Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Naravno da je Miskovic lopina i da je njegov cilj da profitira kako god stigne, na ustrb drugih. Ima ko da se bakce sa njim, osvrni se na nekoliko prethodnih poruka i zamisli se kako onakva strvina da vam bude ponos.

Link to comment
Sta mislis kako ovo zvuci u tvojim usima? Ne svidja ti se? E pa, sada se stavi u nasu kozu, nas koji citamo tvoje baljezgarije.
Zanima me samo šta je tačno baljezgarenje. Edited by Berger
Link to comment
Naravno da je Miskovic lopina i da je njegov cilj da profitira kako god stigne, na ustrb drugih. Ima ko da se bakce sa njim, osvrni se na nekoliko prethodnih poruka i zamisli se kako onakva strvina da vam bude ponos.
A ko je rekao da nam je on ponos.Molim bez stavljanja u usta nečega što nije rečeno.
Link to comment

Tvoje pravdanje lopovluka prelazi sve granice, tako da tvoja spocitavanja "bontona" imaju smisla koliko i galama prostitutke koja se zali na manjak postenja.Edit: sa takvima kao ti nema diskusije. Sve to u bajbok, pa mlatiti i mlatiti...

Edited by dragance
Link to comment

On se zali na Miskovica jer ovaj hoce da gradi Delta City, a nama je extra jer je klub prakticno njegov...U teoriji sve nas muci ista boljka, au praksi su svi ista govna.Kao sto rece Dragance, sve u bajbok i mlati.A to kojim ce redom da padaju i zbog cega bi svima trebalo biti nevazno, ali se neki prave, jelte, nevesti™.

Link to comment

kako neko rece, ovo mi sve vise lici na yebenu farsu..., ako treba nek' krenu od nas, pohapse svi od 45-te na ovamo, neka nas bace u XIX ligu, zatvore ako treba, samo da se ovakva govna na terenu vise ne gledaju zarad necijih 'sitnih' ciljeva..., eejjjj ljudi, Raskovic :ph34r:P.S. samo me 1 zanima, koliko taj koji ga gura,misli da ce uzeti od 1 transfera...?

Edited by nexus13
Link to comment

Ћурковић је мрак. Какво подцењивање гледалаца и саговорника ни СМрад није могао да направи. као све време се прави глуп. Још нешто, част изузецима ( Луц,Filipenko,Флегма), али овај серијал ме је још једном подестио колико сам срећан што сам навијач посрнулог највећег клуба на Балкану. Да је мали Марко волео којим случајем црно бело већина комшија би нам овде лепо објашњавала како је он успешан бизнисмен,генија за вожњу и ко зна шта још. :wink:

Link to comment
On se zali na Miskovica jer ovaj hoce da gradi Delta City, a nama je extra jer je klub prakticno njegov...U teoriji sve nas muci ista boljka, au praksi su svi ista govna.Kao sto rece Dragance, sve u bajbok i mlati.A to kojim ce redom da padaju i zbog cega bi svima trebalo biti nevazno, ali se neki prave, jelte, nevesti™.
Naravno da su ista govna i da ih treba sve u zatvor, ali jedan je poslao drugoga i time ojačao sebe. On neće nikada u zatvor. Vi podržavate takav potez, koji fakat ima pola učinjenog od onoga što smo hteli, a ali efekat druge polovine poništava onaj prvi. Čak je u zbiru nepravda sada jača. Ja o tome pričam, a ovde mi se zamera da sam na straani mafije. Sa takvima koji razmišljaju kao vi, nikada se neće ništa promeniti. Edited by Berger
Link to comment
Ћурковић је мрак. Какво подцењивање гледалаца и саговорника ни СМрад није могао да направи. као све време се прави глуп. Још нешто, част изузецима ( Луц,Filipenko,Флегма), али овај серијал ме је још једном подестио колико сам срећан што сам навијач посрнулог највећег клуба на Балкану. Да је мали Марко волео којим случајем црно бело већина комшија би нам овде лепо објашњавала како је он успешан бизнисмен,генија за вожњу и ко зна шта још. :wink:
Ne znam u čemu je problem kad sa tvoje tačke gledišta fudbalska mafija ni ne postoji, a i ako postoji sigurno nije u onom obimu koji je nastao kod nas paranoika? :)
Naravno da su ista govna i da ih treba sve u zatvor, ali jedan je poslao drugoga i time ojačao sebe. One neće nikad u zatvor. Vi podržavate takav potez, koji fakat ima pola učinjenog od onoga što smo hteli, a ali efekat druge polovine poništava onaj prvi. Čak je u zbiru nepravda sada jača. Ja o tome pričam, a ovde mi se zamera da sam na straani mafije. Sa takvima koji razmišljaju kao vi, nikada se neće ništa promeniti.
Zemlja zove Mars. Uvek će biti kriminala, kriminalaca, petljanja, muljavina, kombinacija. Fora je kako to ograničiti na što manju meru i ne dozvoliti da to postaje opšti obrazac ponašanja. To što je u Partizanu ili Zvezdi neki baja ne znači da sada svaki klub treba da ima nekog svog Kan Kana ili sličnog kriminalca, za šta se ti zalažeš. Uostalom, da su drugi pošteni i da se vode sportskim motivima, teško bi Partizan i Zvezda imali sa kime da nameštaju. Ta logika "ne trebaju nikoga ako neće sve odjednom" je ispravna kada se stvari posmatraju sa Marsa, ali kada neke kriminalne delatnosti uzmu toliko maha da se apsolutno ne mogu iskoreniti odjednom sve i da nadležni organi imaju čarobni štapić, a ministar se zove Merlin Hudini Poter, postaje potpuno besmislena i de facto predstavlja odbranu postojećeg stanja. A na sve koji brane postojeće stanje se stanovito pokenjam. Edited by Filipenko
Link to comment
Lopov je lopov, ja sam samo pričao o delta razlozima zašto je jedan lopov uhvatio drugog.
To je možda u slučaju Zvezde jedan lopov uhvatio drugog. U slučaju Voše, lopov nije uhvatio drugog lopova nego narko dilera i ratnog profitera, šljama koji je zajedno sa Arkanovim i Milovim bandama pljačkao gde i šta je stigao da bi na kraju postao eminentni hotelijer i ugostitelj. Shvataš li kakvu fekaliju braniš tom paćeničkom filozofijom "zašto samo nas"?Inače, nema razloga da se plašiš. Kada se ovo završi, Voša sigurno neće sama otići u treću ligu. Pridružiće joj se i neko od mrskih beogradskih okupatora, ili će se i njoj progledati kroz prste kao i njima (što je mnogo verovatnije). Za slučaj da nisi primetio, uhapšeno je bezmalo kompletno bivše i sadašnje rukovodstvo Zvezde, rukovodstvo Obilića neće ništa bolje proći, rukovodstvo železnika će se provući zbog saradnje sa tužilaštvom, rukovodstvo Bežanije je pokojno inače bi sigurno i za njih bilo mesta u marici, rukovodstvo Lučana takođe je u apsu. Ostaje još da se nekako doaka ovima iz Partizana ali to ide teško jer objektivno imaju najjaču zaleđinu. Moć onih koji njih štite je ogromna jer u pitanju su bezbednosne strukture, paralelna država u državi, a ne potrošni trgovac drogom kao ovaj vaš ološ koji je ubr uhapšen jer je, između ostalog, bio dovoljno glup da utakmice namešta na način na koji se to radilo pre 30 godina (pare u koverti i pečenje kao šifra, pa još preko telefona). Beogradski okupatori to rade uz pomoć daleko modernijih i profinjenijih metoda (mada se, eto, i njima ponekad omakne da pribegnu klasičnom falsifikovanju službene isprave i tako nameste na zicer konkurenciji) ali pašće i oni pre ili kasnije.
Link to comment

Neće pasti jednostavno zato što mrske okupatore niko ne optuživa za nameštanje. I to što se tamo događa je eliminisanje konkurencije od strane istog. I da nećeš možda da mi kažeš da su te pare poštenije zarađene?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...