Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

A ti je i Terza svemogući, junak 23. i po veka.

INTERVJU... Zvezdan Terzić, predsednik FSSMOGU I MENE DA UHAPSE!Ne bi me čudilo da me privedu čim se vratim. Kad su mogli Džaju, što ne bi i mene. Ali, ništa ne mogu da mi dokažuPredsednik FSS-a Zvezdan Terzić tvrdi da može da se dogodi da bude uhapšen po povratku u zemlju! Na improvizovanoj konferenciji za medije, putem telefonske veze, Terzić je izvređao novinare, prvog čoveka Zajednice Superligaša Dragana Acu Bulića, ali i državne organe! On je rekao da je „nevažno gde se nalazi", ali je ipak opisao svoje kretanje u poslednje dve nedelje.- Juče sam bio u Čikagu. Sinoć sam se vratio u Arizonu, a sledeće nedelje opet odlazim u Čikago. Mislim da je napravljena bespotrebna diskusija gde se nalazim. Pa šta i da sam u Crnoj Gori, Moskvi ili Londonu? To nije važno za aktuelnu situaciju u našem fudbalu. Čitao sam komentare da univerzitet na kojem sam može da se polaže i preko interneta. To je tačno, ali ja sam želeo da nastavu pohađam uživo i da usavršavam jezik. Nemam obavezu da budem u FSS-u, jer tamo nisam zaposlen.n Zar ne mislite da je neozbiljno da kao predsednik FSS-a dajete takve izjave?- Nije, jer sam u FSS-u volonter. Taj posao mi nije na prvom mestu, već lični biznis! Moram da brinem kako ću da prehranim porodicu! Ako sam prvi čovek Saveza, onda niko ne može da mi naređuje kada ću da se vratim. Ali, najmanje je bitno da li ću ostati predsednik, jer sam se ionako umorio od funkcije, a zapostavio sam i porodicu.n Jeste li upoznati sa spekulacijama da će vas uhapsiti čim se vratite u zemlju?- Kada su uhapsili Džaju, onda smo svi isprljani. Ne bi me začudilo da me uhapse. Vrlo je moguće da će to da se dogodi, ali pitanje je da li će dokazati da sam kriv. U svakom slučaju, to će biti selektivno hapšenje, jer Zvezdan Terzić nije radio ništa drugo što nisu radili i drugi.n Kako komentarišete ultimatum Zajednice Superligaša?- Nije prvi put da Aca Bulić zloupotrebljava Zajednicu. Ima lične interese, instruisan je, napisano mu je da odradi prljave poslove u srpskom fudbalu. To je svima vama jasno, osim ako se ne pravite ludi! Nama je iz kabineta predsednika republike stiglo saopštenje da Bulić nije poželjan u srpskom fudbalu, a o istom su nas obavestile UEFA i FIFA. On priznaje da je namestio utakmicu, a time je direktno uticao na fudbalsku istoriju, jer je Crvenoj zvezdi oduzeo titulu! Svi znate da je utakmica Železnik - Steaua pod istragom UEFA, ali niko o tome neće da priča. Zbog njegovih 30 telohranitelja koji ga non-stop prate, niko iz Zajednice ne sme da mu se suprotstavi.n Šta ćete učiniti da UEFA i FIFA ne priznaju Kosovo?- Dok UN ne prizna Kosovo kao državu, ne mogu ni FIFA i UEFA.n Kako rešiti onda aktuelni cirkus u srpskom fudbalu?- Tekstovi su naručeni, cenzurisani, a uprljane su najveće legende srpskog fudbala - Džaja, Piksi, Cvele... To je bio nečiji cilj! Džaja nije kriv više od bilo kog drugog sportskog radnika u zemlji! Iako se ispostavi da je nestalo šest miliona evra, niko ne može da kaže da ih je prisvojio Džajić! Zar treba da dođem u zemlju da bismo održali sastanak u FSS-u i dali lažnu podršku državnim organima. Da je Danko Lazović dao gol protiv Finske i da smo otišli na EP, onda ne bi bilo ni hapšenja, ni istrage. Političari i državnici bi se utrkivali da nam čestitaju.n Da li ste svesni da nemate podršku u javnosti, jer po forumima i anketama više od 90 odsto ljudi je za vašu smenu?- Dobro znate da su komentari na forumima i novinske ankete kupljene i nameštene! Ma, to su uličarske fore koje neću da komentarišem. :Dn Tvrdite li da ćemo vas videti 27. februara?- Naravno, videćemo se i ranije ako bude trebalo! :lol:
Kakva gomila bisera. Dakle, on je siroti volonter koji se sada bori da prehrani porodicu. Nije radio ništa što nisu radili i drugi - dakle, nameštao je. Bulić ima čabar telohranitelja - ma kakvi, nema ih uopšte. Što se tiče tekstova, potpuno je u pravu - gomila naručenih tekstova je u službi relativizovanja zločina fudbalske mafije i stavljanja klipova u točkove istrage (vau, tek sada kada sam po prvi put u životu napisao ovu frazu shvatam koliko je glupa :) ), a ti tekstovi se mogu videti svakodnevno na centralnim stranicama nesportske štampe. Džaja nije kriv uopšte, a milioni evra su ionako znali da nestanu...Državnim organima nećemo davati lažnu podršku! :DNadam se da će Adašević reagovati i tražiti neki dokaz protiv Terze da bi prestao da mu pruža podršku za sve što je do sada uradio u FSS :)Šta da kažem, osim da gledate večeras Insajder...'tičica mi šapuće da se Terza nakon istog definitivno neće vraćati :ss1:
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dakle ako nastavi ovako da lupeta jos cu da prihvatim Filipenkove metode kao ispravne. Kriminalac umesto da ucuti on se predstavlja kao postenjacina. Pa ja licno znam par utakmica kada je igracima trazio da izgube utakmicu a igrace nije dao Vozdovcu vec ih je prodao Zdravkovicu (50 procenata). Kolika je lopuza neka posluzi primer sa utakmice Radnicki NB- Partizan iz proleca 2005. Naime imao je dogovor da kada proda utakmice odredjeni procenat od para da igracima. Ali pred tu utakmicu (iako se pricalo da je dogovorena) igracima nije nista nije rekao. Posto se poluvreme zavrsilo nereseno utrcao je u svlacionicu i rekao "momci vi ovo morate da izgubite ja sam uzeo pare".Edit : Mislim na Bulica, Filipenko je resio da zatrpa topic ispovestima postenjacina pa je ubacio i Terzu u medjuvremenu.

Edited by Barrister
Link to comment
Sta smo se svi okomili na JSD kad je kod njih sve transparentno
Ako mislis i na moj post ja sam ga pre svega naveo kao primer nepostenja Bulica i prema sopstvenim igracima koje je zeleo da prevari nadajuci se povoljnom rezultatu i bez namestanja. Protivnik je nebitan u toj prici.
Link to comment
Ako mislis i na moj post ja sam ga pre svega naveo kao primer nepostenja Bulica i prema sopstvenim igracima koje je zeleo da prevari nadajuci se povoljnom rezultatu i bez namestanja. Protivnik je nebitan u toj prici.
ma ja to generalno ukljucujuci mene samoga sa mnogo cinizma i sarkazma jer sutra ocekujemo jos jednu transparentnu predstavu Cureta legende JSD-aA da je Bulic lazov i lopov - to nije tesko skontati i da mu je mjesto u zatvotu u istoj celiji sa Terzom - i to stoji ali barem nije otisao u Ameriku na usavrsavanje
Link to comment

Mene brine jos vise sledece: na pojedinim "rezimskim" tzv. novinama, na komentarima o Bulicu se daju videti poruke "dogodio se narod" ljudi 'To, Bulicu, patrioto' :puke: Iskreno se nadam da su to placeni komentari, jer ako su zaista spontani, onda definitivno tim ljudima nema spasa.

Link to comment

ma kad bi se njegovom zaslugom - ostatak smeca strpao u zatvor - ja bi ga licno pomilovao znajuci da ce ako nista zbog dugog jezika poci ocevim stopama

Edited by tsva
Link to comment
Biševca sam doveo iz Bežanije i kasnije ga pustio u Zvezdu uz dogovor sa Piksijem da, kada bude odlazio u inostranstvo, transfer delimo pola - pola.
Bisevca je doveo Dzaja, prelazni rok pre PSV-a. Edited by los borrachos
Link to comment
http://www.mtsmondo.com/sport/vesti/text.php?vest=87213mali off topic ali nije mu dugo trebalo :blink:
a kao nije u pravu... ma neee, ma kaaaakvi... mi tukli sudije? vi™ lažete :piggy:- Oni su igrali kod mene u Železniku, sećam se da je bilo prvo kolo i da je došao tadašnji selektor Klemente. Na poluvremenu, Zvezdan Terzić i ja? vidimo da Bežanija razbija Partizan, vodi sa 3:1. I provalimo™ o čemu se radi, da sledi preokret „iz keca u dvojku". Otišli smo kod mene u kancelariju i ukazali Miti (Goranu Mijatoviću, ubijenom predsedniku Bežanije, prim. aut.) da ne radi to, da je tu selektor, da je sramota™... Međutim, on nije hteo ni da čuje. Mi smo se svi pokupili i napustili stadion, a utakmica je završena 3:4. Ružno mi je da sada optužujem pokojnog čoveka. Da li je Partizan umešan? :lol: Ja nemam dokaze, zaista ne mogu da ih optužim, ali oni su uvek imali klubove sa kojima su „sarađivali"?.kakav smarač :piggy: i šta će mu ovo imali, k'o da sad nemaju. Edited by celeste
Link to comment
Sta smo se svi okomili na JSD kad je kod njih sve transparentno
Nije kod nas ništa transparentno nego ovi naši ostavljaju mnogo manje tragova od vaših - verovatno zbog toga što su u pitanju vrhunski kriminalci sa decenijama udbaškog staža a ne kokošari koji ne mogu da smisle ništa pametnije od falsifikovanja potpisa fudbalera kako bi mrknuli koji milijun.Elem, pošto imamo i zvaničnu potvrdu da je utakmica sa Bežanijom bila nameštena (nameštaljke sa Zetom na žalost verovatno nikada neće biti zvanično potvrđene a kamoli dokazane), i ako je DraganAcino svedočenje dovoljno da to dokaže pred nekom komisijom, ja sam prvi za to da se Partizan izbaci u Beogradsku zonu uz dodatnih -30 bodova za prvu sezonu u istoj. Valjda se ovi iz Bežanije neće dosetiti da se brane tvrdnjom kako su namerno izgubili iz patriotskih razloga (bolje na terenu nego za zelenim stolom©®), pa samim tim utakmica nije ni bila nameštena nego samo namerno izgubljena zarad višeg, je li, cilja.Još kada bi se našao neki pacov da napusti brod zvani Petah-Tikva...
Link to comment
Ma daj. Ko to otkriva lopove? Molim te da se uzdrzis ako samo lupas na pamet.Odredjeni menaDJeri su i dalje tamo gde su bili, sponzor nije sponzor ako odredjuje koji igrac ce da se kupi i koliko mora da igra, ma koliko bio nespreman. Postoji napisan statut kako ko moze da odlucuje, ili je mozda dete? nadzemaljska i super licnost pa za njih ta ista ne vaze? Svaka odluka u UO donesena u poslednje 2-3 godine ide na ruku jednoj te istoj firmi - ko se sa tim nije slozio, bivao je iskljucen iz rada iste. Zato te molim da cutis ako nemas nista drugo da kazes osim da propagiras jednu te istu struju koja NEZAKONITO pokusava da dodje do "vlasnicke strukture". Doci ce red i na vas, kad-tad.
Čekaj, Draganče - neka je ovo sve tačno. Ali, kakve to veze ima sa hapšenjem mafijaša u srpskom fudbalu? Jesi li za to (hapšenje), ili nisi? Ako nisi, onda ništa. Ako jesi, onda ne ubacuj bez veze priču o privatizaciji Zvezde. Ona će doći na red (i neko od Miškovića sa njom, skoro sigurno).
Link to comment
Mene brine jos vise sledece: na pojedinim "rezimskim" tzv. novinama, na komentarima o Bulicu se daju videti poruke "dogodio se narod" ljudi 'To, Bulicu, patrioto' :puke: Iskreno se nadam da su to placeni komentari, jer ako su zaista spontani, onda definitivno tim ljudima nema spasa.
Kojim režimskim novinama? Pa taj Bulić je glavni oslonac priče u Insajderu. Jebi ga, nema rušenja mafije bez zaštićenog svedoka. Tako je i nastao pojam -Insajder!
Link to comment
Čekaj, Draganče - neka je ovo sve tačno. Ali, kakve to veze ima sa hapšenjem mafijaša u srpskom fudbalu? Jesi li za to (hapšenje), ili nisi? Ako nisi, onda ništa. Ako jesi, onda ne ubacuj bez veze priču o privatizaciji Zvezde. Ona će doći na red (i neko od Miškovića sa njom, skoro sigurno).
Ja jesam za hapsenje mafijasa i tu se ne bunim, ali su i ovi (iz price o privatizaciji) i te kako povezani sa tim istim Kekama i Bambalicima.Tu za mene nema razlike, zato dizem galamu jer znam sta im je cilj. Nista vise.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...