Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pitanje za poznavaoce Međunarodnog javnog prava. Imaju li počasni konzuli diplomatski imunitet? Nešto mi se čini da nemaju ali nisam siguran.
I regularni konzuli imaju ogranicen imunitet (iskljucivo vezan za poslove koje obavljaju) tako da je za pocasne konzule ocigledno da nemaju imunitet.
Link to comment
Bio je baš čudan meč!Na ocenu predsednika Zajednice prvoligaša Dragana - Ace Bulića da je duel Bežanije i Partizana pre godinu i po dana bio namešten, tadašnji trener crno-belih Miodrag Ješić ne krije da je utakmica bila baš čudna. :Hail: Novajlija u Superligi je vodio 3:1 na poluvremenu, a "parni valjak" je u nastavku došao do pobede 4:3. Bulić tvrdi da je u poluvremenu znao da će doći do veleobrta.- Posle tog meča, poznato je kako je moj stručni štab reagovao - sklonili smo nekoliko igrača iz tima! Istina je da je bila čudna utakmica, da neki fudbaleri nisu mogli da se prepoznaju na terenu i da smo primili neverovatne golove. Šta je bio razlog, ne znam, nemam dokaze da bilo koga optužim za bilo šta, možda je bilo sve slučajno, možda namerno, ali kao trener reagovao sam kako sam jedino mogao. Sklonio sam te igrače iz ekipe i rekao da ne zaslužuju da nose dres Partizana. Ako neko zna nešto više, ima dokaze, neka kaže - ističe tadašnji trener Partizana Miodrag Ješić.Podsećamo da su posle tog meča, bez objašnjenja, u drugi tim crno-belih prebačeni kapiten Nađ, najiskusniji igrač odbrane Saveljić i golgeter Radonjić.Ješić, koji sada radi u Bugarskoj, dodaje i da je o svemu što se sada dešava u srpskom fudbalu govorio mnogo ranije... - Te sezone, kada sam vodio Partizan posle drugog kola, kada smo imali svih šest bodova, rekao sam da ako se nastavi sa nekim radnjama prvenstvo neće biti regularno. Umesto podrške, proglašen sam za paranoika. :lol: Još 1996. sam ukazivao na mnoge probleme i našem fudbalu, dobio sam Zlatnu značku tada od Udruženja za razvoj i prosperitet jugoslovenskog fudbala. Tada sam za mnoge ja postao meta, a isti ti su avanzovali u karijerama - naglašava Miodrag Ješić.
Jbt, kad se setim kako su nas "pojedini" grobari tada pravili budalama :( .Ali da idemo dalje. Brankice ako ovo čitaš, Džomba je svaki put kad je urlao po novinama "okopaću beogradsku boraniju" i slično prodao meč Zvezdi! Inače je jedan od onih koji su sad najglasniji. Kad god je prigustilo prodao je meč Zvezdi. Još jedna utakmica je 100% nameštena Brankice. OFK-Zvezda 0:1, Milijaš je dao gol. Na to sam ukazivao i tada, mogu se pregledati postovi a lako je sad pametovati ekipi. Treba samo videti na koji način tada Milijaš daje gol i sve će biti jasno. Ima opisano detaljno u 1 mom postu. Kasnije sam i čuo da je klasična nameštaljka. Edited by Goksi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...