Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Smatram nekorektnim svako aludiranje na ličnost bilo kog forumaša. I dovođenje u pitanje njegovih stavova zbog pretpostavljenog identiteta. Od tebe se tome nisam nadao.
Izvinjavam se. Pretpostavljao sam da si svojom voljom odao svoj (poslovni) identitet još ranije.Mogu li onda da čujem pojašnjenje zašto je privremeno ukidanje fudbala i svođenje istog na amaterski nivo bolje od zatiranja onoga što je izazvalo sve ovo, a što podrazumeva krivično gonjenje odgovornih iz sveta fudbala, kao i kriminalaca koji imaju uloge funkcionera i menadžera?
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Smatram nekorektnim svako aludiranje na ličnost bilo kog forumaša. I dovođenje u pitanje njegovih stavova zbog pretpostavljenog identiteta. Od tebe se tome nisam nadao.
Ne brini. Dobiće warn za ovo čim Teacher vidi da je prekršio pravila. :D
Link to comment
MM ima dovoljno zemlje na autokomandi vec.
A da ti meni objasnis kako je MM dosao do te zemlje, kada je pre toga bila u vlasnistvu FKCZ?Ko i kako je to prodao, posto o tome nema nikakvih tragova u klubu, bar ne koji su javno dostupni?Misko Maricu, to o lupetanju i emocijama jeste delimicno tacno, ali ja barem imam obraza i znam koliko-toliko da razaznam djubre i olos od postenog sveta. Da li tebi to jos uspeva?
Link to comment
A da ti meni objasnis kako je MM dosao do te zemlje, kada je pre toga bila u vlasnistvu FKCZ?Ko i kako je to prodao, posto o tome nema nikakvih tragova u klubu, bar ne koji su javno dostupni?Misko Maricu, to o lupetanju i emocijama jeste delimicno tacno, ali ja barem imam obraza i znam koliko-toliko da razaznam djubre i olos od postenog sveta. Da li tebi to jos uspeva?
Posto ne pretendujem da budem portparol MM(Milka je mnogo lepsa veruj mi) reci cu samo nesto po secanju. Koliko znam zemlju "ispod" autokomande "dobio" je kupovinom preduzeca Autokomanda(logicno zar ne?) i cini mi se da je nesto debelo platio (bila je neka licitacija ). Tada sam vec odlazio iz Delte pa ne znam sve detalje."Gornji" deo, verovatno te taj interesuje, je takodje kupio . To se desilo pre 4-5 godina. Ne znam od kog.Nista sa Zvezdom nije imalo to zemljiste(bar koliko ja znam). I to je debelo placeno(bar u tom trenutku se tako cinilo).Ako sam vam pomogao drago mi je, mada zasluzujete da se mucite :wicked:edit: pobrkao sam nesto :) Edited by pobednik
Link to comment
A da ti meni objasnis kako je MM dosao do te zemlje, kada je pre toga bila u vlasnistvu FKCZ?Ko i kako je to prodao, posto o tome nema nikakvih tragova u klubu, bar ne koji su javno dostupni?Misko Maricu, to o lupetanju i emocijama jeste delimicno tacno, ali ja barem imam obraza i znam koliko-toliko da razaznam djubre i olos od postenog sveta. Da li tebi to jos uspeva?
Kad pomislim da sam napravio razliku, ti me zbuniš. Jesu li lopovi ološ ili nisu? Ako jesu, čemu žalopojke nad sudbinom arhilopova Radulovića, arhikriminalca i dilera droge Bate Kan Kana, a - ako ne lažu potpisi - i Džaje i Cveleta, ili nekog već iz Zvezde ko je uzimao pare, a igrače lagao i lažno potpisivao?Da se razumemo, u manjini sam na ovom forumu kao neko ko se usprotivio medijskom ličnu Džajića i bilo koga drugog.Ali, čemu natprđivanje o Miškoviću na svakoj temi? Ne mogu da kažem da imam dokaz ni za, ni protiv - ne znam ni ko bi ga imao - ali mi je smešno da čitam kako iza svakog sranja stoji Mišković. I gde je tu logika: ako je na čistinu isterao lopove i bitange, zar to ne bi trebalo da je pozitivna stvar?Ovo o kupovini zemlje, nije mi poznato od koga je kupio. Ali upozoravam da glupost: ne kupuje se FK Zvezda zarad par hektara zemlje kako neki tvrde. To je uvredljivo i za logiku, a i za Zvezdu.
Link to comment

Ne kupuje se Zvezda zarad par hektara zemlje. Naravno. Oni su to vec dobili.Slucajno znam malo vise o cemu se radi te tako dajem sebi za pravo da iznosim zakljucke, bazirane na cinjenicama, da je ta "zainteresovanost" realna.Da li je zemlja u pitanju, ego, "sportski" motivi - jednostavno me ne interesuje. Niti jedan klub takvo nesto ne zasluzuje, prvenstveno zbog nacina na koji se to radi, a to je satiranje kluba do ponizenja.

Link to comment
Ne kupuje se Zvezda zarad par hektara zemlje. Naravno. Oni su to vec dobili.Slucajno znam malo vise o cemu se radi te tako dajem sebi za pravo da iznosim zakljucke, bazirane na cinjenicama, da je ta "zainteresovanost" realna.Da li je zemlja u pitanju, ego, "sportski" motivi - jednostavno me ne interesuje. Niti jedan klub takvo nesto ne zasluzuje, prvenstveno zbog nacina na koji se to radi, a to je satiranje kluba do ponizenja.
Pa sto onda zajebavas i trazis odgovore kad vec znas?A klunb vam brukaju lopovi, a ne oni koji ih otkrivaju i sponzori.A najvise ga brukaju navijaci :wink:
Link to comment
Pa sto onda zajebavas i trazis odgovore kad vec znas?A klunb vam brukaju lopovi, a ne oni koji ih otkrivaju i sponzori.A najvise ga brukaju navijaci :wink:
Ma daj. Ko to otkriva lopove? Molim te da se uzdrzis ako samo lupas na pamet.Odredjeni menaDJeri su i dalje tamo gde su bili, sponzor nije sponzor ako odredjuje koji igrac ce da se kupi i koliko mora da igra, ma koliko bio nespreman. Postoji napisan statut kako ko moze da odlucuje, ili je mozda dete® nadzemaljska i super licnost pa za njih ta ista ne vaze? Svaka odluka u UO donesena u poslednje 2-3 godine ide na ruku jednoj te istoj firmi - ko se sa tim nije slozio, bivao je iskljucen iz rada iste. Zato te molim da cutis ako nemas nista drugo da kazes osim da propagiras jednu te istu struju koja NEZAKONITO pokusava da dodje do "vlasnicke strukture". Doci ce red i na vas, kad-tad.
Link to comment

I tebi bih rekao J...te Miskovic, ali sam vec danas zbog toga popio warnNa nas nece nikad u Zvezdi doci red... Osim da napravio parking za nas stadion...Sta vam rade sponzori ja ne znam, ali ako su tolike lopine u upravi sedele, pa ko je lud da bez kontrole daje pare...Tvoj problem je sto u svemu trazis Miskovica. Nastavi slobodno, lepo je kada za sve neuspehe licne ili onih koje volis/navijas imas krivca...

Link to comment

On nije krivac za stanje u Zvezdi tokom 90-ih. On je krivac za stanje u Zvezdi od pre 4-5 godina. Svako ko objektivno sagleda stvari dodje do istog zakljcuka. Ali sta ocekivati od nekog koji ima izgovore za sve sto uradi Delta, tako i onaj sramni "kodeks o ponasanju zaposlenih", zbog kojeg bi u bilo kojoj razvijenijoj zemlji zavrsio na radnom sudu.

Link to comment

Kazem ja da je Misko za sve kriv...Jel uveo taj kodeks i kod vas?Ako nije jedva cekam kada ce, da vidim kako mu otvarate vrata :)Nije ti on 4-5 godina kod vas vec zadjeih 1,5 godinu. Pre 3 je trebao da udje, ali ste ga zeznulki za njegove pare pa se povukao iz UO (Divljan bese ili kako vec?)..Kazem ja, za sve vam je on kriv...

Link to comment

Dragance mislim da nisi u pravu.Miskovic je samo zvanicno bio sponzor a nezvanicno i jeste gazda jer ko bi bio lud da daje pare lopuzama(mislim da on bolje od nas svih zna skim ima posla tamo) da oni dovode igrace pa da se ugradjuju sa procentom. Miskovic ce od Zvezde napraviti stabilan klub ako ga kupi mozemo mi da pricamo sta hocemo ali cinjenica je da sve njegove firme u zemlji posluju odlicno pa ce naravo tako i Zvezda. Zar mislis da ce on biti toliko glup da kupi klub i da se ciganci i prodaje igrace za 2-3 miliona evra kad toliko zaradi od svojih firmi dnevno.Valjda ce kao biznismen(ma sta svi mi o tome mislili) i sam uociti da je bolje uloziti vise para i uci u CL i posle te igrace prodati za 10 i vise miliona nego da radi sto su do sada radile sve ove lopuze u Zvezdi.Ponovicu sto sam rekao par stranica ranije i gazde Steaue, Dinama, Sahtjora i ostalih ruskih klubova su razlciti sumnjivi tipovi pa ne vidim da se neko tamo buni zbog toga a mi ovde sad kenjamo o nekom postenju a posle cemo uzivati u Cl-u na Marakani.

Link to comment
Nije ti on 4-5 godina kod vas vec zadjeih 1,5 godinu. Pre 3 je trebao da udje, ali ste ga zeznulki za njegove pare pa se povukao iz UO (Divljan bese ili kako vec?)..
Rekoh ja da ne lupetas kad ne znas. Postaje smesno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...