popunjenim listicem,ti ubacis taj i poneses sa sobom blanko koji predajes istoj osobi.A brasno i pekmez i zejtin si vec dobio,i napravio ustipke.

Utoliko mi više nije jasno zašto u SAD ne broje na biračkim mestima. Brojanju na biračkim mestima je poslednja opcija za krađu, čak i u Srbiji. Ko će da krade na brojanju, ako ima glasanje poštom. Kod nas bi se otvorila berza glasova da se glasa poštom.

Ovo brojanje od nekoliko dana je sramota za civilizovanu državu. Ajde, što neki u Africi nemaju resurse, ali ovi na izbore troše nezamislive pare.  

Lično mislim da je glasanje poštom loše, jer se ne mogu garantovati standardi, a pogotovu privatnost. U SAD teško da se kupuju glasovi, ali ne bi me čudilo da u nekim slučajevima "glava kuće" glasa i za ostale.

Link to comment

To bi trebalo da bude oko 1500 glasova razlike za Bajden na kraju. Klejton okrug je ovo okrenuo i vise nema tako izrazitih demokratksih okruga. Treba jos da udju podaci glasanja vojske i jos neki plus ce biti ponovo brojanje zbog male razlike. Nece biti jos zvanicnih rezultata iz Dzordzije.

Link to comment
1 hour ago, arheolog1981 said:

650 glasova razlike u Gruziji za Trampa :D Ovi još broje, koliko je tamo pola 4 ujutru?

Sent from my M2002J9G using Tapatalk
 


Rekoh vec pre dva dana da ce tamo biti zanimljivo - Atlanta je odradila i pored supresije glasaca tamo.

  • +1 1
Link to comment

Ostaje jos pitanje koliko vojske ima da glasa. Sama Dzordzija ima preko 60k vojnika ali pitanje koliko jos nije glasalo od toga. Ali uz pretpostavku da ima jos oko 10k da glasa, Trampu treba pobeda u odnosu 3:2 kod vojnika da bi okrenuo.

Edited by pasha
Link to comment

Ali govor narandžastog noćas je pokazatelj što su ga savetnici držali zaključanog i nisu mu dali pred kamere.
On obične logičke operacije ne može da ukači.
Ne shvata šta traži, da poništavanje glasanja poništava sve izbore na tom mestu, viče "stop counting" u trenutku kad bi ako je tako izgubio izbore itd...
Tačno ono što neko napisa, njegov poraz i ovakvi rezultati su win-win za ekipu republikanaca...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Priznajem da sam se nadao da će Tramp da popije landslide šamarčinu za sve svoje govnarenje protekle četiri godine, a ako ne za to, onda bar za sve postupke od izbijanja epidemije pa do današnjih 240.000 mrtvih.

 

Mada kada se to već nije desilo, dosta je lepo gledajući ga kako se valja u govnjivom blatu i skiči.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Priznajem da sam se nadao da će Tramp da popije landslide šamarčinu za sve svoje govnarenje protekle četiri godine, a ako ne za to, onda bar za sve postupke od izbijanja epidemije pa do današnjih 240.000 mrtvih.

 

Mada kada se to već nije desilo, dosta je lepo gledajući ga kako se valja u govnjivom blatu i skiči.

 

Trump je samo most bizzare part te slagalice. Glavni deo ekipe koja je jahala na tom talasu tera dalje nista slabiji.

  • +1 1
Link to comment
×
×
  • Create New...