Jump to content
IGNORED

Insajder i fudbalska mafija


Goksi

Recommended Posts

Varaš se, samo reci ti meni da li će i nekog drugog izbaciti u treću ligu. Da su mogli mnogo više da napakuju od jednog sumnjivog penala, uradili bi to. Za večite ima materijala bar 1000xviše, pa neće biti takvih stvari, samo bivše i odsutno rukovodstvo.
jel smo kupovali tekme - jesmojel su nasli DNK naseg 'predsednika' na parama - jesuKod njih samo nemaju dokaza za te stvari vec za neke druge za koje su ih uhvatili. i koja pizda materina 'selektivna pravda' kada su pohapsili 3 coveka iz Zvezde do sada, dok se Partizan tek otvara?
A to da je Bata mafijaš nema zbora, i da nisam voleo što je došao u Vošu - uopšte nisam, niti želim da ga branim.
Ali je svima prijalo da se kao ovce radujemo golovima i rezultatima za koje je Bata znao da ce se desiti, kada je Bata uneo prljavog kesa u klub i poceo da ga pere, kada je stisnuo grad za reflektore...Otkako je uhapsen slusam jadikovke kako se samo na Vosi izivljavaju. Problem je da kese ne smeju da priznaju da su uzivali u pobedama iako su znali da su sve kupljenje, a da njih bole uvo odakle je taj novac, makar neki zbog njega i glave gubili, samo da nasa Vosa dobija, da mozemo da se kurcimo pred Begeom, da ne prodajemo igrace Bege klubovima (ovo je odlicno odigrao jer je pare od transfera uzimao sebi i skratio kanal prodaje da ne ide preko zvezde i groblja a to predstavio kao da je neki ponos kluba u pitanju, inace treba istraziti u kakvim smo odnosima sa Madjarskim klubovima sa kojima se menjamo igraca)Iskreno, jebem ti ja taj ponos, kurcenje i sve pobede ako je kupljeno takvim novcem, a pogotovo tebe ako ne smes da priznas da ti je klub zasluzio da bude u toj 3. ligi.-----edit: izvinjavam se na psovkama. pravedni gnev i tako to. ako moze samo da se stave neki simboli mesto toga, al bi voleo da post ostane Edited by Hustler
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Filipenko

    115

  • dragance

    98

  • tsva

    96

  • teacher

    91

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako ste se osećali kada ste videli Džaju sa lisicama?- Tužno. Bio sam u šoku. Danima nisam mogao da spavam. Nekome je očito odgovaralo da se velika sportska ikona poništi i uništi.Hteli ste da ga posetite u zatvoru?- Imao sam tu nameru. Međutim, prijatelji su mi rekli da neću moći doći do njega. To nije njegova bruka, nego bruka Srbije.
:wub: neverovatno kako ljudi razlicito reaguju, meni se recimo kurac ukocio za 1 legendom... :(
Link to comment
Da nisi slepcina shvatao bi da, iako selektivna, pravda je ovoga puta bila na tvojoj strani (ukoliko si zaista navijac Vojvodine). Ukoliko si pored toga normalan covek, mora ti biti drago da vidis BKKa u zatvoru.
Paceru, te priče mi prodaj kada tvoju zvezdu ugase.A inače srećan sam - gledam čitavog života kako nas krade ko stigne, a sada u treću ligu. A da smo samo mi imali mafijaša, imalo bi smisla, ali su svi mafijaši.
Link to comment

Ovako Bergeru, da ti kazem sta mislim o tebi: ti si samo jedan obican placeni agent (svesno ili ne) mafijasa i kao takvom ti zelim da zavrsis u nekoj prdekani i da se redjaju na tebi. Namesti svoja ledja, jebali te narkomani i svi mafijasi zbog tvog kriminala u kojem si SAUCESNIK.Mars djubrad iz fudbala.

Link to comment

Zabole me i za ostatak sezone. Ovo je jedna najobicnija farsa, a svet ne samo da nam se podsmeva, vec i mafijasi na celu klubova se smeju koliko je ceo narod kao stado ovaca.

Link to comment

jel smo kupovali tekme - jesmo -jel su nasli DNK naseg 'predsednika' na parama - jesuKod njih samo nemaju dokaza za te stvari vec za neke druge za koje su ih uhvatili. i koja pizda materina 'selektivna pravda' kada su pohapsili 3 coveka iz Zvezde do sada, dok se Partizan tek otvara?Za sada se zna za jedan nedosuđen penal, ne za kupljene tekme.A njima hapse bivše predsednike, sadašnje nisu dirali zbog ovih stvari, znači ne priča se o nameštanju utakmica, nego o prodaji igrača.To je ogromna razlika i na prvom je mestu, ne može se ignorisati.A posle ćemo o Bati.

Edited by Berger
Link to comment
Ovako Bergeru, da ti kazem sta mislim o tebi: ti si samo jedan obican placeni agent (svesno ili ne) mafijasa i kao takvom ti zelim da zavrsis u nekoj prdekani i da se redjaju na tebi. Namesti svoja ledja, jebali te narkomani i svi mafijasi zbog tvog kriminala u kojem si SAUCESNIK.Mars djubrad iz fudbala.
Vređate odreda, a i ja sam za to isto.Samo SVE PO ISTOJ MERI.A neće tako biti. I šta ćete onda reći?I da podsetim - Voša u treću ligu, Delta City na leđima stadiona - Voša zaboravlja evropske kupove.
Link to comment
Vređate odreda, a i ja sam za to isto.Samo SVE PO ISTOJ MERI.A neće tako biti. I šta ćete onda reći?
Onda cu i njima da se pokenjam po ledjima i dok god mogu, lobiracu tamo gde treba da se gamad pohapse.Ako treba i motikama na njih.
Link to comment
Za sada se zna za jedan nedosuđen penal, ne za kupljene tekme.A njima hapse bivše predsednike, sadašnje nisu dirali zbog ovih stvari, znači ne priča se o nameštanju utakmica, nego o prodaji igrača.To je ogromna razlika i na prvom je mestu, ne može se ignorisati.A posle ćemo o Bati.
ovo je deo koji si propustio, pa cu ga ponoviti----------------------------------Problem je da kese ne smeju da priznaju da su uzivali u pobedama iako su znali da su sve kupljenje, a da njih bole uvo odakle je taj novac, makar neki zbog njega i glave gubili, samo da nasa Vosa dobija, da mozemo da se kurcimo pred Begeom, da ne prodajemo igrace Bege klubovima...Iskreno, jebem ti ja taj ponos, kurcenje i sve pobede ako je kupljeno takvim novcem, a pogotovo tebe ako ne smes da priznas da ti je klub zasluzio da bude u toj 3. ligi.==========================a to ako ne smes da priznas daje Vosa kupovala utakmice i kazes da se radi samo o 'nedosudjenom penalu' je u najmanju ruku ljigavo
Link to comment
Onda cu i njima da se pokenjam po ledjima i dok god mogu, lobiracu tamo gde treba da se gamad pohapse.Ako treba i motikama na njih.
A je l ne znaš već sada da će tako biti?Bolje odmah počni, dok traje..
Link to comment
ovo je deo koji si propustio, pa cu ga ponoviti----------------------------------Problem je da kese ne smeju da priznaju da su uzivali u pobedama iako su znali da su sve kupljenje, a da njih bole uvo odakle je taj novac, makar neki zbog njega i glave gubili, samo da nasa Vosa dobija, da mozemo da se kurcimo pred Begeom, da ne prodajemo igrace Bege klubovima...Iskreno, jebem ti ja taj ponos, kurcenje i sve pobede ako je kupljeno takvim novcem, a pogotovo tebe ako ne smes da priznas da ti je klub zasluzio da bude u toj 3. ligi.==========================a to ako ne smes da priznas daje Vosa kupovala utakmice i kazes da se radi samo o 'nedosudjenom penalu' je u najmanju ruku ljigavo
Prvo, otkud tebi da su sve kupljene, čisto lupanje.A drugo, čitavog života gledam kako nas kradu i sigurno mrzim kada mi to radimo.ALi smo ispali lopovi, a krali su nas 50x više. I to je tebi ok?
Link to comment

Ne znam, ali imam sumnju.Svako od nas moze da kaze "kome smeta jak/jaka...". Hocu da isteraju bagru iz mog kluba, sadasnje - sve koji rovare. Jebe mi se za ostale ako nece da ih diraju, stici ce njih kad tad.A da postoji sumnja da je nesto drugo u pitanju, postoji. Pazi, teorija zavere je da ste vi samo kolateralna steta ("nevinasca"), da ne bude samo da je Zvezda na meti, radi Miskeca.Sta mislis kako ovo zvuci u tvojim usima? Ne svidja ti se? E pa, sada se stavi u nasu kozu, nas koji citamo tvoje baljezgarije.

Link to comment
Prvo, otkud tebi da su sve kupljene, čisto lupanje.A drugo, čitavog života gledam kako nas kradu i sigurno mrzim kada mi to radimo.ALi smo ispali lopovi, a krali su nas 50x više. I to je tebi ok?
Niej dobro ni jedno, ni drugo - osim ako ti Velja-Selja nije neki rodjak (da malo kraduckate).A najzesce mi je to sto jedna matora crnogorska i udbaska drtina sa mid-life crisis, koja rusi tvrdjavu, pali hotele, dila drogom - on da vam bude ponos Vojvodine? Edited by dragance
Link to comment
Prvo, otkud tebi da su sve kupljene, čisto lupanje.A drugo, čitavog života gledam kako nas kradu i sigurno mrzim kada mi to radimo.ALi smo ispali lopovi, a krali su nas 50x više. I to je tebi ok?
nije lopov koj ukrade,vec kog ufate.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...