Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda i najbolja epizoda. Ocekujem Terzino pismo:" zbog nelegalnog i protivpravnog akta o proglasenju nezavisnosti, koji nije u skladu sa rezolucijom 1244 odlucio sam da se zamonasim. Svoju monasku duznost obavljacu u okviru Crnogorske Pravoslavne Crkve"

Link to comment
Ne ispratih onu scenu glede Mihe, Toleta I Kosana..O cemu se to radilo?
Njih trojica su tamo negde krajem 2007. ukazivali na to da je reprezentacija postala Terzina privatna svojina i da u njoj preovladavaju igraci OFK-e.Time su optuzivali Terzica te je ovaj kukumavcio™ na njih na nekoj sednici.
Link to comment
Njih trojica su tamo negde krajem 2007. ukazivali na to da je reprezentacija postala Terzina privatna svojina i da u njoj preovladavaju igraci OFK-e.Time su optuzivali Terzica te je ovaj kukumavcio na njih na nekoj sednici.
Hvala! :)
Link to comment
Mozda i najbolja epizoda. Ocekujem Terzino pismo:" zbog nelegalnog i protivpravnog akta o proglasenju nezavisnosti, koji nije u skladu sa rezolucijom 1244 odlucio sam da se zamonasim. Svoju monasku duznost obavljacu u okviru Crnogorske Pravoslavne Crkve"
..u manastiru CPC u Lovćencu čija se izgradnja planira :lol:
Link to comment

Jebite me ali opet moram da kritikujem. Kod teme kladionica, recimo, Brankica je mogla da se posavetuje sa prvim čovekom na koga naiđe u bilo kojoj kladionici u ovoj zemlji i pita ga o mečevima naše lige. Onda bi saznala neke stvari i mogla bi malo da ga izvata u intervjuu pitajući npr. zašto može da se igra samo jedan meč iz naše lige po tiketu, zašto svakog vikenda bude stopiran neki meč ili su kvote na domaćina najčešće smešne i nikom se ni ne isplati da igra keca i "uzme veliku lovu" kao što Bulić tvrdi. Ovako ispade on poštenjačina i još direktno legitimizova našu prljavu ligu i svoj biznis sa kladionicama.Najviše mi se svideo deo o Moggiju. Nisam do sada bio upućen u detalje tih razgovora koje su mu presreli, ali ovo je briljantno. Ne mogu da verujem šta je čovek izgradio...a da pritom nije u Srbiji. Prosto mi u celoj toj priči nije jasna uloga Belruskonija. Pa zar on nije bio nekakva vlast i uticajan čovek, makar u sveri politike, da bi ga Moggi tako izvatavao i napravio direktno majmunom ostvarujući uticaj na sve živo u toj Italiji.A Terza, jeste potkačen, ali ne verujem da će se mnogo uzbuditi posle ove emisije. Sve ove stvari su teško dokazive, pisanih tragova sigurno nema o Terzinom uticaju kod ubacivanja igrača u repku, podaci o transferma skinuti sa veoma nepouzdanog i nezvaničnog portala Tranfermarkt, čak i ako je bilo nekih sumnjivih radnji išle su iskusno preko trećih osoba koje su potpisivale, Terza će iz svega izaći čist. Jebi ga, pa gleda i on američke krimi serije.

Edited by ducca
Link to comment
Jebite me ali opet moram da kritikujem. Kod teme kladionica, recimo, Brankica je mogla da se posavetuje sa prvim čovekom na koga naiđe u bilo kojoj kladionici u ovoj zemlji i pita ga o mečevima naše lige. Onda bi saznala neke stvari i mogla bi malo da ga izvata u intervjuu pitajući npr. zašto može da se igra samo jedan meč iz naše lige po tiketu, zašto svakog vikenda bude stopiran neki meč ili su kvote na domaćina najčešće smešne i nikom se ni ne isplati da igra keca i "uzme veliku lovu" kao što Bulić tvrdi. Ovako ispade on poštenjačina i još direktno legitimizova našu prljavu ligu i svoj biznis sa kladionicama.
Brate, ako je tebi juče Bulić ispao poštenjačina, onda nemam reči. Pa provalilo ga je i malo dete. Čovek sam sebe ukopava.
Link to comment
A to je neko ovde rekao? :blink:
Ne mogu da crtam, a ni da se pozivam n sve ranije postove. Ne odnosi se na konkretnog čoveka, nego na princip i na to koga se sve proziva. Ako razumeš OK, ako ne razumeš, opet OK.
Link to comment
ko prizna pola mu se prasta :P ne smije covjek ni da se nasali ovih danamnogo smo senzibilni
jel se meni cini ili je utakmica zvezda vosdovac potpuno ista utakmica, 2-0 kraj 2-5 ... ima samo jedna razlika ta utakmica je odlucila prvaka drzave te godine -4 kola pre kraja porazom partizan bi dosao na -3 ....- a ova se bezanijom je igrana u 1 kolu prvenstva ........Secate se utakmice Zvezda ? Vozdovac,kada je Vozdovac vodio na kraju prvog dela igre,a sudija nije svirao penal za Zvezdu.U drugom delu igre se utakmica pretvorila u cirkus,gol iz ofsajda,pa jos jedan posle prekrsaja nad golmanom Vozdovca?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...