Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Dozvoli, a šta ćemo sa novim rukovodstvima? Kao što vidiš veoma sumnjivi su transferi i Lole Smiljanića, Milana Biševca i ostalih a to su baš ovi sadašnji uradili.
...to ide kraćim postupkom: streljanje.
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne vidim razlog zašto nova rukovodstva odvajati od starih. Pod time ne podrazumevam njihovu odgovornost za ono što su stari uradili, već neophodnost da se ispita šta su radili i ako ima nekih apravilnosti™ - postupiti isto kao i sa starijima.Elem, meni je totalno fascinantno da Zeka mrtav 'ladan ide po televizijama i deli lekcije u ovakvom trenutku. Definitivno za naš fudbal nema leka do neke nove totalne promene, da ne kažem revolucije, koja bi počistila sve...

Link to comment

:lol:Na naslovnoj strani Standarda velika slika Dragana Ace, a ogroman naslov: Dragan Aca Bulić razotkriva fudbalsku mafiju: Moj rat sa Crnogorcima :DDeder, ukoliko neko ima skener da nam ovekoveči taj predivan tekst u digitalnoj formi pa dostavi ovde...

Link to comment
:lol:Na naslovnoj strani Standarda velika slika Dragana Ace, a ogroman naslov: Dragan Aca Bulić razotkriva fudbalsku mafiju: Moj rat sa Crnogorcima :D
Srpski fudbal srpskoj mafiji. Pa logično!
Link to comment
:lol: Na naslovnoj strani Standarda velika slika Dragana Ace, a ogroman naslov: Dragan Aca Bulić razotkriva fudbalsku mafiju: Moj rat sa Crnogorcima :D Deder, ukoliko neko ima skener da nam ovekoveči taj predivan tekst u digitalnoj formi pa dostavi ovde...
naslovna91.jpgnaslovna91sm.jpg Edited by 5ar
Link to comment

Filipenko je delimicno u pravu (ne mogu se sloziti sa njegovim metodama za obracun sa kriminalcima jer bi mu na njima i inkvizicija zavidela).U fudbalu ce uvek biti kriminalnih radnji. Ako se za primer regularnosti uzima Engleska, pa se i tamo desi da se dogode razne sumnjive stvari onda je ocito da je potpuno iskorenjivanje mahinacija nemoguce. Medjutim u normalnim zemljama je borba protiv kriminala redovan posao, a ovde se nikada nista nije radilo te su kriminalne radnje dostigle kritican nivo. Nista se ne bi promenilo bilo kakvim prekidom takmicenja. Treba konstantno ispitivati desavanja u fudbalu, hapsiti odgovorne kad god se nesto otkrije i tako se jedino moze desiti da se kriminal u nasem fudbalu svede na razuman nivo.

Link to comment

Potpisujem svaku Filipenkovu (pocinem da se brinem).Pobednice, daj bre razmisli malo - ako neko zaista prikuplja dokaze protiv don Vita, nece njima smetati nikakav Insajder ili novinar.Zeka i Jocic jesu prs' na dupe® i to je jedan od razloga sto je on ovoliko odoleo. A i neverovatno je kako uspeva da se presalta iz jednog sistema u drugi, sto u stvari i dokazuje da se sistem nikada nije ni promenio. JUL = DSS, i to je to.

Link to comment
Zeka i Jocic jesu prs' na dupe? i to je jedan od razloga sto je on ovoliko odoleo. A i neverovatno je kako uspeva da se presalta iz jednog sistema u drugi, sto u stvari i dokazuje da se sistem nikada nije ni promenio. JUL = DSS, i to je to.
U svakom slucaju dele frizera.
Link to comment

Filipenko apsolutno lupeta na ovom topicu, nije mi poznat razlog, reč je o jednom inteligentnom čoveku. Doduše, ima primer na politici, isti jedan takav, pametan bez dileme, ali su mu svi postovi o vešanju na Terazijama.Naravno, više lupeta jedino Draganče, ali tu je stvar jasna, on je hapšenje (raspad) Zvezde doživeo emotivno.Neuporedivo bolje rešenje je Ikarov laičko-drakonski pristup. Bolelo bi, ali su šanse za izlečenje daleko veće.

Link to comment
Filipenko apsolutno lupeta na ovom topicu, nije mi poznat razlog, reč je o jednom inteligentnom čoveku. Doduše, ima primer na politici, isti jedan takav, pametan bez dileme, ali su mu svi postovi o vešanju na Terazijama.Naravno, više lupeta jedino Draganče, ali tu je stvar jasna, on je hapšenje (raspad) Zvezde doživeo emotivno.Neuporedivo bolje rešenje je Ikarov laičko-drakonski pristup. Bolelo bi, ali su šanse za izlečenje daleko veće.
Ako već kažeš da neko lupeta, mogao bi bar da nam objasniš zašto lupeta?
Link to comment
Filipenko apsolutno lupeta na ovom topicu, nije mi poznat razlog, reč je o jednom inteligentnom čoveku. Doduše, ima primer na politici, isti jedan takav, pametan bez dileme, ali su mu svi postovi o vešanju na Terazijama.Naravno, više lupeta jedino Draganče, ali tu je stvar jasna, on je hapšenje (raspad) Zvezde doživeo emotivno.Neuporedivo bolje rešenje je Ikarov laičko-drakonski pristup. Bolelo bi, ali su šanse za izlečenje daleko veće.
Filipenkovi postovi, prevedeni na jezik 21. veka, govore da je neophodno lečiti uzroke, a ne posledice.Doduše, u neku ruku te i razumem. Svaka sveobuhvatna akcija u tom smeru bi zahvatila i onog ko tebe plaća.
Link to comment
Ako već kažeš da neko lupeta, mogao bi bar da nam objasniš zašto lupeta?
Pa zato sto mu diraju prepostenog i predobrog poslodavca.
Link to comment
Bolelo bi, ali su šanse za izlečenje daleko veće.
Za izlečenje čega? Da, izlečila bi se uznemirena javnost koja ne bi bila jedno 3-5 godina opterećivana fudbalskim pričama, pa ajde Jovo nanovo. Sam fudbal ne bi bio izlečen jer bi nove klubove, nove igrače i novo takmičenje ti isti mafijaši ponovo dohvatili čim bi se ponovo pokrenula nova liga, osim ukoliko se sami kriminalci ne pohvataju i pozatvaraju. A ako se krene sa time, nema nikakve potrebe ukidati fudbal, samo je kontraproduktivno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...